1602
Batman: Arkham City
  • enlightened
    #1002
    Egész nap próbáltam migrálni, de sehol semmi, amit oldalakat írtak neten ott meg oops not work volt. Ha átmigrálok a microsoft pontjaim megmaradnak? Csak mert most rendeltem pontokat máshonnan lényegesen olcsóbban mint a microsoft oldaláról, szóval ha megmaradnak csak akkor migrálok :D Azt hallottam hogy contentet már nem lehet újratölteni migrálás után.
  • lybrahu
    #1001
    Jó, hogy előjött a téma, mert én sem tudok vásárolni !!
    Megadom neki a kártyaszámot - jellel és anélkül is, de nem fogadja el!
    Azt mondja adjak meg érvényes kártyaszámot!
    Ezt a virtuális Mastercard-ot eddig minden és mindenki elfogadta!
    A winfos lájv nem!! Kapják be! Ha nem kell a mani hát nem kell!
  • DarkSector
    #1000
    Migrálj át.
    Mondták hogy lesz magyar és van is azóta.
    Ha nem tudod hogy kell migrálni.

    Szólj és segítek.
    Amúgy lehet venni MSpontokat, tudtommal PC-s cuccok is megvehetők FT melett pontokkal és úgy olcsóbban jösz ki...
  • enlightened
    #999
    Ezt értemm ide eljutottam én is, de amikor rámegyek a HUF ból angol font lesz mert United Kingdomra vagyok regisztrálva és utána se a PayPalom se ha megadom a kártya adatait nem fogadja el. Kiírja hogy nem jó, pedig a Paypallel is vásároltam már nem egy helyről, szerintem bekavar neki a United Kingdom, Magyarországra meg nem tudom átállítani a régiómat, mert nincs ilyen opció habár tavaly mondták hogy lesz.
  • Qwertino
    #998
    Sziasztok! lenne egy problémám! Nincsen disruptor-om amivel pingvin fegyverét tudnám hatástalanítani? hol kellett azt megszeretni? vagy anélkül nem is tudom legyözni pingivnt Iceberg lounge-ban?
  • lybrahu
    #997
    ja...ez kimaradt:

  • lybrahu
    #996
    Pedig lehet nálunk is venni... kb. ahogy ratgab is írta



    Bár szerintem a forintra váltásnál egy kicsit megcsúszott a kezük!
    Igaz, nem vészesen...
  • ratgab
    #995
    Fable 3-nál próbáltam májusban, szóval nem biztos, hogy még mindig így megy:

    Játékon belül bemész a live-ba és kikeresed a vásárlást, veszel microsoft pontokat (vagy valami ilyesmi a neve... de amúgy sem lehet eltéveszteni), ha ezzel megvagy kilépsz és Games for Windows live marketplace-be belépsz, ahol a kívánt dlc kiválasztása után a Microsoft pontokat választod fizetési módszerként.

    VAgy Vehetsz közvetlen az XBox live-ról is, ott lehet simábban lehet vásárolni.
  • enlightened
    #994
    Ja ez megoldotta, a másik problémám, hogy nem tudok DLC-t venni a live-on, nem tudom ki játszik itt még eredetivel, de van valami mód rá, hogy lehessen vásárolni. Csak mert úgy nézem Magyarország még mindig nincs a támogatt országok között csak az XBOXosoknak, de PC-sként én nem tudom megváltoztatni az országomat Magyarországra és ezért venni sem enged semmit.
  • lybrahu
    #993
    Nálam is volt ilyen probléma. A megoldás egyelőre az , hogy nem dx11 módban játszom.
    Úgy semmi gondom sincs...
  • enlightened
    #992
    Sziasztok!

    Egy valamit nem értek, beállítottam mindent az fps mérő folyatamos 58-60 fps-t mutat, ugyanakkor laggol a játék, néha főleg amikor catwoman megérkezik és átvált az intro a jáékra iszonyat beszaggat miközben jelzi a 60 fps-t. Ez másnál is így van? Még a hang is recseg olyankor. Szerintetek min kéne állítanom. Vagy a hangkártyával van gond, bár azzal utoljára a prototypenál volt ilyen recsegés és hangkártyára kenték.
  • BoneDragon
    #991
    Gondolom megpróbálták más kategóriára bontani, ami inkább jellemző rá, ezért rpg. Nem is baj, megérdemli a batman. Remek játék lett!
  • bgabor
    #990
    Értem, csak hát a Skyrim is erősen open-world, és alig egy hónapja jött ki.
  • BoneDragon
    #989
    Az más kategóriában nyert. Itt megnézheted.
  • bgabor
    #988
    Jaja, az egész garnitúrát verő Skyrim pedig "valahogy" kimaradt a felmérésből. Elég komolytalan így ez a felmérés.
  • BoneDragon
    #987
    Nem meglepő. :)
  • DarkSector
    #986
    Jah még annyit hogy ha automatán nem jön elő játékba a GFWL kliens akkor a HOME gombot kell megnyomni...

  • DarkSector
    #985
    OKs nincsmit remélem összejön. :)
  • andris003
    #984
    pontosan ezt kezdtem szedni köszi:)
  • DarkSector
    #983
    Amúgy ha játszol játékokkal, szerez be egy xp sp3 telepítőt vagy ha engedi a hardvered akkor egy win7 telepitőt, mert az XP sp2 már régi vágású ilyen területen használva...:)
  • DarkSector
    #982
    Ezt tedd fel, ettől lesz SP3...letöltöd felnyomod és hamar kiderül...:P

    KATT
  • andris003
    #981
    értem köszi a segítséget
  • DarkSector
    #980
    Hát lehet hogy hiba, de nem emlékszem hogy én sp2-es xp-vel vallaha nyomultam volna GFWL játékkal.

    De kb 1 perc mire felfrissitesz sp3-ra, szerintem feleslegessen vergődsz, tölts le egy pár megás frissitést vagy tégy fel egy sp3-as xp-t bár én már win7 x64 párti vagyok...

    Előfordulhat mert még ismerőseim közt sincs sp2-es
    ha van xp-s haverom az mind sp3-as...
  • andris003
    #979
    de nekem fent nem hozza ki azt a live-t amit mindenkinek kihoz de sp2-es operációs rendszerem van nem ez a hiba?
  • andris003
    #978
    tudsz nekem valami elérhetőséget adni? létszives
  • DarkSector
    #977
    most úgy kell hogy mikor létre akarsz hozni új profilt, rámész hogy CREATE NEW PROFILE

    éa bejön a SZERZŐDÉS ezt görgesd le kicsit és lesz egy KÉK szöveg arra kattints rá...ez pár éve megy így!
  • andris003
    #976
    Már 3, azaz HÁROM verziót töltöttem le innen, és mindegyik nagyon szépen futott, nagyon élveztem. VOLNA!!! Ugyanis nem mentett a játék, miután kiléptem. Tudom, h kell kreálni egy offline account-ot, ami nekem van, mert korában már játszottam olyan játékokkal (Street Fighter IV, Battle vs. Chess, Batman: Arkham Asylum), amikhez kellett, és automatikusan beléptetett az offline profillal. Az Arkham City elindításánál nem jön be a szokásos kis ablak, k válasszam ki a profilomat, egyből a főmenübe visz. Olvastam, hogy a menüben a LIVE gombra kattintva ezt meg lehet oldani, de nekem, bárhányszor és bármilyen gyorsan kattintok rá, nem történik semmi. leszedtem már a windows live-t és arra azt irja hogy sp3 kell szóval nem is tudok sp2-n játszani vele?
    előre is köszi
  • mester1987
    #975
    na majd leglássuk, alább már ott vannak a patch részletek
  • DarkSector
    #974
    igen mert nem a végleges. :)
  • mester1987
    #973
    a héten remélhetőleg mostmár :D
    bár nekem a pre fenn van, de nem sokkal jobb a DX11 mód, de az alapnál valamivel jobb
  • DarkSector
    #972
    Jöhetne már a peccs
    :D
  • mester1987
    #971
    amúgy kitaláltad :/
  • DarkSector
    #970
    És ez még csak dx9!!
  • DarkSector
    #969
    Ember nem aludtál este vagy mivan veled? :)
    Rád se ismerek. :)
  • mester1987
    #968
    baszod azt nem is figyeltem
  • BoneDragon
    #967
    Az a durva, hogy már az előzőnél sem látta a különbséget. Pedig ott aztán szét van folyva az egész.
  • DarkSector
    #966
    Nincs lámpafény ba+ :)
    Persze hogy Online technologia miatt még így is figyelemre méltó, de közelsem max grafika megy a szervereken...:)
  • Evoluti0N
    #965
    Nem néz ki az Onlive verzió se rosszul, de azért elég látványos a különbség.
  • mester1987
    #964
    jól néz ki így is mindkettő
  • DarkSector
    #963
    Még egy pár kép hogy mindenki számára érthető legyen hgy nem kell ide informatikus... :)

    Batman AC Realtime dx9:





    Batman AC Onlive (15mb/s):