1602
Batman: Arkham City
  • mester1987
    #601
    OFF:

    meg nem erősített, de érdekel jó-e valakinél
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://thepiratebay.org/torrent/6845958/Batman_Arkham_City_CRACK_ONLY
  • DarkSector
    #600
    Mi is leszarjuk ( XD ), csak itt a beszélgetés arra ment ki részemről hogy mindenki tisztába legyen hol a helye, ahogy MerlinW is monda:

    Warezolj, csak "kuss"-ban. Nehogy már a warezos-nak álljon feljebb.
    Az ossza a fejlesztőket aki kifizet egy játékot és átbasszák az más...
  • menedzser
    #599
    én összesen vagy két játékot vettem meg eddig, mert fiatal vagyok és nincs pénzem. de leszarom :D.
  • DarkSector
    #598
    Nem vagy szar ember de nem is kifogás.

    Én elköltöttem számlákra 25ezret miért ne warezoljak le 10 játékot?
    Mert nem illet meg.

    Attól hogy megvettél 2 gémet a többi 2-re vagy akármennyire ez nem MENTSÉG. Se törvény szempontjápól sem etikailag...
  • kill3r21
    #597
    Ennyi xD
  • artschi
    #596
    igen
  • kill3r21
    #595
    nyilván, de itt mo-n mással is baj van, pl tegyük fel, megvettem a codmw3-mat meg a skyrimet, de nem vettem meg pl a saintsrow3mat, és az arkham cityt esetleg a battlefield3mat, de mindegyikkel tolom/toltam, itt jön fel a kérdés a nagy warezellenes emberektől, szar ember vagyok-e hogy ennyi minőségi játékot nem vettem meg, természetesen ők azt irják majd hogy nem kötelező mindennel játszani, de ez nem válasz....szerintem...
    Tehát, szar ember vagyok hogy ebben a két hónapban csak 20kt költöttem el, a többit meg lehúztam?
  • Gábor3
    #594
    Kiderült, hogy van számla mert a szüleim vették át a csomagot (én akkor suliba voltam) és ott volt a kód. Szóval kösz mindenkinek. Be is írtam őket a redeem code részbe, beváltottam, így akkor már bele is rakta ugye?
    Illetve hol lehet skint váltani, úgy hogy a játék közbe is olyan legyen? Mert a kihívás módba csak Macskanőnek tok, Batmannek még nem?
  • DarkSector
    #593
    Ti nem látjátok mi az eltérés, ha arról irnátok hogy lopom a kenyet mert nincs rá pénzem. OK

    DE EZ NEM ÉTEL!

    A kérdés nem annak kéne lenni hogy HOGY JUTOK HOZZÁ, hanem hogy JÁR-E NEKEM?
  • tomvader60
    #592
    Tényleg a hátulján volt:D
  • DarkSector
    #591
    "Minden luxuscikk opcionális nem lételeme az embernek"

    nemtudom még miről beszélünk...:D
  • Hoz_Hun
    #590
    Ehhez a warezoláshoz meg csak ennyi a véleményem:
    Azt megértem, ha valaki warezol. Azt viszont kurvára nem értem meg, hogy valaki ezt megprobálja kimagyarázni, meg önigazolni. Hogy neki a warez az létkérdés bla-bla-bla. Ha valki csinálja, akkor csinálja, de ne próbálja már bemesélni, hogy bármi jogalapja van a tettének. Lop. Ennyi. Hogy miért tesz az a magánügye, de felidegesít amikor megpróbálják ezt jogosnak beállítani.
  • CalebJoe
    #589
    a magyar ember amúgy is szeret panaszkodni közbe meg veszik a milliós kocsikat meg a drága tv-ket, egyszerű ha meg lehet ingyen minek fizetni érte
  • CalebJoe
    #588
    a készitők nehogy lecsússzanak a következő telkükről
  • MerlinW
    #587
    Ugyanakkor az sem kerek, ha valakinek 150-200k-s vasa van, meg XBox-a, meg kutyafüle és úgy csinálja a fesztivált.
  • joceruza
    #586
  • kill3r21
    #585
    Az még mindig eleve jobb helyzetben van, akik megtehetik hogy egyáltalán netük legyen....igenis a warez szerintem pénzkérdés....jönnek itt a nagy szöveggel hogy akinek kevés van azis összegyüjtheti pár hónap alatt, de aki nem tud megvenni egy játékot 10kért egyben, akkor az a pár hónap alatt nem a játékra fog gyüjteni hanem más ezerszer hasznosabb dologra....
  • zzeN
    #584
    Van egy extra DLC kódom PC guru-tól(vmelyik ruha), nem kell valakinek?(akinek eredeti persze)
  • PunkZoli
    #583
    már bocs,de ha minimál bért keresel, nem hogy akciósan sem veszel semmit de még húst se
  • joceruza
    #582
    Jéééé! Végre egy olyan ember akinek mindkét lába éri a talajt! Látod? A sok tudatlan meg osztja az észt...
  • MerlinW
    #581
    Ööö a magyar diplomás(!) minimálbér éppen csak hogy fedezi egy háztartás havi rezsijét + élelmet (néha még azt sem) . Azért gondolkodjunk.
  • DarkSector
    #580
    Nem tipp, ez így van...:)
    Minden luxuscikk opcionális nem lételeme az embernek szóval nem a minimálbér tehet róla, bármennyire is tudom hogy kicseszés de ez a valóság.

    A többi mind csak waretosok sablonszövege, kifogása...:P
  • DarkSector
    #579
    Ez a nagy warez miatt, ha olcsóbb lenne és a warezosok 75% inkább megvenné már nem...erre a digitális terjesztés még jobb nem kell dvd-t nyomatni...
  • joceruza
    #578
    (sóhaj) Köszi a tippet!
  • ratgab
    #577
    De azért azt beláthatjuk, hogy a kiadóknak nem az 1-2 hónap múlva akciós terméken van a profit, hanem a 0 day-en.
  • DarkSector
    #576
    "Minimálbér=Warez"

    Ez egy süket duma egy baromság.

    Attól hogy minimálbért keresel még tudnál venni origit, főleg 1-2 hónap múlva akcióssan, Csak ugye magyar ember telhetetlen minden kell neki hát még ha ingyen megteheti.

    Ez nem minimálbér kérdése, HANEM hozzáállás!
  • DarkSector
    #575
    22-es csapda ha nem engednek a hekkerek lassan munkájuk sem lesz! :)
  • joceruza
    #574
    Igazad van. Szívem szerint megvenném és ha úgy állnék akkor a kutyát nem érdekelné hányan szedik le... Nekem esik rosszul hogy nem lehet fent a polcomon és nem alhatok az ajándék Batman-es polómban miközben a takaró alatt hülyéskedek a Batman-es világítós kulcstartómmal....
  • MerlinW
    #573
    OFF

    Igazat beszélsz, de Magyarország nem sokat számít, számít viszont többek között az alábbi két ország (nem csak PC, hanem úgy általában):

    Oroszország - népesség 140 millió, warez/vásárlás 62%/38%
    Kína - népesség 1,34 milliárd - warez/vásárlás 74%/26%

    Mo. a 10 milliójával sehol sincs (~4-5 millió a 6 és 30 év közötti lakos, és kb 2,5 millió PC van az otthoni háztartásokban, ebből 600-800e "gamer PC", vagyis futnak rajuk az elmúlt 2-3 év játékai). Országos szinten (Mo.) a lakosság számát tekintve 10% vásárló (100e példány), bőven elég lenne, persze nem csak egy játék van, hanem ezer, mindenkinek más az ízlése, stb. Ugyanakkor még akkor sem dobna sokat a kasszába a fent említett országokhoz képest.

    Tehát annyi, hogy nekünk, magunk miatt nem kell sajnálni szegény kapitalista, mohó, pénzhajhász kiadókat, főleg nem a mai gazdasági helyzet mellett. Aki megteheti megveszi, aki nem az pedig megoldja máshol. Aki megvette, azt értelemszerűen zavarja bizonyos szinten az aki csak letöltötte, hiszen... ezt nem kell megmagyarázni, ezért szoktam mondani, hogy "warezolj fiam, csak maradj csendben".
  • joceruza
    #572
    Hogy a fenébe ne lenne jövője! Annyi jómódú emberke veszi a játékokat hogy csak na! Viszont, ez itt Magyarország! Jó volna már ha felébredne egy-két ember! Minimálbér=Warez
    Ha nem tetszik...
  • Fehercsoki
    #571
    Ja minőség, csak batman harc közben teleportálgat az ellenségek között...
  • TBTPumpa
    #570
    Nincs... A cracker csapatok is tudják, hogy ez egy minőségi játék, amit meg kell venni!
    Minél több ideig halogatják a crack kiadását, annyival többen vásárolják meg a játékot!
    Itt az idő bebizonyítani, hogy a PC-s játékoknak is van jövője és, hogy ezen a platformon nem csak a Warez létezik.
  • vk90
    #569
    Tudom, hogy nem szabad erről beszélni meg ejnye-bejnye, de nincs még mindíg crack a játékhoz?
  • CalebJoe
    #568
    ja a számlán volt a kód én a kukából vettem ki amikor rájöttem:)
  • DarkSector
    #567
    1970-es DLC, nem DLC kód, vagyis alapon letölti neked elvileg a játék!

    Nekem így volt a MoH Limited, a DLC autómatán uppolt az EA Origin, mikor beléptem a játékba, nem kellett külön kód....:P
  • DarkSector
    #566
    Ja bocs lehet összekevertem mással, mert valaki azt a DLC-t hiányolta.
  • TBTPumpa
    #565
    Ki beszél itt Macskanős DLC-ről???
    Neki a 1980-as Batman ruhás DLC kell! A macskanő DLC-t alapból tartalmazza a PC-s kiadás!
    Amúgy már írtam neki, hogy lehet, hogy a számla hátulján van, de ezek szerint nincs ott. Ez esetben hívd fel a CD Galaxis-t és követeld tőlük a DLC kódját!
  • Hellsing47
    #564
    számla hátulját nézd meg, oda szokták ragasztani
  • DarkSector
    #563
    Macskanős DLC-kód nincs is a listán!
  • DarkSector
    #562
    Engedelmeddel:

    Ezesetben hívd fel a CDgalaxis-t és biztos segítenek, ha hiányzik akkor meg pótolják!
    Vagy küldj e-mail-t!

    KATT