1602
Batman: Arkham City
  • Hoz_Hun
    #721
    Ezzel tisztába vagyok.
    Arra válaszoltam, hogy az Batman Beyond skint hogy lehet megkapni.
  • CalebJoe
    #720
    már harmadjára irom le hogy végig kell vinni először normalon vagy hardon akkor nyilik ki a newgame+ majd akkor lehet választani a skineket
  • barcalaci84
    #719
    ha elkezdem a new game+ -t, akkor azokat a mellékküldetéseket is újra meg kell csinálni amiket az előző végigjátszásban teljesítettem?
  • Gábor3
    #718
    Az amelyiknél nincs köpenye, az egész fekete, és egy piros denevér van a mellkasán.
  • Hoz_Hun
    #717
    Melyik a jövős Batman skin. Amikor ilyen nagyn furcsa faint ruhája van? Mert nekem az benne van. Valamit kell csinálni a játékban, hogy unlockolja. Valamiket összeszedni, vagy ilyesmi.

    Igen az XBox360-nál is játékban benne van a Macskanő története és azon kívül (ha a játékban már azt a rész megcsináltuk) a menüből bármikor újra játszható. Na meg pesrze ha végigvittük a játékot, akkor átválthatunk Macskanőre az arra kijelölt helyen, meg vissza Batmanre tetszés szerint.
  • Gábor3
    #716
    Mondjuk a Robin DLC jól hangzik, bár igaz csak a kihívás pályákon lehet vele játszani, majd meglátom megszerzem-e. Az Éjszárnyas meg nem izgat. A Joker's Carnival egyébként személy szerint elég nehéz, mivel 100 ezer pontot nem kis dolog összeszedni úgy, hogy közben potyognak az ellenfelek és így kb olyan 20 akar állandóan megütni. Az Iceberg ha szintén csak kihívás lesz nem fog igazán izgatni, elég sok van most is. Viszont a jövős Batman skin jól jönne, csak kár, hogy az nem volt a kódok közt, és még megvenni se lehet a neten. Valaki esetleg tud olyan helyet ahol megszerezhető?

    Egyébként ahogy láttam a konzolos verzióba a menüben külön van egy Macskanős mód, amivel az ő kalandjait játszhatjuk le. Szóval a konzolosok csak ebben a menüben tudják végigvinni az ő küldieit, vagy nekik is benne van a sztoriban, hogy bizonyos eseményeknél auto átvált macskanőre a játék és vele kell csinálni amit a küldi mond?
    Szerintem azért még ráfért volna pár küldi Catwoman-ra, mert így nincs neki sok sajna.
  • Hoz_Hun
    #715
    Joker's Carnival egy bonus map, ahol verekedni lehet. A többi verekedős pályától ez különbözik, mert itt ahogy szerzed a pontokat ilyen szinteket lépsz mindaddig, amig meg nem ütnek. Az adott szintet egy gombnyomással mindig lebankolhatod a pontjaidhoz, de akkor előről kezdi a számolást (ami ugye kevés pontal jár). Tehát az extra nagy pontért extranagy kockázatot kell benne válalni. Az első kérdőjelet 100000 pontnál kapjuk. Én eddig aaszem 38000 pont körül értem el, mert nem mertem kivárni a bankolással. De egyébként egy szórakoztató map.

    Amit te írsz az valami extra tartalom lehet.
    Nem tudom az számít-e, hogy én XBox360-on játszok.
  • mester1987
    #714
    erre gondoltam igen :)
  • grebber
    #713
    Nem értek hozzá de lehet olyan mint a BF3 nál a Karkand hogy majd ha megjelenik simán letöltheti nem kell érte fizetni majd mert a kodjával leszedheti ingyen!
  • TBTPumpa
    #712
    A Rocksteady bejelentette, hogy december 20-án érkezik a következő Batman: Arkham City kiegészítő, amely többek között egy vadiúj denevérbarlangot is tartalmaz. A Joker's Carnival és az Iceberg Lounge challange pályák is ekkor lesznek elérhetőek: a Joker's Carnival, amely eredetileg exkluzív Tesco előrendelői bónusz volt a briteknél egy különálló küldetéscsomag, amelynek helyszíne Joker rejtekhelye, és 4 órányi extra játékidőt biztosít, szóval úgy tűnik, nem Tesco gazdaságos; az Iceberg Lounge pedig egy nightclub Gotham City-ben, amely egyben a Pingvin főhadiszállása is.

    Forrás: IPON

    Hogy kaphattad meg a Joker's Carnival DLC-t amikor meg sem jelent még ezek szerint?
  • Hoz_Hun
    #711
    Joker's Carnival; Robin Bundle pack; Batman Year One skin.
    Én ezeket kaptam (Catwoman meg alapba benne volt).
  • MrDevil
    #710
    a héten kiderül, te ha jól emlékszem a robin-t meg a jokerest mondták!
  • Gábor3
    #709
    Kösz mindenkinek! Az 576 limitesek milyen DLC kódokat kaptak? Mert a cdgalaxisnál elméletileg a joker's carnival és az 1970-es skin jár, de én megkaptam az animated és a one years-ot is. Akkor lehet az 576-osak is kaptak valami bónuszt ami nem volt kiírva a termékleírásnál.
  • MrDevil
    #708
    köszi, igen az lett volna a kérdésem!
  • Hoz_Hun
    #707
    Ha másegyébként nincs gond, menj tovább. A kohóban elég rövid ideig vagy (pár perc).
  • Hoz_Hun
    #706
    Anno én is az 576-ban vettem. A Catwoman DLC benne van a dobozba, a többit elküldték e-mailban pár nap után.
  • adler741
    #705
    Az eleje fele vagyok valami "kohós" részben,beszaggat a játék,a konfigom core i5 2500 8gb ram 5850 vidkari és csak 1240 -es felbontás, létezhet ez?Kicsit vicces,dx9-ben megy,na mindegy igy is jo a game-D.
  • Digitman
    #704
    Én ott vettem a Limited Editiont. DLC kódokat nem kaptam, ha ezért kérdezted. Azt ígérték, hogy ma elküldik e-mailben, de ha esetleg holnapig nem érkezne meg, akkor telefonáljak be az üzletbe.
  • Hoz_Hun
    #703
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaa, Catwomannek nincs külön szintje, ugyan az mint Batmané (közös). A fejlesztés is az, külön fül van neki. De Catwomannél csak a páncélját lehet fejleszteni meg van 2 spec mozdulat.
  • Hoz_Hun
    #702
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt, hogy érted? Catwomant is lehet/kell fejleszteni
  • mester1987
    #701
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a catwoman-ra kevesebb lesz gondolom?!
  • mester1987
    #700
    az faszántos
  • Hoz_Hun
    #699
    Már nem emlélkszem pontosan, de olyan kb 40 szintet kell elérni, hogy mindent kifejlesz (páncél, cuccok, képességek és Catwoman).
  • mester1987
    #698
    xD
  • Hoz_Hun
    #697
    Hardon vidd végig és nyisd meg a Story+ módot (már médiumon is megnyitja, de az neked ezek szerint nem kihívás :)). Na azt kifejezetten a mazohistáknak találták ki.
  • mester1987
    #696
    látom olyan 20 fejlesztési szint van a 3 lépességre
  • Hoz_Hun
    #695
    A Fragile alliance-t nem tudod rögtön az elején megcsinálni, mert vannak helyszinek ahova még nem jutsz be.
  • Hoz_Hun
    #694
    3 kérdőjel kilövése még nem is kunszt. Majd amikor 6-ot kell egyszerre. :)

    Ha valaki nagyon elakad valamelyik Riddler kérdőjellel írja be aztán spoilerban vagy priviben megírom. Én már többször is összeszedtem mind.
  • Hoz_Hun
    #693
    Igen, végig kell vinned egyszer, hogy a story+ megnyíljon. Ott változtathatsz a skinen.
  • CalebJoe
    #692
    Úgy tudom végig kell vinni normálon vagy hardon és utána lesz egy Newgame+ na ott tudod majd kiválasztani a skint.
  • MrDevil
    #691
    van aki az 576-ban vette meg a Limited editiont?
  • Gábor3
    #690
    Sikerült megoldanom a kódos problémám, hálistan. Csak azt kérdezném, hogy a DLC skineket a sztori módba, hogy lehet használni? Mert a youtubon láttam vidiket melyben abban van közbe, de nem tom hol tudom ráadni. Csak kihívás módban tudom.
    http://www.youtube.com/watch?v=rAWNHRvWdhM
  • mester1987
    #689
    sosem láttam ilyen elkápráztató grafikát az Unreal 3-astól, látszik van még jövője, de nem is kevés!
  • mester1987
    #688
    na végre itt is működik a taktikai technológia :)


    lassan jönnek majd a képek
  • Szolnokboy1
    #687
    * az átvezetők alatt
  • Szolnokboy1
    #686
    nekem az a bajom, hogy az átvezetők akadozik a hang meg el is csúszik teljesen. rákerestem, másnak is van ilyen baja. nálatok jelentkezett?
  • CalebJoe
    #685
    ja van olyan hogy egyszerre kell dobni 3 batarangot már ha megvan az a képességed
  • mester1987
    #684
    az első rész kicsit egysíkúnak tűnt nekem, de ez már egyáltalán nem, mert több töltelék van benne jól látom?
  • grebber
    #683
    Jaja nehezítettek a kérdőjelez dolgokon legtöbbet ott is hagyom nem érdekelnek majd ha végigvittem és lesz kedvem majd hajkurászom őket.

    Van pl olyan aminél lövésem sincs hogy kéne megszerezni amikor ilyen kis kalitkába van zárv a akérdőjel és 3 platformot kell benyomni gondolom egyszerre,de hogy hogy fingom sincs!
  • CalebJoe
    #682
    Szerintem meg éppen hogy könnyű igazán hard van valami kihivás, a riddler cuccok meg jó ötlet hogy trükkösen kell megszerezni őket.