1602
Batman: Arkham City
  • Gábor3
    #561
    A BAA és a BAC is dobozos változat. Games of windows-nál van regizve. CDgalaxysból rendeltem futárral. A dobozban amiben az egész cucc volt nemláttam DLC kódot. Külön blokk nem volt benn ha jól tudom.

    Kép: (csak ezt van, bocs)
    http://www.google.hu/imgres?q=batman+limited+edition&hl=hu&sa=X&biw=1280&bih=649&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=h7UYtt8a3uif8M:&imgrefurl=http://cdgalaxis.hu/PC/19323/batman-arkham-cit
  • DarkSector
    #560
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OFF:

    Igaz nem a Batman-ről de nyomattam videót milyen minőségű nálam a játék.
    1280x742-be lett felvéve fraps-al 30FPS-el.
    És átkonvertáltam 1280x720-ba.

    Akit érdekel nézze össze egy saját gépen futó verzióval.
  • Prince23
    #559
    Batman és Bane egy side Missionon belül:

  • DarkSector
    #558
    ja. :)
  • MerlinW
    #557
    NBC, BBC, stb amcsi adók weboldalán vannak teljes sorozat epizódok, filmek, dokumentumfilmek, stb.
  • TBTPumpa
    #556
    Tudnál feltölteni képet a Limited-ről?
    A fémtok és a lámpás kulcstartó érdekelne...
    Ha minőségi, akkor kiadok rá pénzt, ha nem akkor marad a CD kulcsos vásárlás.

    Amúgy 576-ban vagy a CD Galaxis-nál vetted? A számla hátuljára szokták írni ők a DLC-k kódját. Ha más cégtől vetted, akkor hívd fel őket telefonon és vasald be rajtuk a hiányzó kódot!
  • Prince23
    #555
    Na és neked is steames verziós? egyszerre a GFWL-val of course.

    Vagy csak a Batman AA digitális steames verzió tulajdonosainak az... :?
  • Gábor3
    #554
    Megvettem PC-n a limitedet, de nem találom az 1970-es DLC kódom. A játékba se láttam, és így külön le. Benne volt a fémdoboz, kulcstartó, 2 lemez, műanyag átlátszó tok, meg egy kis fehér papír rajta a játék nevével és kész. A kódot hol írja?
  • Prince23
    #553
    Catwoman gameplay

  • DarkSector
    #552
    Hát döntsd el.

    Akció ilyen most van 2.szorra. Gondolom lesz még mert kevés a hívő valamivel majd csalogatni kell a népet.
    De garancia nincs rá, vagy vársz vagy a biztosra hajtasz most.

    És legözelebb csinálsz új accountot és szerzel új karit amiről megveszed.
  • DarkSector
    #551
    OFF: Jut eszembe Steam-en is akciózás van, minden este 19:00-kor an váltás

    Nézzetek be megéri akinek van legalább 2-3 ezre játékra, az megszedheti magát.
    Akár Batmannal is...:D
  • berczely
    #550
    És ha mind kettő kell? :D Akkor döntenem kell, hogy melyiket veszem meg 1dolcsiért...
  • DarkSector
    #549
    Jah
    Viszont úgy gondold meg hogy mit veszel meg, mert ha később lesz 1dollár/font-os akció azt a karidat nem fogja engedni új accountba beírni, próbáltam már.
    Szóval ha később mondjuk az Assassins Creed kell majd ennyiért akkor várj.
  • DarkSector
    #548
    Természetessen megnéztem volna és akkor később vettem volna meg steam-en.
    De én arra írtam a NEM WAREZOLOM LE szöveget, hogy ÍGY 230ft-ért inkább elviselem ezt a stream dolgot és NEM warezba nézem meg.

    Tudom hogy nem egy az egyben az mintha natívban játszanék vele a gépen de nembaj elviselem..azért nekem 15megával annyira nem tünik fel a pixelesség a stream-ben...
  • berczely
    #547
    Nekem 40megabites a netem mégis elég gány a kép... de lehet rászánom magam és megveszem mert kb ingyen hozzád vágják!
  • lolSL
    #546
    azért valld csak be hogy lewarezoltad volna ha le lehetne :)
  • DarkSector
    #545
    Steam-en megvettem volna az első részt, de steam-en 5 aktiválás engedélyezett és GFWL cd-kulcs is ami sokszor inkább szenvedés.
    Ezért nem vettem meg anno, holott az első rész kb 5 euro volt nagyjából.

    Nekem ezek AKTÍVÁLÁSI limittel ellátott játékokat ne adjanak el, mert nekem ezek nem kellenek!
    Bármennyire jó egy játék, ha látom hogy aktiválási limit van messze elfutok előle.
  • DarkSector
    #544
    Nem mert stream videóként jön a cucc, vagyis annál gyengébb a kép minnél gyengébb a neted.
    Még ha megvan a sebesség akkor sem biztos hogy fasza lesz, pl nekem 15 megával jo, havernak 5megával már kevésbé, rokonnak van 5 megás, DE wifi azt nem nagyon szereti! Neki jobban szétesik a kép.

    Mint írtam vannak hátrányok, de 230ft-ért hol érdekel engem az a kis eltérés?

    Van komoly gépem amin ez a játék elfutna maxon DE NEM WAREZOLOM LE de nem is veszem meg 10ezeré, mert annyim nincs!
  • TBTPumpa
    #543
    Itt: http://cdkulcsok.info/gfwl.html

    Games for Windows Live alapú és nem Steames sajna...
    De korrekt ár egy eredeti játékért! 3790 Ft
  • berczely
    #542
    Olcsó az Onlive-on a játék, de nekem nem tetszik, hogy homályos és a textúrák és elég gyengék! :S
    Nem lehet ezzel valamit kezdeni?
  • DarkSector
    #541
    Nincs sajnos nincs és valszeg NEM FULLOS azért, szóval nem egésszen ugyanaz 100%-ra mintha egy erős gépen max grafikával te játszanál, de korrekt.

    A legjobb ha kipróbáljátók TRIAL-ba 30percet enged!Ha kidob megint visszamehetsz 30percre ugye csak előről kezded!
  • Shep
    #540
    Onliveos verzióban van physx?
  • ratgab
    #539
    Kulcsot honnan tudsz venni ennyiért?? Mert ennyiért engem is érdekelne (steames lenne a legjobb).

    Egyébként kipróbáltam a demó-t onlive-on (először használtam onlive-ot) és baromi hangulatos kis játék lesz ez. Előző rész feltuningolva jócskán.

    Viszont onlive-on még 1 dollárért sem venném meg: 10 mb-s netemen 1x kilépett ez alatt a 10 perc alatt az onlive, 1x beszaggatott, valamint bűn ronda egy normális verzióhoz képest.
  • TBTPumpa
    #538
    Én is megvenném, csak az a baj, hogy Sopronban semmiféle játékshop-os bolt nincs. Kéne már oda egy 576 de igazán! Minden idétlen városban van szinte, csak ott nincs.
    Tescoban sem kapható még, pedig szívem szerint a dobozos verziót venném meg.
    Netről meg tudnám venni, de nincs aki átvegye, nekem pedig ilyen miatt nem adnak szabadságot! Úgy hogy lehet, hogy marad a 3000 Ft-os CD kulcsos vétel.
  • TBTPumpa
    #537
    Nem volt annyira hülye kérdés.
    Természetesen DX9-ben menni fog a játék! (Win 7 esetén DX11 van a gépen és nem DX10, azt a Vista tartalmazza!)
    Sőt a gépednek sem lesz semmi hibája, ha DX9-ben fut a játék. DX11-ben is tudod futtatni (a Win7 támogatja és ha a videókártyád is támogatja) csak az még félkész és szinte játszhatatlan. Jön rá egy javítás hamarosan, addig DX9-ben ajánlott játszani.
    Ahhoz képest, hogy DX9-es a játék lenyűgöző grafikája van.
    Mit ki nem tudnak hozni a jó öreg Unreal 3-as motorból...
  • Feared
    #536
    Most lesz egy borzasztó hülye kérdésem.
    Tegnap került fel win7 a gépre dx10 társaságában. Ha a játék hibája miatt csak dx9-el hajlandó futtatni, attól még fog menni rendesen a gépen ugye? Csak a grafikai effektek nem használják ki a magasabb dx adottságait?
    Ma tervezem megvenni az Arkham City-t amúgy, csak ezért a kérdés.
  • DarkSector
    #535
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OFF: Amcsi műsorok? Például? :)
  • MerlinW
    #534
    HFVPN jóság (2Mb/s/800Kb/s a garantált), azzal szoktam régiózáras amcsi műsorokat nézni online:)
    Steam-et sajna nem lehet átverni vele:)
  • DarkSector
    #533
    És nem a Batman ami 1 dollár/font!!! Hanem az első játék amit megveszel!!!!
    Vagyis bármelyiket most akcióban megveszed ennyibe kerül, csak ugye ez a legjobb gém, és nem laggzik.

    Van 2 gém ami most ingyen bérlésre van 5 napig (5 naig játszhatsz vele, aztán off)

    Fuck Yeah:


  • DarkSector
    #532
    Innen lehet csak magyar IP-vel nem lehet...:S
    VPN-el beléptem, USA ip-re és onnan beirtam adataimat SAJÁT FELELŐSSÉGEMRE az onlive.com-on, ha fontba veszel akkor US VPN kell és az onlive.co.uk-ra kell beírnod, majd ezekután kiléphetek VPN-ről....bemegyek a cuccosba, és rányomok hogy megveszem, utána mint a most 5napos ingyenes cuccnál bekéri a belépési jelszót és ennyi, meg is vettem!

    Vigyázz mert ha + jel van például a jelszavadban nekemse fogadta el vásárláskor....amig a vásárlásnál jelszót kér addig változtasd át sima karakterekre, utána a bejelentkezéshez már nem zavarja és oda visszaírhatod....

    VPN: KATT
    Hogy kell beállítani a hálózatnál a VPN-t: KATT

    VPN elvileg biztonságos, mert titkositott kapcsolat van, de a következmények miiatt nézz utána mi ez pontossan és mivel JÁRHAT ha valami baj lenne...
  • KondorKhan
    #531
    DEHÁT MAGYARORSZÁGRÓL NEM LEHET JÁTÉKOT VENNI??? HOGY CSINÁLTAD?
  • DarkSector
    #530
    Hát a feltétele semmi, ujregnek az első játék US-nél 1S míg UK-nál 1 font!

    Kötelező vállalás aktivitásnál, gondolom mint Origin-nél, ott 2 évig ha nem lépsz be akkor elveszik a játékaidat és törölnek, gondolom ez van itt is!
    Nekem 2014-et írnak.
  • rage
    #529
    Mi a feltétele az 1 USD-s árnak ?
    Mit jelent a kötelezően vállalt aktív tagság?
  • DarkSector
    #528
    Igen a totyikban ki lett vesétve, mivel az EGÉSZ egy videostream, még maga a MENÜ is egy videostream, ezért annak a hátrányait kell elszenvedni!

    Mint mikor youtube-on nézel egy videót, ha szar a net akadozik vagy a képminőséget kell lejebb venni, ez mondjuk itt automata.
    Inkább a Silverlight pluginhez tudnám márni.

    Irányítás szintúgy, de a 2 Batmanban nagyon zsír nekem 15megás nettel!

    De 1 dollárért leszarom...:D a laggot is...meg a képet is ha picit néha szétesik!
  • Evoluti0N
    #527
    Jó dolog ez az Onlive, kipróbáltam nem rég. Azonban a kép minőségével nem vagyok megelégedve :S
  • DarkSector
    #526
    OKS megvettem 1 dollárért!
    :D
    Batman AC megvéve!
  • DarkSector
    #525
    Jam onlive-on...:D

    Már csak azt nem értem meg akarom venni, begépelem a jelszavam és nem fogadja el, kirakja hogy nézzek fel a support oldalra, nem vágom, pedig sonak játszanak már vele...:D
  • CalebJoe
    #524
    wattafakk 1 dollár?
  • DarkSector
    #523

    ez egy spoiler! :P
  • CalebJoe
    #522
    már irtam más topikba hogy felejtse el mindenki ezt a szar békás oldalt, van még egy csomó képfeltöltő pl imagevenue, noob, iaro ami mindig működik