1602
Batman: Arkham City
  • Maxtreme
    #842
    Nekem ilyenem van ha megfelel :)

  • Hoz_Hun
    #841
    A játék végigvitele után érdemes Macskanővel végigjárni az elkapott bűnözöket. A többséghet van egy két keresetlen szava.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg visszamenni Poison Ivy-hez és Strange-re kenni a virágja elpusztulását (amit persze mi tapostunk el). :)
  • Hoz_Hun
    #840
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha valaki még nem tette meg, akkor érdemes kipróbálni, hogy mi lesz ha Macskanővel a Strange páncéltermének kifosztása után, úgy döntünk nem Batmant mentjük meg, hanem kimegyünk az ajtón Gothambe a lóvéval. :)
  • CalebJoe
    #839
    úgy hogy gyorsan nyomogatod az 1-es gombot azaz a batarang dobást
  • mester1987
    #838
    A DX11-ről annyit, hogy:
    Én most próbáltam ki az 1.1-es update-el és meg kell hagyni nálam sokkal rosszabbul megy DX11 módban, mint előtte

    másnál esetleg jobb lett?
  • mester1987
    #837
    még DX 11-ben sem
  • mester1987
    #836
    nem sok különbség van
  • nab
    #835
    Hogy lehet a batarang -al egyszerre 3 at kilőni?
  • DarkSector
    #834
    :)
  • CalebJoe
    #833
    most hogy irod ja volt már de azt hittem valami blur effect
  • DarkSector
    #832
    Jah csak Onlive-on néha kipixelsesedik a kép netkapcsolat gyengeségnél...amúgy egész tűrhető. :)
    Nekedis van néha olyan textúra ami homályosabb?
  • CalebJoe
    #831
    Batmanről nincs közeli shotom de ezeken sincs semmi baj grafikával


  • DarkSector
    #830
    még nemtudom, majd kiderül hogy milyen a normálhoz képest.
  • CalebJoe
    #829
    ezzel most mi a baj?
  • Tatyla
    #828
    jó akkor egyre gondolunk,ott már kimentettem a túszokat csak én balga nem néztem körül :D
  • grebber
    #827
    Egy üvegkalitkában lévő mr freeze ott lévő rucijából szedi majd ki Batman!
    Emeletes volt asszem meg volt kis átfedő híd is amin voltak tuszok akiket meg kellett menteni!
  • Tatyla
    #826
    chip az a nagyteremben van ami ilyen emeletes?
  • grebber
    #825
    Hatástalanitani kell a fegyvert de előtte meg kell szerezned a chipet amivel tudod.Utána meg közel kell hozzá férközni!
  • DarkSector
    #824
    De akik a gépükön megvették és realtime nyomják azoknak hogy néz ki?

    Ezt a jelenetet akkor találjátok mikor 2x-ra kell Catwomen-el menni és utána Ivy-s jelenet után Joker megkötözte Batman-t...hátha valaki tud nyomatni egy maxon képet...:)
  • artschi
    #823
    nálam is, ha nem szarakodik a net :P
  • DarkSector
    #822
    Nektek milyen a Batman?

    Mert nekem Onlive-on így néz ki. :)

  • Tatyla
    #821
    pingvint hogy kell hatástalanítani amikor egy placcról lövöldözik mr. freez fegyverével?
  • wedge31
    #820
    A lemezes verziot feltelepited kér egy serial számot a LIVE miatt /ezért kell a net / és utána játszol.
    Ennél részletesebben nem lehet leírni.
  • mester1987
    #819
    Engem az érdekel, hogy a lemezes verzió milyen. Ha tudsz segíteni erre, köszi előre is.
  • mester1987
    #818
    jó de kijött egy PRe-update akkor az milyen verzióhoz van valószínű nem STEAM-eshez, hanem valamilyen telepítőshöz, ami lehet ki se került warezban pl.
  • wedge31
    #817
    Telepiteni kell / ez szvsz logikus / és net is kell a LIVE miatt.
  • mester1987
    #816
    PC-n nem digitális kiadásban a lemezes verzió milyen, telepítős vagy net kell hozzá? Írja már le valaki pontosabban, KŐ!
  • wedge31
    #815
    User error.
  • mester1987
    #814
    szóval kurva érdekes :D
  • mester1987
    #813
    kijött telepítős verzióba, egy olyanba ami még nem végleges, de telepítős verzió meg tudtommal nincs, így applikálni se lehet
  • dark night
    #812
    hello
    ctrl +space val nem tudok lemászni azon a csapóajtó féleségen még az elején lévő küldetésben. sztem crack gond lehet mert ez első részében is volt ilyen hiba.
    most ez a sima crack only van fenn de akkor valszeg nem jó. akinek sikerült továbbjutni az kérem segítsen
    kösz!!!
  • Fpocok
    #811
    Kikapcsoltam a dynamic shadowt, felvittem a qualityt... most jobb.
  • Fpocok
    #810
    Ja ok. Akkor ezek szerint a gépem szar.
  • grebber
    #809
    Launcher dísznek van-e?
  • Fpocok
    #808
    Srácok, hol tudom megnézni, hogy milyen dxben fut? Meg fizikszet kikapcsolni? Régi rész nagyon szépen ment a régi vgaval, de most hasonló beállításokon kicsit leesik az fps, ha forgok. Tudom, hogy nagy terek meg minden... de lehet az a gond, ugye ami a dx11el van.
  • Prince23
    #807
    Jó hír! A Rocksteady elékészült a DX 11 patchel. Csak valamire vár még, nem akarják kiadni még :S

    Biztos beleteszik Robin DLC-t is... sztem. PC-n remélem free lesz a tartalom.
  • mester1987
    #806
    egészen más a 2 karakter, és ezt jól meg is tudták valósítani
  • Hoz_Hun
    #805
    Húú, pedig Macsakanőt eszméletlenül jól eltalálták szerintem.
  • jarlaxxe
    #804
    11h lett a vége tetszet de az első rész valahogy jobb volt. A macskás részek nekem nagyon nem jöttek be de ez egyéni gond, egy játékban se szeretek nöi karakter börébe bujni.
  • DarkSector
    #803
    +1 szavazatot adok valakinek ha HG akar lenni, és kitörölgeti ezeket a szarokat mint ami alattam is van. :)