1602
Batman: Arkham City
  • Fpocok
    #1362
    Na ezért utálom én a kibaszott GFWL-ot...


  • ajem kisa
    #1361
    Köszi! Meg is vettem!:)
  • yesname #1360
    Mindkettő kérdésre igen a válasz. Az akciós árát pedig nagyon megéri.
  • ajem kisa
    #1359
    Főleg az érdekelne, hogy az x360 kar támogatott-e a játékban?
    (A steam-en most akciós!)
  • ajem kisa
    #1358
    Hello!
    Akinek megvan ez a játék steam-en, megmondaná nekem, hogy a w. live is fut egyidőben vele mint a dirt3-nál pl.?
    Köszi!
  • zsotesz
    #1357
    mentésre: csinálj offline profilt, vagy megveszed a játékot és akkor tudod tolni online profillal is
  • B4dB0y
    #1356
    Sziasztok!
    Megtudná nekem valaki mondani, hogy, hogyan lehet eldobni a kardot annál a résznél, amikor Rä'S al Ghül kést szorít a lánya nyakához, és bataranggal kéne fejbe találni?
    Már mindent végig próbáltam, de nem sikerül a kardot eldobni se.
    A másik problémám, hogy a játékot nem lehet elmenteni, és automatikus mentés sincs.
    Erre van valamilyen megoldás?
    A válaszotokat előre is köszönöm.
  • shark0017
    #1355
    Hello valaki tudna valami tipped adni a játékban 32%-nál tartok le kell győzni jokernek a sár szőrnyét az meg is van csak utána ki lép meg be adja h valami félj hiba D:\programfiles\blackbox\bathman arkham city\binaries\
    win32\batmanAC ezzel mit kéne csinálnom???pls help:)
  • grebber
    #1354
    Ősszel jön a GOTY Edition!
  • Fpocok
    #1353
    Újraraktad a gépet? VAgy csak a játékot? Nem mentetted el a mentéseket?
  • Mozes
    #1352
    Sziasztok!

    Hogyan lehet eredeti játék reinstall esetén a mentett állásokat visszahozni? Bejelentkezem live-be és nincs ott a mentett állás.

    Faszom már.

    Köszi, ha valaki tud segíteni.
  • royaltom
    #1351
    Sziasztok!
    Az a problémám lenne hogy minden cutscene végén kiírta/kiírja nekem a játék hogy "press right click now or the game will stop working." Eddig el is tudtam ütni ezt ahogy a gép mondja,de most a poison ivy lair-je utáni cutscene-t nem tudom skip-elni mert folyamatosan csak "loading"-ol,vagyis tölt a játék, szóval ergó leáll a játék mert nem tudtam elütni a jelenetet ahogy a játék kiírta. Valaki találkozott már hasonló hibajelenséggel, és ha igen hogy orvosolta azt ? :)
  • Laci82
    #1350
    Hát nekem négy magoson 8 gigával meg egy Radeon 6770-esen akad DX9-ben is....
  • mester1987
    #1349
    3 magoson, jó háttérrel :)
  • Laci82
    #1348
    Nem mindenki tolta még végig pl én sem:)
    Most szereztem steam kupon 2000-ért.
    Milyen konfigon megy 25 fps átlaggal?
  • mester1987
    #1347
    1.02-vel 25 FPS az átlag minden FULL-on. DX11: ON

    Ennyit tud ez a game.
  • mester1987
    #1346
    Elég üres lett ez is.
  • mester1987
    #1345
    Belinkelné valaki a legújabb frissítést, a LIVE eredeti tulajoknak letölti háttérben, az kellene.
  • mester1987
    #1344
    A mostani mindössze 2 hibát orvosol. Steam-en meg a felbontáson javít valamit.

    Remélem az Arkham City retailhoz is kikerül a mostani.
  • Fpocok
    #1343
    Jobb később, mint soha.
  • enlightened
    #1342
    Nem tudom. Mindesetre most hallom, hogy az La Noirehoz is jött egy teljesítmény javító patch aminek nagyon örülök. Csak azt nem értem, hogy ezek a patchek miért fél évvel a játék megjelenése után jönnek ki, amikor már mindenki kijátszotta? Úgy látszik ez az új divat. Ezentúl minden játékot fél év múlva kell megvenni és akkor fullra játszható, megjelenéskor ezek szerint csak egy béta verziót dobnak piacra.
  • mester1987
    #1341
    Amúgy 2 félét adtak ki gondolom az egyik csak egy béta volt.
  • mester1987
    #1340
    Énis, mert tenném fel ill. tesztelném mert nagyon akadozik :S
  • enlightened
    #1339
    GFWL még nincs patch én is tűkön ülök mert mióta kijött a játék 10 percet játszottam vele a rángatózás miatt, most már kiadhatnák a patchet 4 hónapot vártam. Felháborító.
  • enlightened
    #1338
    Na végre, azt írják a hivatalos, hogy javították a rángatózást, ami a glide közben volt a városban. Nekem elég jó gépem van és rángatózott a városban miközben repültem elvileg, most ezt javították. Egy bökkenő van, hogy míg a steamesek már megkapták a patchet mint múltkor a GFWL-esek még várhatnak jó csomó időt. Nem tudom a steam miért kaphatja meg előbb a patchet, fizetnek ezért vagy mi?
  • mester1987
    #1337
    Eredeti tulajok: Az új frissítést megtalálta már a GfW? A steam tudom, hogy letölti, de engem a telepítős TitleUpdate féle érdekelne, amit a games foe Windows megtalál, de úgy tudom, csak eredetinél, ha belépsz LIVE.

    Köszi előre is.
  • mester1987
    #1336
    Updated
  • shark0017
    #1335
    kösz szépen a segítséget
  • raja
    #1334
    Gondolom 1 próbát meg ér , nevezd át a fájt azt próba cseresznye
  • raja
    #1333
    Idézet
    "Jokerkirúgminketazablakonésnemmegytovábbajáték." problémára. BmGameMoviesStereo2_03_PT2.usm <----- Ezt a fájlt kell kitörölni/átmásolni máshova, így kimarad a videó és a Poison Ivy-s rész után egyből megkapjuk Batman fölött az irányítást"
  • shark0017
    #1332
    ne haragudj de ezt nem értem milyen megoldásról beszélsz??
  • raja
    #1331
    #1325 megoldás, neked nem lenne jó?
  • shark0017
    #1330
    próbáltam már azt is azt is próbáltam h semmit nem nyomtam és akkor se jó
  • Fpocok
    #1329
    Virágbolti?
    Ott amikor bejön a szöveg, nyomogasd a gombokat, különben nem megy tovább a játék.
  • shark0017
    #1328
    valaki tudna segíteni mikor el kapta joker bathmant a video után el sötétül a kép és ki ad valami szöveget és a szöveg után semmi sötét a képernyő mit csináljak??
  • shark0017
    #1327
    Hello nekem is ugyan ez a problémám a játékal 3% után szintén el feketedik a kép Játék főkönyvtár-BmGame-MoviesStereo ezzel mit kéne csinálni???
  • Lankadatlan
    #1326
    Köszönöm szépen!!!!

    Rettenetesen hálás vagyok!!! :D :D
  • hovika81
    #1325
    Szia!

    Ha minden igaz, akkor ez a megoldás a problémádra.
    Itt találod meg -Játék főkönyvtár-BmGame-MoviesStereo
  • zsotesz
    #1324
    Reinstall esetleg? Warez verziót esetleg próbálj ki, az is ugyanezt csinálja-e?
    Én anno a split second-del jártam úgy, hogy az eredeti kidobott miután a főképernyőn nyomni kell egy entert a főmenühöz. Ha meg felülírtam az eredeti exe-t a crackeltel akkor meg működött.
  • zitababa
    #1323
    Próbáltal a windows live-ba local profile-t is csinálni...egy ideig oké aztán megint szar!

    KAPJA BE A WINDOWSLIVE MEG A BAT MAN KIADÓ IS!!!!
    SOHA NEM VESZEK TÖBBÉ EREDETI JÁTÉKOT!
    ROHADJANAK MEG!

    WAREZ MINDHALÁLIG!!!!