1602
Batman: Arkham City
  • grebber
    #801
    Azt nem te fogod eldobni magától dobja és vált át batarangra!
  • uiztu
    #800
    Hello!
    Lenne egy kis problémám. Amikor itt tartok:
    http://www.youtube.com/watch?v=Lsmiw2_Xqag&feature=relmfu
    5 perc 50. másodpercnél --> A kardot próbálom eldobni, d nem sikerül. Szerintem valami bug. Esetleg valaki tudna segíteni? Ja és Pc-n nyomom.
  • ozimak
    #799
    a winrar...
  • dark night
    #798
    hello
    mivel még nincs warez ezért bocs h itt kérdem de szedtem le egy clone dvd-s változatot és még a viruális meghajtó sem indítja el mi lehet a baja?
  • Tatyla
    #797
    végül is nincs már ki is iktattam így fullon van 60 fps
  • grebber
    #796




  • raven505
    #795
    Köszi szépen!!!! :)
  • ratgab
    #794
    Ennyire szükséged van rá?
  • Tatyla
    #793
    nekem ez se segített ugyan olyan :(
  • MerlinW
    #792
    catalyst 11.11b
  • Tatyla
    #791
    hihetetlen ha a dx 11 be van kapcsolva beszaggat mint állat :(
  • Prince23
    #790
    Kábítani kell őket ezerrel, na meg sokkolni :D
  • Hoz_Hun
    #789
    Azt hiszem ráugrani, meg sonik batrangal ferobbantani lehet őket, de csendben elintézni nem.
  • barcalaci84
    #788
    akkor csak elverni lehet őket?
  • Hoz_Hun
    #787
    Bakker, az totál a legvége...
  • Hoz_Hun
    #786
    Lopakodásnál az armoros figurákat nem lehet elkapni hátulról. Írja is a game, hogy őrájuk ez nem hat.
  • ozimak
    #785
    Eddig semmit sem találtam,csak xbox-ra van mert úgylátom ott is gondok vannak a mentéssel...
    De PC-re semmi... **rva ideges vagyok,egészen megtetszett a játék erre beszarik... most ülök a gép előtt és füstöl a fejem... Ha valaki benéz ide és van 3 perce akkor legyen szives dobja föl valahova a mentését és küldje el nekem privátba vagy ide irja ki. Nagyon szépen köszönöm!
  • BlackWolf
    #784
    3 percel a game "vége" előtt azért ez csúnya bili .

    hátha találsz ozimak a neten mentést énis adnék ha tudnék , de én meg még boxon toltam :D
  • ozimak
    #783
    Valaki szánjon meg,nem akarom előlről kezdeni... Legalább 10 óra játékidőm van benne...
  • Prince23
    #782
    Hu, ez pont a vége...

    am nem tok adni mentést, mert new game plusban vagyok
  • ozimak
    #781
    Üdv!

    Lenne egy nagy problémám...
    Korruptálódott a mentésem Nem tud valaki nekem dobni egy save file-t? Itt tartok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott tartottam amikor Batman Jokerrel találkozik és Joker fogva tartja Ras lányát,utána meg átváltozott az ál-joker valami rohadt nagy "kő" szörnyé... na ott kifagyott aztán most meg azt irja: "save file corrupted,please delete it" Nem szeretném törölni.

    Ha esetleg valaki még nem tart itt akkor nagyon megköszönném egy kicsivel előbbit is
    Please help!
  • barcalaci84
    #780
    lopakodásnál az armoros tagokat hogy ártalmatlanítjátok észrevétlenül?
    van rá valami speciális megoldás?
  • Fpocok
    #779
    Jaaa... akkor félreértettem. Azt hittem, hogy magával a névvel, Riddlerrel van valami gond. Nem azt, hogy az az aréna neve/ki narrálja.
    Challenge mapoktól kiráz a hideg. Nincs semmi értelme.
  • Hoz_Hun
    #778
    Nekem úgy rémlik akkor csak úgy voltak a mapok és mindig Joker narrálta az eseményeket. Most meg Ridler. Kivéve a Joker's Carnival mapott, mert ott most is Joker pofázik a bunyó alatt. Jokernek továbbra is jó beszólásai vannak, főleg Riddlerhez képes. :)
  • mester1987
    #777
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jólvan ezek szerint, úgy volt, ahogy sejtettem, nem is néztem túl sokat belőle :)
  • mester1987
    #776
    egyértelműen ment a +
  • mester1987
    #775
    köszönöm feketefarkas :)
  • Fpocok
    #774
    Előzőben is Riddler volt. Vagy mire gondolsz?
  • Hoz_Hun
    #773
    Nem tudom, mert a new game+ után meg sem kíséreltem hardon nyomni. Sajnos annyi kitépnivaló hajam már nem maradt. :)

    Egyébként a Riddler féle (most így hívják, nem tudom miért) üt-vág verekedős mapokkban is van számomra épp elég kihívás. Ugye ott 3 féle játékmód van:
    1. ranked, bemenni ütni mindenkit, meg a predator lopakodos mappok.
    2. ez ilyen kombinált; 3 különböző mapot összekombinál és egybe végig kell csinálni mind (3 lehetőség van a rontásra), ha elbukod végleg, akkor az összes szobát elbuktad. Itt kombinálva van a lopakodós verekedős map általában (pl 2 lopakodos és egy verekedős, vagy fordítva, de van hogy mind egyforma). Mondanom sem kell, hogy az életerőd nem töltödik vissza a következő maphoz, tehát egybe mind. Ja és vannak ilyen +események meg -események, amiket felhasználhatsz mindegyik map előtt (ha egyet felhasználtál azt újra nem lehet). Ha nem használsz fel - eseményt(eseményeket) akkor az utolsó mappon beadja egybe mind, ellenben a + marad benn azt meg nem engedi az utolsó mapon használni (első kettőn érdemes felhasználni kombinálva valami -eseménnyel). Jó móka, van benne kihívás és elég hosszan tart.
    3. Ez is jó pofa, magad rakhatod össze a kiválasztott pályákra a + és - eseményeket. gyakorlásra kiváló.
  • Prince23
    #772
    Ezek szerint Hardon könnyebb a kihívás, mint mondjuk Normal végigjátszás után feltört New Game Plusban?

  • BlackWolf
    #771
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    uh akkor lőttem neked 1 kis spoilert mert még nem tartasz ott ahol gondoltam itt még, pingvintől kell kiszabadítani fagyot, itt 1 kis segítség ha , nem megy:
    http://www.youtube.com/watch?v=FsdCr6740g0&feature=relmfu
    10:10 től van a számodra érdekes rész.
  • mester1987
    #770
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ui: amikor batmant egy székhez kötözve dobja ki az ablakon Joker
  • mester1987
    #769
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem, legutóbb a macskanővel harcoltam legelőször és utána úgy lett vége, hogy batmant Joker az ablakból kidobta aztán csinálgattam egy pár side missiont, és most keresem a svájcinégert a jégcsapembert...nade ne msoká gépnél leszek ha írsz kb. 30 perc...kössz előre is, ha segítesz
  • BlackWolf
    #768
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valószínűleg ott tartasz , hogy rátámadtál pingvinre aki mr fagy fegyverével lecsap mint boci a legyet . Most meg kell keresni mr fagyot , hogy elárulja a fegyverének gyenge pontját . Értelemszerű , hogy minnél hidegebb van , annál közelebb vagy hozzá :D Azthiszem a régi rendőrségen rejtőzik
  • mester1987
    #767
    okok :)
  • Fpocok
    #766
    ööö... pls használd a spoilert :D
  • mester1987
    #765
    bár írja a C fokot, csak merre keressem az alacsony értéknél vagy magas értéknél (mínusz midnegyik)
  • mester1987
    #764
    ja de most olvasom hogy a jépcsapembert kell megtalálni és elhozni valami gyóygszert vagy meggyógyítani...csak nem írja sehun se
  • mester1987
    #763
    én a training résznél akadtam el, mindig beleesek a vízbe a szűk résnél, pedig ott lenne az uccsó seggpoint
  • Fpocok
    #762
    Este engem hardon nagyon megvertek sokszor. Rengeteg ütés kellett beléjük meg nagyon kellett tudni a harcrendszert, ami sokkal folyékonyabb, mint AA-ban. Mondhatnám, kurva jó.
    STEAM forumon olvastam, hogy ott is vannak gondok a betöltéssel. Hogy percekig tölt az elején stb...