1602
Batman: Arkham City
  • Fpocok
    #521
  • Evoluti0N
    #520
    Juj, kösz. Ezt a húzgálós dolgot nem tudtam
  • Seth
    #519
    Középen lehet ide-oda huzigálni a képet.Sokkal jobban meg lehet figyelni így a különbségeket ,mintha egymás mellett lenne a két kép
  • DarkSector
    #518
    Most többekközt a Batman is 1dollár-1font az onlive-on!!!!!!!!!!!

    Go vásárolni!
  • Evoluti0N
    #517
    Bírom az ilyen összehasonlítós képeknél (max/min graf, dx9/dx11 stb.), h elfelezik a képet és az egyik felére rakják az egyik beállítást, a másik felébe a másikat. Sokkal reálisabb képet kapnánk a különbségekről, ha 2x lenne ugyanaz a kép a két különböző grafikai szinten.
  • grebber
    #516
    Maximum vs minimum grafika
  • DarkSector
    #515
    OH bocsesz...akkor törölhető. :D
  • grebber
    #514
    #508?
  • DarkSector
    #513
    "Minden eddigi rekordot megdöntött az Arkham City demója

    A mai nap megjelenő PC-s Batman: Arkham City első fél óráját bárki végigjátszhatja ingyen, Onlive-on keresztül.

    Az Onlive üzemeltetői boldogan jelentették be tegnap, hogy a néhány napja kikerült Batman: Arkham City demó verzióját minden eddiginél többen próbálták ki világszerte.

    Pontos számokat ugyan nem mondott (ebből azért lehet arra következtetni, hogy az Onlive még nincs annyira elterjedve, hogy elég impozáns számokat produkáljon), de azért látszik hogy valami elindult és amennyiben megfelelő tartalommal csalogatják be a játékosokat, azok igenis vevő az új megoldásokra.

    Mint ismeretes az Onlive szolgáltatásán keresztül fél órát játszhatunk a játékkal és ezután lehetőségünk lesz megvásárolni azt (értelemszerűen onnan folytathatjuk a játékot, ahol a demóban abbahagytuk). Próbáljátok ki ti is mielőtt megveszitek a játékot, garantáltan nem fogtok csalódni.
    "
  • wedge31
    #512
    Már aktiválható reggel óta.
  • berczely
    #511
    Mert alapból DX11 módban indul a játék ami sajnos bugos! A javítás hamarosan érkezik addig is DX9 kell, érdemes futtatni a játékok!


    Így tudod beállítani DirectX 9-re a játékot:


    Games for Windows LIVE esetén:A Start menüben keresd meg az Arkham Cityt,Kattints rá a jobb egérgombbal és válaszd a Launcher menüt,Választ ki a Settings pontot, majd állíts minden DX11-es opciót DX9-re.Steam esetén:Indítsd el a Steamet és kattints a játékok könyvtárára,Jobb klikk az Arkham Cityre, válaszd a Configure PC Options-t,Válaszd a Settings menüt, majd állíts mindent DX9-re.
  • DarkSector
    #510
    Ne idegeskedj, alsősorban bizonyosodj meg arról hogy indítható-e, mert az egy dolog hogy te megvetted, de nem feltétlen aktíválható is!!!

    Lehet maga a megjelenés azaz az aktíválási dátumot meg kell várni vele....Utánanéztél ennek?
  • TDantes
    #509
    Kész, én megőrülök. Na hajlandó volt elfogadni az aktiválást.

    Indítom, jaj de cuki, kilép mikor bejelentkezne a Windows Live-ba. Na mégegyszer akkor. Most már sikerül be is jelentkezni...a játék is szépen fut...csak éppen a videó alatt a hangok akadoznak mint a szar...

    Ez volt az utolsó alkalom hogy valamit megvettem. Basszák seggbe magukat. ha leszedem torrentról és szar, az egy dolog. De ezért fizettem.
  • grebber
    #508
    Rekordokat döntött a Batman: Arkham City demója az OnLive-on
  • Fpocok
    #507
    Ahha.
    Vesz a fasz játékot originen :D
  • TDantes
    #506
    A kurva anyját azt. Most vettem meg a steam-en. Erre kiírja, aktiválás fallied...mi van?! Beszarok, megveszem és nem játszhatok vele? Mi ez a faszság?
  • Prince23
    #505
    Az első félóra PC-n. GFWL és Steam teljesitmények egyszerre. ez eléggé meglepő :S








  • KondorKhan
    #504
    itt még olcsóbb.....

    Legális CD kulcsok olcsón
  • TDC Geronimo
    #503
    Originen csak ma 25 euro a game. Vegyétek, vigyétek.
  • mester1987
    #502
    a DX11ről
  • Novotsik
    #501
    Batman miért néz ki Arkham City-ben másképp mint Arkham Asylum-ban?
  • tomvader60
    #500
    Viszont azt már lehet tudni, hogy a Rapid nevű jóember, aki az első részhez magyar feliratot készített, nem vállalja ezt a részt.
  • tomvader60
    #499
    Nekem 8, úgy is csak pénteken jutok hozzá max. Amúgy nem mondtam hülyeséget, mert tegnap délután már kiírtam, hogy lehet kapni itthon a "pc-re még nem jelent meg" szövegre. A megjelenés nem egyenlő az aktiválással.
  • artschi
    #498
    #497
  • TBTPumpa
    #497
    Már tegnap délután is lehetett kapni! Ezzel nem mondtál sok újdonságot!
    Aktiválni és ezáltal játszani vele, csak holnap (november 25.) lehet!
  • tomvader60
    #496
    CD galaxisnál már lehet kapni :P
  • CalebJoe
    #495
    tolták a vót régen
  • artschi
    #494
    sorry, pc-re még nem jelent meg ITTHON. Én is tudom, hogy Amerikában már tolják, de itthon max. a konzolosok nyomják. De warez sincs még mindig.
  • mikuc
    #493
    Nagyon jól sikerült ez is. Belelehet ölni jó pár órácskát. Szuper hangulata van.
  • Szolnokboy1
    #492
    emlékszem, az első rész tele volt triggerekkel és kijött vagy 4-5 crack, mire végre sikerült kigyomlálni az összeset.
  • KondorKhan
    #491
    jó nekem a dx9 is, a játék élményen nem változtatt, csak legyen már crack....:D
  • c3124c
    #490
    elkelt a felesleges példány, btw sajnos a dx11el parák vannak, úgyhogy várni kell egy patch-et, még jó, hogy ezért csúszott :S
  • c3124c
    #489
    Továbbra is lenne egy felesleges dobozos példány olcsóbban, ha érdekel vkit, hnap délutánig
  • wedge31
    #488
  • enlightened
    #487
    Lol, Haveromnak 160 játéka van steamen, nem csórták el még soha. Steam automatikusan leszedi a patcheket is, mindenképpen jobb, mint a dobozos, foglalja a helyet a polcon, a CD rongálódik, elveszik. Steamen nem veszik el semmi, amit megvettél, azt akármikot újraletöltheted.
  • tomvader60
    #486
    Már tegnap este kiírtam, hogy megjelent itthon is, csak senki nem vette észre XD.
  • tomvader60
    #485
    Jaja, pl feltörhetik az accodat és elcsórják mindened:D Én maradok a limitált bolti verziónál:D
  • wedge31
    #484
    Akkor mindenkit megnyugtatok, hogy tegnap óta már itthon is kapható a játék. A CDG-ba legalábbis biztosan.
  • enlightened
    #483
    Már megjelent a játék! Ne beszélj már hülyeségeket!

    Csak kis hazánkban nem jelent meg, ez nem azt jelenti, hogy máshol sem!

    Tegnap vásároltam meg a Steamen, csak a magyarországi boltokban nem jelent meg eddig, de dobozos játékot már nem nagyon veszek, jobban szeretem ha a Steamen vannak gyűjtve a játékaim, ott mindig le tudom szedni őket újra, ha letörölném valamelyiket, meg a közösség is jó. Szóval aki nem bír várni, nyugodtan vásárolja meg Steamen legálisan a játékot. Bár a mostani árfolyam miatt, drágább lesz mintha boltban venné, viszont a Steam előnyeit is megkapja hozzá!
  • mikuc
    #482
    US Onlive-n már megjelent.