1602
Batman: Arkham City
  • Hoz_Hun
    #882
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha arra gondolsz amelyik a ház oldalában van és egymás felett van 3-3: az alsó háromra sprébombát fújsz, aztán felmész a szemben lévő tetőre. Onnan rálátsz a felső háromra. Robbantod a bombákat és gyors Batrangel ledobálod a felső 3-at.
    Az erővel ráesősnél MINDIG kell használnod azt a sonik ütés képességet, vagy mit. Mikor ugrásból földet érsz és ütsz (upgred-ből szedhető össze). Anélkül nem tudsz akkorát ugrani/esni, hogy aktiválja.
  • Hoz_Hun
    #881
    Igen, visszatudsz menni. Minden jel összeszedhető, akár a játék végeztével is.
  • Dzsí Pí
    #880
    Vki pls mondja már el h a fragile aliance side questben, mikor a 6 containert kell megtalálni, szal már csak egyhez nem tudok hozzáférni, ami a piros, restricted area-ban van, és a felső(itt kettő db van, egy bal oldalon alul, az megvan, ill egy fent, középmagasságban, na ezt nem tudo melérni.) pls help!
  • CalebJoe
    #879
    youtube fent vannak a rejtett dolgok
  • artschi
    #878
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    basszus, a joker fogak és főleg a harley-fejek kimaradtak... hol a túróban lehet ezeket megtalálni?
  • Gábor3
    #877
    Van egy Rébusz feladvány amin 6 kérdőjelet kell aktiválni. Azt hogyan? Illetve van egy olyan erőugrásos, ami a térkép jobb oldalán van és közel van a Wonder tower falhoz. Ott már a legmagasabb tetőről is próbáltam, még siklórepüléssel, felemelkedéssel, de sosem elég erős a landolás. Honnan tanácsos és hogy ugorni?
  • ozimak
    #876
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon sok riddler trophy-t pl. csak a batclaw-al lehet "lerántani". Van olyan ami fedél mögött van és először a fedelét kell lerántani majd utána a trophy-t. Van olyan ahol több kérdőjel van egymás mellett és amikor ráálsz a földön lévő kérdőjelre bezárja őket és nem lehet "ledobni" batarang-al,ekkor kell az explosive gel... nagyon furfangos helyeken vannak ezek,és néha rohadt nehéz őket még észrevenni is,nemhogy utána kiszedni. Én már több mint 150db-ot összeszedtem de még mindig van vagy 100,mellé még a riddle-ök a kamerák a harley quinn fejek,joker fogsorok,joker lufik... mondjuk szerencsére az utóbbikat már összeszedtem nagyrészt,már "csak" a maradék riddle trophy-t kell begyűjtenem és megvan az uccsó riddler túsz is.
  • ratgab
    #875
    Közben utána olvastam... Igazad van! A legtöbb aktiválásához, megszerzéséhez a különböző gadget-ek kellenek. Majd próbálkozom.
  • CalebJoe
    #874
    esetleg a zselével?
  • ratgab
    #873
    Egyébként van egy csomó riddler jel, amihez 4 különböző helyen kell batarangot dobni és az első dobás után 4 másodpercet kapok, hogy aktiváljam a maradék 3-at. Ezt hogy a viharba lehet kivitelezni (még 3-at is bajos aktiválni, nem hogy 4-et)?
  • ratgab
    #872
    Kérdés Riddler rejtvényekkel kapcsolatban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még a legeslegelején a játéknak meg kell látogatni a templomot, ahol 4 fegyveres gonosztevőt kell lenyomni, majd felmenni a harangtoronyba, ahol a kedves ismerősünk Joker hagy nekünk egy adag TNT. A harangtoronyba felfelé menet észrevettem egy riddler jelet, de nem tudtam felszedni (az egyik "lépcsőszerűség alatt volt). 2 kérdés: Hogy tudom azt felvenni, 2. kérdés: Mivel felrobbant a torony az ajtót bezárták vissza tudok-e érte menni?
  • ozimak
    #871
    Nekem pont ez a sandbox mód jön be... nem kell korlátok között mozogni mint a legtöbb fps/tps játékban. Nem kell rohanni egyik helyről a másikra.Van időd két bossharc között kicsit lazulni,szimplán szétverni egy-két ember pofáját vagy riddle-t keresni stb.,stb....
  • vk90
    #870
    Na jó a sanbox kicsit túlzás, de ott is lehetett bármerre menni azon a kis szigeten, nem feltétlen kellet egyből a küldetésre menni.
  • Fpocok
    #869
    Nem igazán.
  • jarlaxxe
    #868
    Hát persze...
  • vk90
    #867
    Az Arham Asylum is Sanbox volt...
  • rcsaby
    #866
    Meken az lenne a problémám, hogy kiirja hogy hilyánzik xlive.dll.Lehet hogy azért mert nincs telepitve a windows live.
  • ratgab
    #865
    Pedig azt gondolná az ember, hogy a sandbox játékmenet egy batman játékban inkább pozitívum (én pont most kezdem virágbolti verzióval, szóval majd pár nap múlva tudok én is nyilatkozni).
  • jarlaxxe
    #864
    Kivételesen nagyjából egyetértek azzal a különbségel, hogy én az affektáló szexistenöt játszó catwomant rüheltem, viszont a repkedés tetszett.
  • Hoz_Hun
    #863
    Hát nem vagyunk egyformák. Nekem ez a rész pont 100x jobban tetszett mint az első.
  • wedge31
    #862
    Csupa szubjektiv dolog ami viszont másnak lehet, hogy pont tetszett:

    - sandbox játékmenet

    - respawnoló ellenfelek

    - a pókemberes hálóhintázás / miért nem lehet a batmobilal zúzni? /

    - és nekem a legfontosabb a darkos hangulat nem jön át annyira mint az első részben a bossharcokon kivül másra nem is emlékszem csak hogy perceken át repkedtem az egyik helyröl a másikra és ez egy idö után unalmas volt.
  • ratgab
    #861
    Engem például nagyon érdekelne, hogy mi nem tetszett. Leírnád ide vagy privátban? Előre is köszönöm (majdnem megvettem a játékot, de még elmaradta a dolog, de ha nagyon gáz a játékmenet, akkor lehet jól jártam.)
  • PunkZoli
    #860
    igen, lesz egypár macskanő ikon a térképen ahol átválthatod rá
  • AtiRadish
    #859
    Aki már végigvitte azt szeretném kérdezni h. van 40db ridler trophy is a macskanőnek.. ha azokat nem szedem fel story mode közben, a végigjátszás után le lehet cserélni batmant h. felszedjük ezeket?
  • ozimak
    #858
    Én soha életemben nem játszottam Batman játékot eddig,sőt... még rájuk se néztem. De ez most valahogy érdekelt,főleg miután néztem róla képeket úgy döntöttem megér egy misét. Ismétlem még ilyen stilusú játékkal se nagyon játszottam(TPS) de szerintem (bár én az előzővel nem toltam) ez nagyon állat lett! Utoljára a STALKER sorozat fogott meg ennyire és ezt is ugyanúgy kb. 10x újra tudnám kezdeni különösebb unalom nélkül! Szóval szerintem 10-ből kb. 9.5 pontot simán kapna tőlem!

    Gameplay:
    "I felt like Batman -- that's awesome."
    IGN
  • wedge31
    #857
    Én is a végére értem és nagyon vegyesek a benyomásaim.

    Ami tetszett az a macskacsaj meg a boss harcok.

    Ami meg nem tetszett az egy hosszú lista lenne, de azért 8 pontot adnék rá mert profi munka, viszont az első résznek a közelébe se ér, szvsz.

    Mindenesetre elkapkodtam a vásárlást mert nem nagyon valószinű, hogy mégegyszer leveszem a polcról...
  • Fpocok
    #856
    A searching for downloadable content?
    Igazuk van. Ez tényleg kurva fontos, hogy ennek kell az első dolognak lennie.
  • Fpocok
    #855
    Nem rossz, nem rossz.
    Viszont az elvárásaimhoz képest egy hatalmas csalódás. Sokkal jobbat vártam. Eddig nálam az első rész jobb.
  • raven505
    #854
    Nekem is előfordul,már a gépre gyanakodtam, meg a Windows is nagyon friss rajta. Van olyan hogy a mielőtt betöltené a főmenüt már akkor kifagy. :(
  • tomvader60
    #853
    Harmadjára fagy ki az EREDETI játék! Ennél még az első rész is stabilabb volt... Másnál is van ilyen?
  • Tatyla
    #852
    11.11c-vel már jó a dx11







  • janihunk
    #851
    Saját: SPOILER-lehet.
  • burkos01
    #850
    Köszi. sikerült.
  • DarkSector
    #849
    fuss és úgy CTRL.
  • burkos01
    #848
    Bele mentem valami kéménybe amibe láva van alul. Keresztbe egy kötél. Oldalt van egy perem. oda átmegyek és sétálok tovább és egy fal van ami alatt van egy juk. Írja hogy Ctrl de nem tudok át mászni alatta. mit kell itt csinálni? Valaki segítsen.
  • mester1987
    #847
    Jó kis game lett, tényleg a tartalmassága majdnem felér egy GTAval
  • DarkSector
    #846
    Sajna nem 1 beállítás az a baj...:)
  • artschi
    #845
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem a side mission-ök tetszenek nagyon, pl. eléggé meglepődtem, amikor láttam, hogy Bane-nel vállvetve a maradék TITAN-os hordókat fel kell robbantani vagy említhetném a Zsasz-es telefonos mókákat :)
  • Hoz_Hun
    #844
    3 Batrangot nem lő ki egyszerre, csak gyors egymásutánban tudja dobálni őket. Ha valamelyik Riddler kérdőjelhez kell, akkor elárulom, hogy...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...a sprébombáddal viszont tudsz 3-at fújni és egyszerre robbantani. :)
  • artschi
    #843
    Szerintem, ha kifejleszted - mint az első részben.