1602
Batman: Arkham City
  • Hoz_Hun
    #761
    Úgy tudom igen.
  • Hoz_Hun
    #760
    Hehehe, a new game+ még ilyenebb. Azt el se tudom képzelni milyen lehet hard fokozaton. Nekem médiumon kellemes kihívás volt a játék. Amikor az ahhoz tartozó game+ végigtoltam, hát vért izzadtam pár résznél.
    Minden ellenfél az elejétől fogva a szintedhez igazítva, nagyobbat sebeznek vagy kétszer akkora életerővel bírnak és az elejétől fogva max felszerelésben mászkálnak. A boss-ok is jóval vastagabb életerővel rendelkeznek.
  • barcalaci84
    #759
    a new game + nehézségét befolyásolja hogy normalon vagy hardon játszottam végig a játékot???
  • frankblack79
    #758
    Sziasztok.

    Én most kezdeném a játékot, csak előtte szeretném beállítani a grafikát, hogy kb. stabil 60 FPS legyen.

    Ahhoz van valakinek ötlete, hogy miért csak 15 FPs-el megy már a játék legeleje (Catwoman-nel kell bunyózni).
    1920x1080
    DX11 Feaure OFF
    Minden más max.
    PhysX: High

    Ok. Persze, hogy azt mondjátok, hogy vegyem visszább, de miért van az, hogy szaggat miközben a VGA kihasználtsága csak 30%, és a CPU sem éri el még az 50%-ot sem, mégis 15 FPs-el szaggat a game.
    Nálam van a hiba, vagy csak szimplán megint szarul írták meg a game-et Pc-re, főleg az APEX-PhysX részét, mint anno a Mafia 2-ben?
  • mester1987
    #757
    Videoteszt a GameTeve jóvoltából
  • PunkZoli
    #756
    Még a c64essel is játszottam régen, nekem abszolút átjött az előzőben is a hangulata :Ð


    aztán meg tegnap este vittem végig a fő sztorivonalat meg az összes mellékküldit, jócsomó riddle maradt még és 52% lett a vége, ha jól emlékszem

    Onlive meg kurvanagy, kicsit szar a graf, de egy pillanatra sem reccent laggolt a játék. 1dollárt bőven megért :)
  • mester1987
    #755
    Hát srácok nem tudom mit vittek véghez ezek a Rocksteady-s srácok 2009ben,

    nem volt ahhoz szerencsém, mert ne mtetszett maga a stílus, de le a kalappal ezelőtt, lehet, hogy még visszatérek a gyökerekhez :D
  • Prince23
    #754
    New Game plus is ilyen, csak ott megvannak a kütyüid, fejlesztéseid.
  • Fpocok
    #753
    Hatástalanítottam az első csoportot. Csak egy tucatszor ugrottam neki :D
  • Fpocok
    #752
    Első nagyobb grouppot 5jére sem bírtam leverni batmannel. Hardon. Végre a nehézséget is belőtték végre és nincs regenerálodó élet.
  • Fpocok
    #751
    Maxi felbontáson, mid-high settings, fiziksz on-on remekül megy!
  • Newfronter
    #750
    Lépj le innen marha gyorsan, amíg ki nem vág valaki! Ez nem kíváncsiság kérdése, warezolsz mindenki előtt, és még pofátlan is vagy.
  • tomvader60
    #749
    Te meg hidd el, hogy ez nem warez topik.
  • tomvader60
    #748
    Hali!
    Ha regelted a játékot a games for windows liveban, akkor előhívod a home gombbal és profildban valahol lesz egy olyan, hogy reedem codes. NA ide kell bepötyögni a kapott dlc kódokat és indul is a letöltésük.
  • pacquiao
    #747
    @Fronter : nem vagyok kiváncsi a szövegedre, zaklass mást ha ahhoz van kedved !
  • CalebJoe
    #746
    majd rápróbálok hátha
  • Prince23
    #745
    4 Gb ram, 4 magos proci + GTX 570
  • Tatyla
    #744
    miért van az hogy van folyamatos 50-60 fps-em és néha leesik ilyen 9-12-re de csak ilyen váratlan pillanatokban nem függ attól mit csinálok hogy harc van vagy csak simán mozgok?
  • raven505
    #743
    Sziasztok!
    Elnézést a zavarásért. Az 576-tól rendeltem meg a játékot. Azt szeretném meg kérdezni, hogy hova kell beírni a DLC kódokat. Először azt hittem a főmenübe van valami opció amire rákattintva és kéri is a kódokat, de nem.
    Előre is köszönöm!
  • CalebJoe
    #742
    Te is gameplayminátor vagy:) amúgy milyen konfigod ha már igy fel tudod venni?
  • Prince23
    #741
    Catwoman gameplay. Ez a kihívás amúgy meg van 3 medállal, csak ha record van nálam, akkor általában nem jön össze mégegyszer :D



    Az 50+ Kombósorozatot viszont Catwomannel a legkönnyebb elérni.
  • grebber
    #740
    Ami most volt az jó csak legyen majd benne jármű is!
  • bebert
    #739
    Dont forget to create an offline windowslive (gfwl) profile so youre able to save the game!
  • Fpocok
    #738
    Az valami új rész lesz?
  • DarkSector
    #737
    nem. :)
  • Prince23
    #736
    Szerintetek a Batman Gotham City-nek GTA szerű játékmenete lesz?

    Batmobillal jól lenne száguldozni Gotham utcáin :D csomó mellékküldetéssel megfűszerezve
  • Newfronter
    #735
    Ez NEM warez topik.
  • pacquiao
    #734
    feltettem a játékot serialt ir netre de én nem akarok netre menni . hogy tudom futtatni hogy single playerbe tudjak játszani ? cracket letöltöttem átmásoltam de semmi.....
  • Newfronter
    #733
    Itt leírják neked.
  • pacquiao
    #732
    serial kodot valaki letudna irn i ? köszi
  • pacquiao
    #731
    megoldodott a probléma .
  • pacquiao
    #730
    sziasztok letöltöttem a batman arkham city-t,.és valami xlive.dll miatt nem indul el . valakinek van ötlete ? vagy hol lehet ezt letölteni köszi.
  • HeadHunter86
    #729
    Ez a játék valami eszméletlen jó. Az elsőt is imádtam meg is vettem, ezt is meg fogom.
    A hangulat csillagos ötös, és nagyon sok újítás van benne. Ezt nevezem én folyatásnak. A grafika pedig pazar. A város valami eszméletlen szép, főleg a távoli részek.
    Catwoman-t pedig nem lehet nem szeretni, annyira eltalálták azt a karaktert, meg a mozgását, a harcrendszerét, és azt a gúnyos jellemet. Az év játéka a Bf3 mellett.
  • Hoz_Hun
    #728
    Ki. Mindet. Mind a 440 db. Ráadásul 2x, mert egy fullos mentett állásomat véletlenül töröltem.
  • Gábor3
    #727
    Hoz_hun: Kivégezted már Rébusz rejtvényeit?

    barcalaci64: A mellékek elvesznek viszont a rejtvények és a kütyük maradnak.
  • feri0127
    #726
    Sziasztok a nevem Horslagen Orlando, de szólítsatok nyugodtan Cristofelnek.

    Tegnap egyedül voltam itthon, mivel a szüleim elmentek a második budai kutyavásárra ezért nem tudtam másra gondolni csak arra, hogy rendezek egy hatalmas hoki partyt. Meg is történtek az előkészületek... volt itt minden mi faszmakknak ingere: Fa és Baba testápoló, valamint Johnson's babaolaj.
    El is kezdtem a műveletet először hatalmasat köptem a tenyerembe és így kezdtem a hokizást, de eszembejutott, hogy tegnap hagymát ettem és így bedohosodik a faszlikam, gyorsan váltottam is babaolajra amiből sajnos alaposan jutott a segglyukamba is így, hogy ne vesszen kárba az olaj feldugtam magamnak a 100 db-os C vitamin vaskos dobozát.
    Ekkor történt a probléma, nyitott ablaknál maszturbálok és a család barátja Imre benézett a szobámba majd ennyit kérdezett: Apádék itthon vannak? Szégyenemben nem tudtam mitévő legyek, az ijedtségtől a segglikam porszívóként szoppantotta be a hatalmas vitaminos dobozt. Kérlek segítsetek rajtam, nem merek Imre szemében ézni.
    Történt már veletek hasonló? Nektek mi a praktikátok? et45tr
  • Hoz_Hun
    #725
    Elképzelhető.
  • CalebJoe
    #724
    hát akkor nemtom, amúgy én is csipem a hobby-d utolsó 2 részét
  • Hoz_Hun
    #723
    Igen, az a Batman Beyond skin. Nekem megvan, de fogalmam sincs honnan. Vagy valahogy unlockoltam, de az is lehet, hogy az Earth One kódban az is benne volt.
  • CalebJoe
    #722
    úgy tudom ha megvetted akkor választható