1602
Batman: Arkham City
  • menedzser
    #1162
    ok, kösz.

    hozzá lehet szokni. nemrossz, csak elsőre volt furcsa, meg észrevettem, hogy néha magától rendesen mutatja, középen mutatva Batmant.
  • DarkSector
    #1161
    Tudtommal nem.
    Amúgy nem hülye a kérdés, a Bourne Conspiracy és Alan Wake-ben lehet állítani...nekemis sok játékban eléggé hiányzott mióta tudom hogy vannak játékok amikben megoldották.

    Én probálkoztam de nekem nem változott.

    Bár ez inkább válrólcélzós akciójátékoknál fontos, ahol fedezékharc van, mert ha jobb válnál van a kamera, akkor ballra nem tudsz kitekinteni a sarkok mögül hacsaknem van falhozlapulás mint a Gears of War sorozatban.

    Mondjuk itt a Batman-ben ez ritkán okoz majd gondot...
  • menedzser
    #1160
    most kezdtem el.
  • menedzser
    #1159
    egy kérdés... másnál is ilyen a kép, hogy batman bal oldalt van? eléggé zavaró. lehet állítani? 1.1 update is fent van.

  • mester1987
    #1158
    thx
  • szegim
    #1157
    itt járok és nekem van áram a kerítésben, azt hogy csináljam meg, hogy ne legyen? :D
  • Gábor3
    #1156
    mester1987: Ráugrassz a jégre, majd lassan mész, kiszabadítod az első jegeset. Aztán magadhoz húzod a tutajt, arra rámész és elhúzod magad a többiekhez.
  • mester1987
    #1155
    a jeget szét lehet törni hozzá?
  • Gábor3
    #1154
    Akkor remélem a New Game+-nál megoldódik nekem. Kösz.
  • Evoluti0N
    #1153
    Lehet, h bug mivel nekem New Game+-nál is ugyanazon a résznél (szóval szinte rögtön az elején) aktiválódott az a küldi.
  • Gábor3
    #1152
    Helo! Végigvittem újra a sztorit, már majdnem minden mellék küldi megvan, de az A.R tréning még meg se jelent. Nem jelöli a térképem se, a mellékküldetések menübe pedig még írja, hogy a küldetés nincs elkezdve. Ez bug, vagy majd egy idő után aktiválódik?

    mester1987: A tutajok segítségével odaevezel a bajbajutottakhoz. A Csákjával tudod irányítani illetve magadhoz húzni a tutajt.
  • mester1987
    #1151
    az okés, de nem jöttem még rá, hogyan kell kiszabadítani a további 2 embert a jégből, hogy továbbmehess
  • tommygear
    #1150
    térképen mutatja hova kell menni
  • mester1987
    #1149
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    105-nál vagyok, a pingvin otthonában, hogyan kell a 2 rendőrt kiszabadítani, 1 már megvan?
  • Hoz_Hun
    #1148
    Mr Freez eredetileg a régi rendörségi épületben van, jobb felső sarokban a térképen. Ott derül ki hogy pingvin elrabolta és csak az után kell menned a videoban lévő ajtóhoz.
  • tommygear
    #1147
    easter egg-ek
  • tommygear
    #1146
    válasz erre nem megy proxyról mi?
  • szegim
    #1145
    Jelenleg nem írja, és a Freeze-s küldetés van.Már elmondtam, tudom, hogy nem nekem való ez a játék,mivel csaj vagyok.
  • tommygear
    #1144
    te most valami troll vagy?
    ha nem akkor tényleg nem neked való ez a játék
  • tommygear
    #1143
    többször is feltűnik benne
  • szegim
    #1142
    Próbáltam azzal feltörni, arra azt írja, hogy nem tudja "meghackelni" a zárat. Youtube-l is próbálkoztam, viszont ezt a zárfeltörősdit nem találtam.

    Szerintem nem a legelején van... azt a hőmérséklet mérőt, ami vagy piros volt vagy világoskék? Az már egy jó ideje eltűnt onnan.
  • DarkSector
    #1141
    Ez a Freeze a játék legelején van nem?
    Mert nekem mutat jobbra hőmérsékletet...
  • BoneDragon
    #1140
    Van egy kütyüd amit a 0 gombbal tudsz előhozni. Azzal tudsz lakatot törni...
    De szerintem nézzél több videót youtuben.
  • szegim
    #1139
    Hőfok mérőt nem látok, és igen ,meg kell találni Freeze-t...és hogy kell feltörni az ajtót?A jobb oldalán van úgym. a "lakat".És le van rácsozva az ajtó.
  • BoneDragon
    #1138
    Igazából nem tudom értelmezni amit írsz, de most te ott tartasz, hogy jobb oldalon a képernyőn van egy hőfok mérő és meg kell találni freezet?
  • BoneDragon
    #1137
    Oda csak úgy tudsz bejutni ha feltöröd az ajtót. Az ajtó jobb oldalán van.
  • szegim
    #1136
    Nem 20,hanem 800 KB-t foglal, szval nem engedi.
  • szegim
    #1135
    Ajtó
    7:46-tól
  • BoneDragon
    #1134
    Nem tudsz felrakni egy képet róla?
  • Shep
    #1133
    Kösz, tegnap este meg is találtam.
  • Evoluti0N
    #1132
    Melyik ajtó?
  • szegim
    #1131
    Attól leírhatnád a választ... és igen szerintem is, nyilván nem lányoknak való a játék... szval... ehhez a műfajhoz nem vagyok hozzászokva,mert a Fifán, meg az F1-n meg hasonló játékokon szoktam játszani.
    Vissza a játékhoz: ahogy megnéztem, Joker bio-ja meg van, csak ami van a videóban ajtó, nekem az nincs nyitva, azért nem tudok tovább menni+-ba nem tudom hogy kell kinyitni...ennyi a problem. Sorry a kérdésekért, de tényleg nem vagyok hozzászokva...
  • Evoluti0N
    #1130
    Tök mind1, h Batman-es vagy se, játék-játék. Az első rész ismerete és játszása nélkül se nehéz a második. És nem, nem tartozok azok közé, akik minden játékra azt írja, h "hű de könnyű", h nagyon ügyes, kemény hardcore gamernek tűnjön.
  • Evoluti0N
    #1129
    Uhm, gondoltam, h leírom a választ, de őszintén megmondva sztem se neked való. Egyáltalán nem bonyolult és nehéz játék. Megfelelő angoltudással (sőt még az se kell hozzá, mivel mutatja, h hova kell menni a küldetésben és mindig elég egyértelmű, h mit kell csinálni) meg lehet csinálni minden gond nélkül minden fő-, mellékküldit, illetve Riddler challengeket. Mondjuk azokhoz néha egy kis ügyesség is kell :D
  • szegim
    #1128
    Első Batman-s játék, amin elkezdtem játszani, eddig konzolon játszottam vele, csak nem az Arkham Cityvel.
  • BoneDragon
    #1127
    Ez a játék nagyon nem neked való...
  • szegim
    #1126
    Nem találom Mr. Freeze-t.... Batman Arkham City , azért nem tudok tovább menni.... hol keressem? A küldetésem az,amit ír, hogy: Locate Mister Freeze and recover the cure . a másik: Track Freeze's location by identifying the coldest point in Arkham City.
  • szegim
    #1125
    Joker életrajzát vagy mijét, miért nem kaptam meg?
  • PunkZoli
    #1124
    hanyagold a telefonos küldiket, majd út közben meghallod oszt annyi
  • szegim
    #1123
    http://www.youtube.com/watch?v=_bOaHsTPHqE&feature=mfu_in_order&list=UL közben meg ezt a feladatot írja