1602
Batman: Arkham City
  • Feared
    #681
    Tapasztalatok kb. 3 óra játék után:
    Aki szerette az első részt, annak ez is tetszeni fog, de türelem kell, mert némely küldetés, és Riddler trophy piszok nehéz. Én kb. az első side missiont szívom még. A Fragile alliance. Egyszerűen nem jutok be a metróba, és a börtönbe sem. Már vagy másfél órája kolbászolok a városban, szerintem hagyom a fenébe, mivel egy videó se mutatja meg korrektül, hogy merre kell bemenni. Ettől eltekintve jó, de szerintem az első rész élvezetesebb volt, és kevésbé frusztráló.
  • Shep
    #680
    Szerinted? ;)
  • berczely
    #679
    Ja bocsánat elnéztem a hozzászólást!
  • CalebJoe
    #678
    nem, azt irta hogy letöltött vagy eredeti
  • berczely
    #677
    Onlive-os verzióra gondolt szerintem mert az csúnyább!
  • CalebJoe
    #676
    miért a warez rondább?
  • Tomy Lee
    #675
    Hejj de várom már:)
    Képek szépek.
    Poison Ivy video is prof,hangok is durvák lol
  • mikuc
    #674
  • mester1987
    #673
    nagyon gyönyörű így a játék...
  • ratgab
    #672
    Egyetlen kérdésem van: Warez vagy origi?
  • Maxtreme
    #671
    A végét elbaxtam bocsi.

    Ezeket akartam:



  • Maxtreme
    #670
    Pár kép tőlem





















    Ez valami krva jól néz ki b+ :)
  • DarkSector
    #669
    engem nem foglalkoztat másnak kell. én úgy vagyok vele ha van waarez beszélek benne ha nincs nem keresek nem izgat, mert én magamnak álltalában megoldom a hibákat inkább másnak szoktam segíteni ha megérdemli...:D

    Azért thx.
  • kill3r21
    #668
    nekem xlive dll hibával elszáll a game, gondolom felkéne rakni a windows liveot, de valamiért nem engedi....nah most milegyen :)
  • MerlinW
    #667
    tessék

    Oldal teteje, keresés a fórumban, gumi/saját bepipál, keres. 5 év alatt azért...:)
  • cucumber87
    #666
    Szerintetek az mitől lehet hogy az intró részeknél egy idő után elcsúszik a hang, nem csak a Batmannél, de már nagyon idegesít :)
  • JocoHun
    #665
    Hali.A warez topikot hol találom meg?Tudja valaki.Köszönöm
  • DarkSector
    #664
    Nemtudom nem látok warez topikot, azt se vágom hol lehet rákeresni ezekre...
  • wedge31
    #663
    Arra a kökemény 49hsz-re gondolsz pörgés alatt...
  • DarkSector
    #662
    Jah van de az nem ezt a topikot pörgeti...:D
    Hanem a másikat, ami nincs belinkelve.
  • wedge31
    #661
    Nem nagyon pörög a topic, pedig már van virágbolti verza is...
  • vk90
    #660
    Még van még mit gyakorolnia.
  • DarkSector
    #659
    jó rövid szerepet kapott :D
  • mikuc
    #658
    Catwoman akcióban:

  • DarkSector
    #657
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OFF: Azzal tutira nem fogsz ahogy win8-on sem, mert ez a konzolgyártók Xbox360 Ps3 érdekeit sértené.
    Exclusive-ok megmaradnak exclusive-nak.

    Ha megvalósulna amit te gondolsz az max, de mondom maximum ha a Microsoft engedné hogy az ex játékok menjenek (ami kizárt mert akkor ki venne x360-at).
    A Sony 1000% hogy nem adja el magát. Ezt most borítékolom neked, nem is kell nagy ész hozzá. :)

    PC-re még a régi 1996-os playstation bios-a is törvénytelen dolog ha használod. Nemhogy egy ps3.

    "Én már a régi ps és ps2 játékokkal is játszanék nem kellene ide nekem ps3 szint."
  • vk90
    #656
    Már csak az lenne a tuti, ha ezzel az Onlive-val lehetne játszani Xbox-os, meg Ps-es játékokkal. De szerintem csak idő kérdése...
  • DarkSector
    #655
    Pontossan ahogy mondod.

    De nem Xbox Live hanem Windows Live-nak.
  • Newfronter
    #654
    Köszi a linket! Megvettem én is a játékot, ennyiért simán megéri. Csak ez a lemezbeszerzés volt picit nehéz, de már feltették a netre a gyári DVD-ket, így ha onnan telepítem, akkor nem kell crack. :)
    Viszont mivel nem tökéletes másolat, csak ISO, így kell egy mini image ami a védelmet emulálja, ami ugye legális dolog, így indul a játék simán. Na persze eredeti kulccsal, de hát azt megvettem ennél a cd kulcs boltban amit beraktál.

    A steam-es unlockolt verzió ami a neten van, az nem jó ehhez, mert annál a securom is kér egy kulcsot, olyan meg nincs nekünk, a GFWL-es kulcsot az meg nem fogadja el.
  • Newfronter
    #653
    A GFWL meg jó dolog, mert acsikat is kapsz, látod a haverjaid eredményeit stb... mint Xboxon, sőt akinek van Xbox és PC is, egy accounttal tudsz játszani PC-n és Xboxon is. Szerintem jóság ez. Windows 8-ban meg már ezt Xbox Live-nak hívják majd. :)
  • mester1987
    #652
    OFF: ha jól értelmezem Magyarország rosszabb, mint Kína statisztikai alapon? :P
  • mester1987
    #651
    OFF: még 1-et aztán többet nem kérdezek warezról itt: hogy lehet, hogy ne msteam védelmes ha steam-en keresztül töltöd le, viszont SecuROM-os DVD Check-es vagy csak
    STEAM-en letöltöd, a SecuROM -os DRM online védelemmel (DVD-Checks helyett) és a STEAM helyett a Games for Windows van és nem telepítős alapból.
    Esetleg ha van akkor milyen a retail?
  • mester1987
    #650
    köszi a felvilágostást!
  • MerlinW
    #649
    - Nincs rajta Steam védelem.
    - A játék nem Steamworks-ös (Steam-en kapsz plusz achievement-eket, ennyi).
    - A GFWL nem védelem.

    Steam egy áruház. A játék GFWL-es. Bekerült Steam áruházba. Ennyi. Ha nem Steam-en veszed a játékot, nem kell Steam a játék futtatásához...
    GTA 4, Fallout, Flatout, Bioshock és az összes többi GWFL cím így működik Steam-en.

    Egyébként minden stimmel:)
  • mester1987
    #648
    TROLL:

    de most komolyan hogy hozhatták létre ezt?

    - a Steam-es védelem ok,
    - a Games for Windows-os védelem-re miért van szükség mindenáron, ha ott a steam...semmivel se gátolja a csalókat, esetleg online-ba, ott is a steamen keresztül megy nem; minden akkor a GfW, kérdem én 82 csk ne mműködik egyszerre xDD)
    - és akkor még jön egy DVD-Checkes védelem ezekre...

    erre csak annyit tudok mondani LOL, ezt így összerakni hát nagy TAPS nekik...ha valamit rosszul írtam és esetleg más retail verzióban nincs együtt ez a 3 védelem: cáfoljatok meg, köszönöm
  • mester1987
    #647
    nem lesz egyszerű ez...úgy, mint anno a Splinter Cell: Chaos Theorynál...ha emlékszik valaki még 2005-ben
  • KondorKhan
    #646
    jah, jó, már megijedtem.....:D sry
  • DarkSector
    #645
    Ő a warezra irta hogy offtopikba vagy legalább spoiler, nem arra hogy nem megy. :P
  • KondorKhan
    #644
    igen kezdődik, nem kell mindig kötözködni....nem vagyok idióta, mindent lépésről lépésre úgy csináltam, ahogy azt mások leírták. Tehát nem arra szerettem volna rákérdezni, hogy ....jajjj, hogy is kell crackelni, vagy hogy hogy is kell IDE driveot csinálni?
  • Fpocok
    #643
    APA KEZDŐDIK!
  • KondorKhan
    #642
    Elindult, csak kidom, hogy Batman Arkham City has stopped working...de egy rakat embernek az ncoreon működik rendesen....