1602
Batman: Arkham City
  • Evoluti0N
    #922
    Hát, nem tudom. Amikor lerakom a 3 gélt, akkor csak olyan opció van, h jobb egér gomb, majd középső és akkor mindhárom robban gyorsan egymásután. Szal ilyesmit, h egyenként robbantsak nem nagyon látok :S
  • Evoluti0N
    #921
    Emlékszem, h az első részben lehetett, sejtettem, h itt is, de nem jövök rá hogy kell. :D
  • Seth
    #920
    Tudod egyesével is robbantani a géleket
  • Evoluti0N
    #919
    Éljen a szarul linkelés :D. Na még1x

  • Evoluti0N
    #918
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Van 1 Riddler trophy, amit nem tudok felvenni.



    Szóval van ez a ketrec, abban a 3 kérdőjel. Ha ráállok arra a földön levőre, akkor elkezd világítani a középső, ha azt aktiválom, akkor a bal szélső, majd az utolsó. Na szóval az a gáz, h ha ráállok a kérdőjelre, akkor bezáródik a ketrec 2 oldala és nem tudom bataranggal megküldeni a kérdőjeleket. Robbanógél se opció, mert egyszerre robbannak, szal fingom sincs mit kéne csinálni.
  • Hoz_Hun
    #917
    Semilyen, mert nem úgy kell megoldani. Használd valamelyik eszközödet, hogy túléld a csapdaszobát. Csak fejlesztett cuccokkal működik, a nélkül kampó.
  • burkos01
    #916
    Lent vagyok az aknába. Van é kis kérdőjel, és valami gáz jön befelé. Milyen sorrendbe kell őket kivenni hogy ne fulladjak meg? Már mindenhogy próbáltam. Azt hiszem.
  • nyirog
    #915
    Hello, Batman Arkham Asylum GOTY-t lehet még kapni itthon PC-re?
  • Csokiturmix
    #914
    Köszi.
  • CalebJoe
    #913
    Ha átváltasz a másik látásmódba mint Batman-nél akkor nem lehet eltévedni a játékba látni a nyomokat hogy hol kell menni.
  • Evoluti0N
    #912
    A ctrl-n nyomva kell tartanod és úgy klikk a jobb egérgombbal.
  • Gábor3
    #911
    Jobbra tőleg lesz egy rácsos rész, amire felugorhat és átmehetsz rajta.
  • nud
    #910
    macskanőnek a cuccait kéne visszaszereznem a múzeumból...
    merre kéne mennem?
  • Csokiturmix
    #909
    Az első részben azokat akiket leütöttem és csillag keringett a fejük felett le tudtam ütni a jobb egérgombbal, itt ez nem sikerül. mivel lehet akkor őket ártalmatlanítani?
  • MrXL
    #908
    Köszönöm a segítséget, ezek szerint nálam bugos, mert szó szerint ezt csinálom, de hiába engedem el, akkor sem dobja el, konkrétan nem történik semmi, csak becélozva marad az emberke.
  • Prince23
    #907
    Középső egérgörgőt tartsd lenyomva, majd ereszd el.
  • nud
    #906
    sztem megvan,amit a helikopterról szedtem le.....
  • PunkZoli
    #905
    és arra figyelj, hogy ezeknél nem biztos az első szó a jó, lehet más összetétel is , 2xtöbb szó van

    de még alappal is meg tudod hekkelni már, ha nálad van a "frissítés" ami a pirosakat nyitja
  • MrXL
    #904
    Segítséget szeretnék kérni. Ra's AL Ghül harcnál vagyok és amikor a csaj nyakához tartja a kést és nekem a Batarang-al kellene legyőznöm, sehogyan sem tudom eldobni a Batarangot. Bill.-el játszom, kiírja, hogy mit kell nyomkodnom, de sehogy sem tudom eldobni.
  • nud
    #903
    most meg hugo-nál nem tudom a panel meg hekkelni...
    ott mi a feladat?elfelejtettem valamit felvenni?mindig mikor meg próbálom bekapcsol a rászerelet riasztó,ő meg csak az ajtó mögött áll.
    a fegyveres őröket elintéztem.
    vissza kell mennem valamiért?
  • nud
    #902
    igen párat már csináltam de ez nehezebb,most meg is lesem :)
  • Prince23
    #901
    Ja finoman kell forgatni, ha meg van az egyik oldala, akkor a másikat is keresd ki finoman. ugye az egyik oldalt bill-el kell, a másik oldalt meg bal egér gombbal forgatni. ez menjen odavissza ez a pörgetés
  • nud
    #900
    okés :)
    biztos? túl vagy már ezen a részen? mert többször nekifutottam és semmi:(
  • Tatyla
    #899
    finoman tekergesd és akkor kinyílik :)
  • nud
    #898
    hali!
    elakadtam,tud v.ki segíteni?
    wonder tower kb31%
    macskanővel megmentjük batmant és batman felmegy a toronyba
    meg kéne hekkelni a képen látható panelt,de nem sikerül,mindig hiányzik a 2.karakter...
    mit kéne csinálnom még?

  • burkos01
    #897
    Megvan. Sikerült. Nem telepítettem fel a games for windows live programot. Így hiába másoltam vissza az xlive mappát. Nem is kérte hogy jelentkezzek be az elején. Köszönöm a segítséget. Vannak még segítőkész emberek. Köszi még egyszer.
  • burkos01
    #896
    A gépem újra volt telepítve. De az xlive mappát és a documetumok mappát lementettem, majd visszamásoltam. De én nem telepítettem azóta games for windows live programot. Ez lehet a baja?
  • artschi
    #895
    De kell. Ha jól emléxem, az elején írja is, hogy ha nem csinálsz profilt, nem menti el a játékot.
  • burkos01
    #894
    Van offline profilom mert más játékhoz kell. Ennek külön nem csináltam. Szerintem nem is kell. De be kell valahol jelenzkezni az offline profilba a játékon belül?
  • artschi
    #893
    live-os offline/online acc-od van? Ha van, akkor oda menti a cuccokat.
  • burkos01
    #892
    Minek nem ment a játék? Kiléptem és nem mentette el az állást. Már 3.jára kezdem előlről. Valami tipp?
  • ozimak
    #891
    Majd amikor a küldetésed odavisz a wonder tower-hez(bár ahogy elnézem lassan ott tartasz) akkor nézz körül lent a torony lábánál. A restricted area bal oldalán tudsz bemenni majd a wonder towerhöz.
  • Dzsí Pí
    #890


    A wonder tower-nél, a piros, elkerített részben.
  • Dzsí Pí
    #889


    A wonder tower-nél, a piros, elkerített részben.
  • johny85
    #888
    beírtam a live profilomat,de serialt kér a mentéshez erre van gyógymód vagy én csesztem el valamit?
  • ratgab
    #887
    Hülyeség onnan venni: 15 gb a tört verzió és még kiadsz + 4500-öt egy kulcsért, amihez még a tört verziónak meg kell lenni, mert máshonnan nem tudsz telepíteni.
    Akkor inkább ebay-ről vegyen az ember steam kulcsot (valamelyik Nvidia kártyához adtak kódot, most azokat árulják orrba szájba mindenhol ebay-en és 4500-ért bizony már meg tudod venni, ha nyered az aukciót. Egyébként 16 eurós átlagáron kelnek el, ami kb. ugyanannyi.)
  • PunkZoli
    #886
    még ha steamen lenne, de ki az az elvetemült, aki live ra megveszi?
  • Evoluti0N
    #885
    Azokhoz, amikhez még nem tudsz hozzáférni majd a sztori előrehaladtával hozzáférsz.
  • MerlinW
    #884
    intkeys-en ~4500Ft a kulcs.
  • Hoz_Hun
    #883
    Huh, ebből nem tudtam beazonosítani melyik hiányzik. Elméletileg mindegyikhez könnyen hozzá lehet férni.