1602
Batman: Arkham City
  • mester1987
    #441
    az jó, akkor lehet, hogy ma lesz valami
  • wedge31
    #440
    USA-ban már ma megjelenik.
  • DarkSector
    #439
    Ja...:D
  • mester1987
    #438
    valószínű, hogy kamu, de az UE3 se nagyon tudja kihasználni a 11-et, max 1-2 nem látható elemen
  • mester1987
    #437
    l*f*sz különbség nincs ezen a macskanőnél, de még 1 pici % sem
  • mester1987
    #436
    főleg, hogy még a DX10 sincs teljességében kihasználva...de nem lepődnék meg, ha jövőre már a DX12 vagy másnéven jönne pénzlehúzásból
  • mester1987
    #435
    It's UNLOCKED, hamarosan jön; ha minden igaz már holnap vagy holnapután ;)
  • DarkSector
    #434
    Jah mert meg is lehetne csinálni csak az alapkoncepcióban sokkal nagyobb terhelést jelentene a processzornak.
    Sőtt találkoztam olyan emberrel is, akit egyszerűen csak nem érdekeltek a + effectek! :O

    Mondom akkor minek a drága VGA ha nem akarja valaki ígymód MAXon játszani a játékokat. :)
    De nemgond minden ember maga dönt.
  • Shep
    #433
    Hát csak a keserűség beszél belőlük. Meg lehet nézni az összehasonlító videokat és aki arra azt mondja ,hogy nincs lényeges különbség az, vagy hülye, vagy vak. Persze a másik aduász a - Hát ezt meg lehet Physx nélkül is csinálni. - még ott van. Azzal meg az a gond ,hogy hát persze mindent meg lehet csak éppen nem csinálják, akkor meg nincs miről beszélni. Úgyhogy lehet az Nvidiát utálni, gyűlölni de azt el kell ismerni ,hogy sokkal jobban tud ügyeskedni azzal amije van, mint az ATI/AMD. Nem beszélve arról ,hogy az ATI még mindig nem tud rendes drivert írni, persze az dícséretes, hogy ezt legalább próbálják azzal kompenzálni ,hogy ha valami nem stimmel akkor jönnek a hotfixek pillanatok alatt, csak az ember győzze őket felrakni :)
  • Szolnokboy1
    #432
    oké, de azt is írta, hogy dx11-nél 1/3-dal kevesebb az FPS, és gondolom a gépigényt is dx11-ra kalibrálták.
  • DarkSector
    #431
    Csak tudod az egy baromság....:D
    Minden amd fan tulaj szerint. :)
  • Shep
    #430
    Az a lényeg, elvégre a physx dobja meg a dolgot, nem az alig látható állítólag létező tesszelláció.
  • lolSL
    #429
    általános probléma, mindkét gyártó mindenféle kártyájával. dx9-ben jól fut, a physx sem húzza le a teljesítményt.
  • DarkSector
    #428
    Igen, jogos a kérdés! :)
  • Evoluti0N
    #427
    Csak Radeonon vagy Geforce kártyákon is?
  • DarkSector
    #426
    Az gyönyörű, pedig van új driver hozzá. :S
  • DarkSector
    #425
    Félreértetted, nem azt írta hogy az előző részhez képest nincs eltérés!

    Hanem hogy az Arkham City dx9 és Arkham City dx11-közt nincs....
  • Szolnokboy1
    #424
    zsír!!! akkor dx9-ben úgy fog menni mint az első rész. :D
  • lolSL
    #423
    nem játszok vele. steam meg más fórumokon fakadtak ki akik már igen, hogy dx11ben szarul fut nagyon új driver ide vagy oda. meg fagy is sokaknak.
  • DarkSector
    #422
    Juteszembe hogy is tudtál vele pc-n játszani?
    Már elérhető?

    Valamint énsem látok eltérést, de állítólag pont ez a lényeg mert a dx11 az a sebességről szól, hogy ott több fps-ed van, nem pedig dx11 effecteket, az más dolog hogy mivel gyorsabb ezért tesznek be 1-2 effectet, amit plusszként rádobhatsz.

    Nekem amúgy a Deus Ex Human Revolutin is egy kedvencem...nézd majd meg dx9-dx11-be. :)
  • lolSL
    #421
    dx11


    dx9


    dx11


    dx9


    ...
  • DarkSector
    #420
    Kb amióta van játékipar azóta hazudoznak, nem kell elhinni mindent. :)
  • lolSL
    #419
    egyelőre úgy tűnik hogy nincs látható különbség a dx9 meg dx11 mód között, csak eltűnik az FPS harmada.. és ezért csúszott hónapokat a pc megjelenés. ó igen
  • MerlinW
    #418
    Catalyst 11.11a

    Batman Arkham City
    o Improves DirectX 11 performance for single GPU configurations
  • grebber
    #417
    Nyugalom.Ha fordítható ,akkor lesz hozzá.
  • adler741
    #416
    Nem vállalja be valaki a magyar felirat készítését?Úgy emlékezem az előző részhez nagyon gyorsan kész lett,hamarabb mint ahogy megjelent-DD.
  • grebber
    #415
    MM-ba elég "olcsó" lesz 7990FT

  • DarkSector
    #414
    Hát igen 560-nál ráadásul ár/teljesítményben is jó a kari...:D
  • Fpocok
    #413
    VÓTMÁ?
    De jó, hogy GTXet vettem én is :D
  • TBTPumpa
    #412
    Remélem, hogy nem késik... Régóta várom már a PC-s verziót! Jó lesz már jövő héten játszani vele!
  • Fpocok
    #411
    Eddig eléggé vártam, de most remélem késik megint vagy két hetet: Még nem fejeztem be Skyrimot :D
  • mester1987
    #410
    Megérkezett végre ez is ;-)
  • joceruza
    #409
    Ezt én is így gondolom.... DE mivel nem úgy állok ezért marad a viágbolt amíg le nem megy az ára!
    Akkor lennék a legboldogabb ha az ilyen remekművek díszítenék a szekrénysorom...
  • tomvader60
    #408
    Pontosan ezért rendeltem elő PC-re a Limited Edition-t:P Mondjuk azt sajnálom, hogy lemaradtam a pólós változatról, de sebaj, a fémdoboz+extrák így is nagyon ínycsiklandóak:D.
  • Hoz_Hun
    #407
    Készülni kell a warezosokra. :/
    Pedig ez a játék azon kevesek egyike, amit tényleg érdemes megvenni.
  • grebber
    #406
    Mostanában divat neki csinálni!
  • vg
    #405
    Ezt most minek?
  • cody1994
    #404
    Off topik!
  • Hoz_Hun
    #403
    Vele inkább közösülni kéne mint azonosulni. Hehehe
    Jaj, néha de profán megjegyzéseim vannak. :)
  • mester1987
    #402
    nembaj erre megéri várni mostmár énis azt mondom, biztos gyönyörű lesz és az év játékát már csak ez kaphatja meg, vagyis még lenne egyetlen-egy ami a napokban jött ki és hasonló kategóriájú, de ez esélyesebb ;)