1602
Batman: Arkham City
  • CalebJoe
    #481
    ja vannak olyan cuccok amiket csak vele tudsz felvenni ezért vele is bele lehet járni a várost
  • mester1987
    #480
    köszi, ment a +
  • mester1987
    #479
    OFF: utólag derült ki, hogy 1.5-ös és 2.5össel megerőszakolva, ennyit róla...
  • Evoluti0N
    #478
    Úgy olvastam, h a játék végigjátszása után is meglehet csinálni a mellékküldiket, Riddler challengeket és ilyenkor majd lehet váltani bizonyos helyeken Batman és Macskanő között. Azt hiszem, h a legtöbb küldit, challenget kihagyom és majd a végén a Macskanővel végignyomom őket :P
  • c3124c
    #477
    üdv, lesz egy fölösleges példányom a játékból, ha vkit érdekel, némi extrával, artbook,zene,ingém cuccok, ha vkit érdekel...remélem.
  • CalebJoe
    #476
    van egy csomó topik ahol ugyanúgy nem jelent még meg mégis több 10000 hozzászólás van
  • artschi
    #475
    pc-re még nem jelent meg, plusz warez sincs még -.-
  • CalebJoe
    #474
    Elég érdekes hogy ennyi embert nem érdekel már ami hozzászólások mennyiségét illeti pedig simán az évtized egyik legjobb alkotása.
  • TBTPumpa
    #473
    Érdekesebb, formásabb és szexisebb karakter Batman-nél. Tényleg kár, hogy csak 4 pályán keresztül lehet irányítani... De talán majd egy DLC-ben vagy a következő részben nagyobb szerepet kap!
  • CalebJoe
    #472
    kár hogy csak 4 pályarész van vele:) nekem momentán jobban tetszik a harc vele mint Batsel:)
  • mikuc
    #471
    Catwoman
  • BoneDragon
    #470
    Rendben, te főbuzi. :)
  • Fpocok
    #469
    Na még pár nap buzikáim, és nyomhatjuk ezt a remek játékot!
  • strebacom
    #468
    Ja én is kipróbáltam tényleg jó lett!
  • BoneDragon
    #467
    Na én is kipróbáltam a trial verziót. Fasza kis game lett. :)
  • grebber
    #466
    "A készítők elmondása alapján az Arkham City DX11 alatt komoly teljesítménybeli problémákkal küzd, viszont ők már tudatában vannak ennek és jelenleg éppen az ezt kiküszöbölni hivatott patch készítésén dolgoznak. Addig is azt ajánlják a PC-s játékosoknak, hogy DirectX9 alatt futtassák a programot, ott ugyanis nincsenek ilyen problémák."

    Szóval akinek dx11-kell várjon picit hamarosan patch jön!

  • tomvader60
    #465
    Na megérkezett a PC-s verzió kis hazánkba (CDGalaxis). Már látom, hogy a pénteki lesz életem eddigi leghosszabb vonatútja, hiszen csütörtökön vagy pénteken már a markom....pc-mben lesz:P
  • Maxtreme
    #464
    duke nukem az ue2.5 :)
  • wedge31
    #463
    GFWL + Steamwork + Securom védelem van a játékon lehet, hogy nem fog gyorsan menni...bár ki tudja.
  • grebber
    #462
    yup, I get the same performance with my GTX275 with those settings, except detail level is on very high 50-60fps.
    Szóval dx9be nem lesz seemi gond a sebességgel.

  • Hoz_Hun
    #461
    Ennek elméletileg a macskanővel kellet volna kezdődnie. :/
  • mester1987
    #460
    jó persze a Bulletstorm a Mass Effect a Borderlands tökéletes volt, de volt pár UE3-as egyszínű sajna (pl. Legendary, Damnation, Duke Nukem Forever nameg anno éreztem nagyon a Rainbow Six: Vegasokban és az előző Arkham Asylumban is, de szerintem egy régebbi motor vagy annak egy kódja miatt lehetett ilyen vagy csak szimplán összecsapták)

    de a Gears of War az még elment innen nézve
  • MerlinW
    #459
    Mert a GoW aztán baromi színes volt:) (az is UE3)
  • MerlinW
    #458
    UT3, Borderlands, Mass Effect, Bulletstorm mind egyszínűek voltak?:) Semmi köze a motornak a színekhez...
  • CalebJoe
    #457
    hidd el nem nagyon lesz időd/kedved nézelődni annyira magával ragad majd az egész főleg a fightok:)
  • Evoluti0N
    #456
    A 421-es hozzászólás alapján nem nagyon lesz különbség a DX11 és 9 között. Ráadásul jelenleg szarul is fut 11-ben.
  • mester1987
    #455
    nameg egy Gears of War szintű grafika nagyobb részletességgel
  • mester1987
    #454
    nagyon látszik rajta az az egyszínű UE3-as motor, de remélem a DX11 azért látványos lesz
  • DarkSector
    #453
    Jaja ha erős neted van zsir, nekem 15megás adsl, ezzel se panaszkodom...de nem olyan mint realtime, mert a kép nem pixeléles a stream-nek köszönhetően, de ez nem a nagygépeseknek van, hanem a gyengegépűeknek, és akiknek nincs hely a vinyóján egy sima rendszer az onlive és mehet a játék...:D
    nem kell hdd-n tárolni a játékot, steam sajnos ilyen ugye...
  • Novotsik
    #452
    ezen a gameplayen aki játszik jó szarul tolja :D

    Egyébként miért néz ki máshogy batman? AA-ban máshogy nézett ki!
  • vg
    #451
    Kíváncsiság kedvéért kidobáltam ezt a dolgot(már végigtoltam xboxon), állat ez a technológia, 120-as upc-n tökéletes az egész, de egy csepp kihívás sincs egérrel így bunyózni. Viszont ha lehet csatlakoztatni kontrollert, akkor tökéletes.
  • cucumber87
    #450
    Na bepróbáltam onlive-on! Nem kellett volna :D Akarom! Most! :D
  • jarlaxxe
    #449
    Skidrow remélem már dolgozik az ügyön...
  • MinimumGame
    #448
    Az első negyed óra, PC
  • DarkSector
    #447
    Engem...:D
    THX
  • grebber
    #446
    Nem tudom kit érdekel,de Onlive-on 30 perces verziót lehet myomatni!
  • mester1987
    #445
    OFF: A Saints Rowban 3-ban is alapból?
  • Evoluti0N
    #444
    Ez egyáltalán nem biztos. A Deus Ex HR és a Sainst Row 3 virágbolti verziója tartalmazza mindegyik dlc-t.
  • TBTPumpa
    #443
    Warez verziótól ne várd, hogy a DLC-k is működni fognak!
    Persze lehet, hogy sikerül megoldani, de mivel mindegyik DLC-hez külön-külön kód kell, így szerintem az kimarad (ezáltal a Macskanő sem lesz elérhető a virágbolti verzióban)!
  • mester1987
    #442
    kérdés, hogy a DLC-k milyen formában lesznek majd használhatóak