1602
Batman: Arkham City
  • rcsaby
    #1042
    A batarangot mivel lehet lassitani meg visszaforditani.
  • gosumofo
    #1041
    Igen maradhatsz.
  • Csokiturmix
    #1040
    A főszál végigvitele után lehet még maradni a városban a másodlagos küldetéseket megcsinálni? Azért kérdezem mert Hugo már 2 óra múlva indítja az akciót, vagy az igazából lényegtelen és csak mikor adott ponthoz érek a játékban benyögi azt a látszatot keltve ,hogy hú most már aztán sietnem kell?
  • artschi
    #1039
    dx11 patch 2 napja jött ki hozzá.
  • enlightened
    #1038
    Lehet hogy baromi ez a játék de így eléggé élvezhetetlen. Megvettem két héttel a kiadás után direkt, hogy addigra minden rendben lesz erre kiderül, hogy még mindig nincs patch hozzá. Lehet várnom kellett volna 1 hónapot vagy 2-őt.
  • enlightened
    #1037
    Valaki tapasztalt még olyat, hogy amikor városban röpköd magasan akkor ugrál az fps 40 és 60 között? Alapvetően semmi bajom a 40 fps-el, csak amikor leugrik meg felugrik érezhetően belaggol a játék ami idegesítő. Titeket ez nem zavart, vagy nektek konstans 60 fps van röpködés közben?
  • Hoz_Hun
    #1036
    Az egyik teremben szkeneld le Mr. Freez páncélját. Persze elõbb szabaditsd ki õt magát. Addig szkennelni sem tudsz.
  • DarkSector
    #1035
    Mert hülye. :P
  • enlightened
    #1034
    Én is küzdöttem, de ha tudtam volna ezt az oldalt amit ajánlottam nem küzdöttem volna. Egyrészt mert gyors, másrészt OLCSÓBB! Azért ha már spórolhatok valamennyit nyilván spórolni fogok. Mondom a Steamen vettem volna meg amúy de 15700 forintért 9000 helyett azért 6700 forint az nem kevés pénz ami elhanyagolható, nem értem miért is veszi meg ezt bárki is steamen. Ha a fennmaradó összegből még a DLCket is megveheti.
  • lybrahu
    #1033
    jó neked! én még küzdök egy kicsit!
  • enlightened
    #1032
    Gyerekek, ez a NightWing nagyon nagy arc mindenkinek ajánlom a DLC letöltését, sokkal jobb mozdulatai vannak mint Batnak. Megérte a szenvedés A MS pointokért, végül csak megoldottam, hogy tudjak legálisan NightWinggel lenni. Csak fél napom ráment, de most már tudom honnan kell rendelni az MS pontokat és így nem kell megadnom az adataimat sem, csak a PayPal tudja de ők bizalmasan kezelik.
  • DarkSector
    #1031
    Szerintem mert nem tudjuk azért nem válaszolunk...én pl még el sem értem a pingvinesig ba+

    De már rég megleshetted volna youtube-on...
  • DarkSector
    #1030
    Annyi baj van hogy ha van egy profilod és pc-n a gta4-ben mondjuk elmentél és elmentetted a játékot, belépsz ugyanezzel a profillal x360-ba a gta4-be és ott ugye más mentés van előről fog menni...:D
  • Qwertino
    #1029
    Huuu de okosak vagytok, de arra nem tudtok válaszolni amit feltettem kérdést.
  • DarkSector
    #1028
    Gondolom külföldről.
  • DarkSector
    #1027
    A live profil egy és ugyanaz!!!!!!!

    Ha csinálsz egy profilt az ugyanaz xboxon is meg pc-n is egy rendszer!
    Ha belépsz xbox.hu-ra a profiloddal az is egy és ugyanaz.

    Csinálsz PC-n egy profilt utána beléphetsz vele x360-on is és ott is játszhatsz, de igen ezekszerint megszűnt.


    Nemtudom de anno kb fél éve átváltottam az összes profilomat.
  • enlightened
    #1026
    Ja, sok ilyen van már, csak tudnám honnan szerzik a kódokat :S. Hogy még ilyen olcsón adják el és így is keresnek rajta.
  • enlightened
    #1025
    Lehet majd regisztrálok egyszer egy magyar accot, de egyelőre ezen vannak a pontok szal ezzel vásárolok.
  • DarkSector
    #1024
    Ha valakit érdekel, Iceakos olcsó és megbízható:

    Iceakos Microsoft Pontok!
  • enlightened
    #1023
    Nem csudijó, te XBOXos vagy neked lehet váltani, de akik PC-sek azoknak soha nem lehetett. Ha Xboxot connectelnék nekem is lehetne. Amúgy nem lehet, nem akarja a microsoft, hogy a magyarok rendeljenek tőle, nem kell neki a pénz, így lendíti még följebb a kalózkodást nálunk, azt ami miatt eleve megvonta a live-ot anno, ez logikus.
  • enlightened
    #1022
    És mondom olcsóbban jössz ki még átváltással is mintha a microsofttól rendelnéd.
  • DarkSector
    #1021
    Az csudijó, akkor nincs más lehetőség váltani kell magyarra, vagy angolba PayPal illetve MP-vel fizetés...
  • enlightened
    #1020
    http://buymicrosoftpoints.co/

    Itt vettem. Ha United Kingdomos vagy európai acc-od van akkor a 2100 pontosat kell választanod. Ha USA-ba reggeltél akkor az 1600-ast. Elvileg ha fizettél Paypal egy ALex Costa gyerek fog neked írni egy mailt, hogy csekkolja nem robot vagy e. Arra vissza kell írnod neki, hogy mit rendeltél és mikor születtél. Aztán küldi a kódokat. Amúgy el lehet csevegni vele másról is, egy ember van a gép túloldalán nem gép. Mondta, hogy voltak olyanok akik szüleik kártyával rendeltek és nem töltötték be a 18-at azoknak visszatéritette a pénzt és nem adott kódot :D Egyébkétn rendes srác ha nem működne valami vagy nem menne a kód, akkor is segít, először pl én USA kódot rendeltem de rájöttem nem az kell és visszatéritette a pénzt aztán rendeltem UK kódot.
  • enlightened
    #1019
    Nem. Várj
  • lybrahu
    #1018
    Biztos létezik ez az oldal?
    Nem erre gondoltál? www.gamepointsnow.com
  • enlightened
    #1017
    Nincs opció már nem lehet migrálni mondtam neked, látod te se találod, vége az akciónak most már mindenki ott marad ahova regisztrált.
  • enlightened
    #1016
    Nem tudom mi lehet, én is steamen akartam megvenni, na de kérem. 15700 forintért? Csak mert olyan jól váltják az eurót, itthon meg 9000 Ft a boltban azért 6700 forint nem mind1, mert abból megveszem a dlcket:D
  • enlightened
    #1015
    Átmigrálni meg csak xboxosok tudnak, PC-sek nem.
  • Spaceghost
    #1014
    Sziasztok!

    Hátha valaki találkozott ezzel a problémával és tud segíteni:
    Megvettem ma steamen a játékot, de amikor steam-nél indítanám az fogad, hogy "Failed to contact key server"
    Utánanéztem és a lehető összes lehetőséget megpróbáltam, tűzfal kikapcsolás verification cache, kihúztam a routerből és bedugtam a modembe a kábelt, úgy se volt jó, a steamet is újrafrissítettem, újra is telepítettem az se segített. Nem tudom mit tehetnék még, írnom kéne a supportnak, hogy helóka?
  • DarkSector
    #1013
    Egy pár perc és mondom, csak megváltozott kicsit a weboldal menürendszere, minnya megkeresem az opciót....
  • enlightened
    #1012
    Mondom hogy vegyél buymicrosoftpoints.com-on pontokat. 7100 forintért kaptam 2100 pontot, úgy hogy még át is váltották dollárba. Szóval olcsóbban hozzájutsz mintha szenvednél. Ez van. Én se tudtam rendelni normális. A pontokat kell megrendelni onnan amit írtam.
  • lybrahu
    #1011
    PayPal??!! Ha arra kattintok egyenesen hibaüzenetet dob vissza!



    Hát mi folyik Gyöngyösön??!!
  • enlightened
    #1010
    Nem tudják hogy kell migrálni ők se, csak elhintették :D
  • Qwertino
    #1009
    kösz, hogy tudtok válaszolni!!!
  • enlightened
    #1008
    Segítesz migrálni? Mert télleg megcsinálnám, ma 2 órát szórakoztam és egy használható linket nem találtam. Csak az xboxxal rendelkezők tudnak migrálni de én PC-s vok.
  • enlightened
    #1007
    Nem tudom akkor lehet a virtuális kártya nem tetszik neki, de mondjuk azt nem értem a paypal miért nem, mert ott ő elvileg a paypalon keresztül kapja meg a pénzt, a paypal meg nekem mindig működött, szal ott a Microsoft semmit nem tud elvileg a kártyáról.
  • lybrahu
    #1006
    de...abszolút madzsar!!
  • enlightened
    #1005
    De akkor megmondod hol kell migrálni? Mert én is megszabadulnék a United Kingdomos cucctól és vásárolnék mostantól normálisan.
  • enlightened
    #1004
    Na pont ez az én is a virtuálissal nyomulok, de mondom én most vettem itt. Buymicrosoftpoints.com Azonnal írtak egy mailt, hogy igazoljam hogy nem robot vagyok és aztán küldték is a kódot ami működött.
  • DarkSector
    #1003
    Biztos neked sem magyar a profilod...