1602
Batman: Arkham City
  • zitababa
    #1322
    igen a legfrissebb.....
  • zsotesz
    #1321
    Gfwl-ből a legfrisebb verzió van telepítve? Nekem semmi gondom nem volt a játékkal
  • zitababa
    #1320
    Sziasztok!

    Ultra gáz,kérlek segítsetek!
    Gyárival játszanék....
    Utánnaolvasva felraktam a legújabb directx,windowslive,ati komponenseket. Elindítom a windowslive-ot,bejelentkezem. Elindítom a játékot, a windows live-nál HOME gombot nyomogatok,hogy már fel vagyok jelentkezve. Bejön a nyitólap, nyomnék egy klikket a főmenühez erre kidob a játék...
    KÉRDEZEM MIÉRT,amikor gyári???? Mit rontok el?

    Letöltöttem a warezeset,ott meg a tolószékes mozi után teljes sötétség a játék....

    Segítsetek,mert ez a rocksteady fos hibája vagy én vagyok béna?

    Köszi
  • Broafka
    #1319
    sajnos fogalmam sincs, de erről a hibáról hallottam már, és a topikban is beszéltek róla, szóval próbálj meg visszaolvasni (alul kereső), amíg nem jön valaki közvetlen segítséggel.
  • Lankadatlan
    #1318
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni. Eljutottam addig a részig (3%) amikor is Joker elkapja Batman-t és utána megkapjuk a macskanő irányítását. Ott végigküzdöm magam, és utána van egy átvezető videó mikor is Joker dumál az átvezető után viszont nem tudok semmit sem csinálni mivel fekete lesz a képernyőm.

    Ha bárki tud segítsen orvosolni a hibát.

    Előre is köszönöm! :)
  • janihunk
    #1317
    Belinkeled nekem?
  • mester1987
    #1316
    Van Update 2, az előzőhöz képest ami ~130 MB volt, ez 180, szóval hitelesnek tűnik.
  • mester1987
    #1315
  • Broafka
    #1314
    ahol elemezted a vért, a múzeumnál, ahogy EvolutiON barátunk mondta. Ha háttal állsz a múzeumnak, akkor balra indult el a néni, majd felugrott az egyik lógó transzport kabinra, onnantól már látni, hogy merre megy (itt én is nehezen vettem észre hova ment)
  • mester1987
    #1313
    Az nem vezet sehova úgy tudom. Nem történik semmi miután elemeztem a vért, de megpróbálom majd még1x. THX!
  • Evoluti0N
    #1312
    Ahol van ez a zöld felfelé mutató nyíl oda kell menned és utána onnan detective vision-ben követni az assassin által hátrahagyott vérnyomokat.
  • mester1987
    #1311
    Tudna valaki segíteni itt merre, mit, hogyan?
    Már megtaláltam a fickót és elemeztem a vérét, de ha utánamegyek, semmi nem történik, se egy nyíl, hogy ide menj te fasz.

    KÉP
  • mester1987
    #1310
    Összehasonlítási szempontból kérdezem; mennyi fogyott kb. a Rage-ből és a CODMW3-ból...

    Meg a CODMW2 is érdekelne (mondjuk egy 2010-es vagy egy 2011es statisztika)

    Köszi.
  • mester1987
    #1309
    majd utánad :P
  • grebber
    #1308
    6 millió db fogyott már a játékból!
  • janihunk
    #1307
    Sajna semmi, ugyan sz.
  • Evoluti0N
    #1306
    Keress rá a neten xbox360 contoller emulátorra (írd be, h xbox360cemu gugliba és megtalálod), aztán itt állítsd be megfelelően az irányítást és másold be az emulátort oda, ahol a játék exe fájlja van.
  • janihunk
    #1305
    Probléma: PS2 kontroller van gépre kötve és az irányítás pont fordítva müxik mint ahogy kéne. Tehát ha előre nyomom a az analog kart akkor hátra felé megy ha bajra nyomom akkor jobbra megy stb.. Ezt hogy tudom megoldani hogy normálisan menjen?
  • enlightened
    #1304
    Sikeres marketing a 21.században kezdőknek:

    1. lépés: Írd meg a játékot XBOX360-ra és PS3-ra.
    2. lépés: Portold PC-re ahogy tudod, ha nem lesz jó, nem gond, pár balfék úgyis megveszi, a többi meg lewarezolja.
    3. lépés: Ha az XBOXosoknak vagy PS3asoknak gondja van, azonnal orvosold a hibát.
    4. lépés: Ha a PCseknek problémája van, ami általában mindig van portoknál, akkor küldj egy embert a fórumra, hitegesd őket, oszlasd a viharfelhőket, amíg szép csendben ráunnak és elvonulnak. Nekik nem kell patchet adni.

    Tanulság: Ha játszani akarsz vegyél konzolt. A PC-t másra használd.
  • enlightened
    #1303
    Hivatalos fórumon az ügyeletes megnyugtató ember, azt nyilatkozta, hogy már tényleg nagyon tesztelik a patchet ami javítja majd a szaggatásokat, ami jelen van az emberek felénél. Mondjuk két hete is ezt mondta. Úgy bírom ezeket a cégeket, hogy mindig kineveznek egy ilyen valakit a fórum élére, aki nem ért a programozáshoz és a játékkal se játszott, hogy oszlassa a vihar felhőket, meg hazudozzon, húzza az időt :D

    Emlékszem a prototypenál is ez volt, anno, egy gyereket odarendeltek, hogy a fórumon tartson némi rendet, az is állandóan azt hajtogatta, hogy már dolgozik a csapat a patchen meg így meg úgy hamarosan lesz, végül nem lett semmi.

  • DarkSector
    #1302
    Sehugyan.
    dx9 meg dx 11 van.
  • tobias88
    #1301
    Azt tudja valaki hogy hogyan tudom átváltani a játékot dx10re dx9ről?
  • Broafka
    #1300
    valami rossz? következtetés: tanulj oroszul! :P
  • mester1987
    #1299
    Már megtapasztaltam, köszi, amúgy meg rosszat szedtem le, mert csak orosz volt angol helyett és csak azért kaptam le mert tartalmazta az 1.01-est és az összes DLC-t, de látszik minden jóban van valami rossz. :S
  • Shep
    #1298
    Vélhetően ,hogy tegyen-e a desktopra indítóikont.
  • mester1987
    #1297
    Köszi előre is
  • mester1987
    #1296
    Egy nehéz kérdéssel fordulok hozzátok, lekaptam egy egyszerű telepítési verziót, csak érdekel, hogy mi ez a 2 opció, amit ki lehet pipálni.

    A második az a Games for Windows, ahogy az a nevéből is kdierül, de a fentiről gőzön sincs. Ötletek?
  • tomvader60
    #1295
    Mert annyira elszálltak az első rész sikerétől, hogy a folytatás stabil működésére már tojtak magasból....Újra tettem a játékot, semmi javulás, a GFWL be se tud jelentkezni a marketplacre, a főmenüben, játék közben is ropog a hang, nincs az a szitokáradat amit ezekre tudnék zúdítani, főleg, hogy én marha limitált verzióban vettem meg...A jövőben maradok a ps3-nál....
  • enlightened
    #1294
    Katasztrófálisan elszúrták a játék programozását. Az emberek felénél van valami gáz. Szerintem nézd meg a hivatalos fórumon hátha találtak valami megoldást erre. De elvileg már készül egy patch (2 hónapja...) ami javítani fog pár dolgot, hogy pontosan miket azt még nem mondták, meg azt sem mikor lesz kész, csak hogy nagyon nagyon dolgoznak rajta( gondolom...). Szóval majd az lehet segít neked is. Addig nem lehet mást csinálni várni várni, sajnos ilyen manapság a PC-s játékipar.
  • tomvader60
    #1293
    Hali!
    Hangproblémával találkozott már valaki a játékban? Eredeti a cucc és eddig csak a két intro és az átvezetők szaggattak hangilag, most már állandó recsegés van a játék közben is, ami baromi irritáló :(.
    Egyébként amilyen tökéletesen működött az Asylum, olyan pocsék portolás lett az Arkham City...
  • pHNxX
    #1292
    Sziasztok! Feltettem a játékot és ezt írja ki: Failed to find file for package BmGame fo async preloading. Mikor decemberbe felraktam a game t semmi baja nem volt most meg állandóan ki ír valami hibát, WIn7 64bitem van.
  • Evoluti0N
    #1291
    Közel sem. A 100%-hoz meg kell csinálni az összes Riddler challenget, mellékküldit, megtalálni az összes kérdőjelet, stb. Csak a fősztori úgy tudom, h még az 50%-ot se teszi ki.
  • Béluska74
    #1290
    Sziasztok! Csak egy kérdésem lenne. A főmenüben kiírja,hogy a játék hány százalékánál tartok éppen,nálam ez jelenleg 31%. Ha végigjátszom a fősztorit akkor 100% lesz?
  • grebber
    #1289
    Tini Nindzsa Teknőcök-játék a Rocksteadytől?
  • enlightened
    #1288
    Másnál is van olyan DX9-ben, hogy amikor átrepül egy másik városrészbe akkor egy picit beszaggat a gép? Aztán megint minden jó. Ha pl Park Row-bol Bowyerbe átmegyek és kiírja hogy Bowyer ránt egyet és látom hogy a texturák is egy mp-vel később töltődnek be. Pedig elég erős gépem van.
  • Eddmegleves
    #1287
    Oks, Köszöntem :)
  • grebber
    #1286
    Mert a dx11 kissé el lett cseszve és pöpec gépeken sem az a hüde gyors.
  • Eddmegleves
    #1285
    De miért?
  • gosumofo
    #1284
    dx9 módban játssz
  • Eddmegleves
    #1283
    Hello skacok.
    Azt szeretném kérdezni hogy másnál is akad -e mert nálam be be akad egy pillanatra ugy randomra... és amilyen a gépem nem igazán szabadna neki. Valaki hasonló probléma? esetleg megoldás rá?!
    Köszi előre is