1602
Batman: Arkham City
  • szegim
    #1122
    http://www.youtube.com/watch?v=tGuMKIljZzg&feature=related itt járok,és nem kaptam meg Joker úgym. "életrajzát" miért? A telefon meg már egy ideje nem csörög , csak embereknél,azt meg nem tudom felvenni. pls !
  • tommygear
    #1121
  • Evoluti0N
    #1120
    Van 2 nagy daru a vízen és annak a közelében van egy berobbantható fal. A fal a vízre néz, szóval kell egy kis jég "tutajt" csinálnod a fagyasztó gránáttal, odahúznod magad a falhoz és berobbantani. A többi már gyerekjáték.
  • Shep
    #1119
    Kösz.


    Dr. Freeze feleségét Norát, hogy tudom megmenteni ,mert a térképen ahol jelöli ott csak víz van.
  • nyirog
    #1118
    Hello, riddler csapda szobáit hol tudom megtalálni? Egyet már megoldottam a subway-ben, és a küldetések alatt találkoztam még eggyel ami gázokat lövellt,de már nem emlékszem hol.
  • tommygear
    #1117
    de fog
  • Csokiturmix
    #1116
    Srácok a Macskanő azután, hogy megint elkapták, már nem fog szerepleni, mert már Jokerral bunyózok de nem volt róla szó,
  • tomvader60
    #1115
    Elvileg a SECUROM miatt van, szokd meg:( Nekem is ezt csinálja, néha 1 óráig semmi, máskor 5 perc után:S
  • pHNxX
    #1114
    Sziasztok! Nekem egy problémám van az pedig, hogy sokszor hibát észlel a windows és kilép a játékból! Mi lehet az oka? Memória rendben van már le ellenőriztem.
  • zitababa
    #1113
    de most komolyan megoldás?
  • tommygear
    #1112
    thx
  • Evoluti0N
    #1111
    A forgó kérdőjelek egy-egy olyan félgömbhöz tartoznak, amik felszedhető kérdőjelet tartalmaznak. Mindegyik félgömb mellett lehet találni lámpákat (kis, földön lévő körök), amik a kinyitásához szükséges forgó kérdőjelek számát jelenti. Ezek a kérdőjelek rendszerint a gömbök közelében vannak. Az a lényegük, h egymás után kell a gömbökhöz érni, anélkül, h máshoz hozzá érnél. Bizonyos helyeken szükség van a line launcher-re, máshol pedig neki kell glide-olni az egyik gömbnek, majd onnan a falról visszapattanva glide-olni következőre, stb.
  • szegim
    #1110
    Ahha, köszi! :)
  • tommygear
    #1109
    ezekre a falon lévő forgó kérdőjelekre hogy kell tenni nehezéket hogy bekapcsolva maradjanak?
  • Evoluti0N
    #1108
    Felveszed csörgő telefont, meghallgatod a dumát, rohansz a következő telefonhoz, hallgatod a dumát, követed az egérrel közben a pöttyöt, ami a duma közben a térképen vándorol, töltődik felfelé a zöld csík. Amikor megint találsz egy csörgő telefont, akkor ismét eljátszod az imént leírtakat. Egész addig, ameddig végig nem megy a zöld csík és akkor kimutatja Zasz tartózkodási helyét.
  • szegim
    #1107
    Most csörög állandóan, onnan nem tudok tovább menni,mert állandóan egyszer itt egyszer ott hívnak, és mindig követni kell, ez mire jó? A Youtuben is megnéztem,másnak nem ezt kell csinálni.
  • Seth
    #1106
    Nem. Véletlenszerűen csörögnek majd a játék során itt-ott
  • szegim
    #1105
    Az nagy gond hogy nem vettem fel a telefont?Mert mire felvettem volna, mert először nem találtam,akkorra nem csörgött
  • tommygear
    #1104
    Catwoman-el öszegyűjtöttem vmi gyémántokat a bűnözőktől és lett egy piros csík az életerő alatt, ez mire jó pontosan?
  • mester1987
    #1103
    Mióta fizetős lett az a shit, azóta ilyen amúgy? Előtte talán mintha jobb lett volna
  • grebber
    #1102
    Kellett neked eredeti játékot venni! (Bocs ezt nem hagyhattam ki)
  • zitababa
    #1101
    Sziasztok!

    Vki segítsen, mert agyvérzést kapok!!!!!
    Eredetit megvettem. Elindítom telepítés után és ez qrva windows live szivat halálra....A játék elindítása előtt belépek az accountommal, mert ha játékközben teszem, hiába működő az account nem fogadja el?!!!!!!!
    De még így is állandóan kidob hibaüzenettel....
    KÉRDEZEM MIÉRT??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • DarkSector
    #1100
    Mit kell parázni ilyen alpári dolgon. Az egy mézesmadzag csak hogy válts online-ba.

    Nyomsz egyszerűen ba+ egy ESC-et! És ennyi, nehogymá ezen fennakadjatok.
  • mester1987
    #1099
    én nem eredetivel tolom, de ah eredetit ne menged akkor nem tudom mi lehet a gebasz tényleg :S
  • mester1987
    #1098
    jaja, azzal kell vacakolni
  • PunkZoli
    #1097
    mindig mikor xpt kapsz ment automatikusan, bármi bunyó, riddle után pl
  • johny85
    #1096
    hol ment először a game a börtön után?
  • johny85
    #1095
    lenyomtam a serialt be is engedett de nem ment,passzolom.
  • mester1987
    #1094
    Ha kinyomod majd abbahagyja és beenged a gamebe úgy, hogy kiírja az állapotod is és ment...ez egy ilyen Bill Gateses absztrakt xD
  • mester1987
    #1093
    Nálam is bebolondul az elején a GfW, de érdekes módon más játékban bejelentkezik offline akár háttérben is, mióta fizetős lett minden egyes játékra ez a fos, talán azóta szarakszik az elején, jobb ötletem nincs.
  • johny85
    #1092
    ezt írja, alá lehet beírni a kodot(ezt a live bejelentkezés után adja be)

    enter the product key for your game
  • johny85
    #1091
    Akkor hogy lehetne mentésre birni nekem kért a win live bejelentkezés után
  • grebber
    #1090
    Nem kell ahhoz serial!
  • johny85
    #1089
    nekem nem ment tudna adni valaki serialt,mert nem csinál offline profilt?
  • Evoluti0N
    #1088
    Egyszerűen arról van szó, h a fősztori végigjátszása után is tudod folytatni a játékot. Már az Asylumban is így volt. Megcsinálhatod a befejezetlen mellékküldiket, Riddler challengeket, stb.
  • mascarun
    #1087
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy van ez hogy meghal Joker megy valami stáblista szerű aztán csak folytatódik! Akkor most mivan? Több részre van osztva?
  • DarkSector
    #1086
    hogy lassitom be? a lebegésre gondolsz?
  • mester1987
    #1085
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valami taktika lesz benne azt tudom, de nagynehezen sikerült, lényeg, hogy mindig lassítsd be...fejből nem tudom, mert az elején próbálgattam


    a Gladiátornál viszont megakadtam most a 2 elektromos ajtónál...:S
  • DarkSector
    #1084
    Mit kell csinálni?
  • mester1987
    #1083
    nálam az update előtt jobb volt valamennyivel, egy próbát megérhet, de nem bizti