1602
Batman: Arkham City
  • sherlock1
    #1202
  • Seth
    #1201
    Mi nem egyértelmű azon,hogy találd meg a város leghidegebb pontját? Ott van a mérő,ami mutatja a hőmérsékletet. Ha a hőmérséklet emelkedik akkor rossz felé mész
  • zsotesz
    #1200
    a feladat egyértelmű (nyílván a pontos hely nem, dehát pont az a feladat, hogy megtaláld), mert írja a küldetés is, meg amikor a közelbe érsz, akkor mondja Batman, hogy valahol itt kell keresni; nekem kb. 10-15 perc röpködés után meg lett.
  • johny85
    #1199
    batt,ha ilyen egyértelmű lenne én se meg mások se kérdeztek volna rá.
    Video nélkül bizt nem találtam volna oda.visszaolvasni meg tovább tart mint végigtolni.
  • grebber
    #1198
    Ezt bekellene rakni a bannerba 8.perctől nézze aki nem képes megtalálni!
  • zsotesz
    #1197
    a város leghidegebb pontját kell megtalálni, repkedj és előbb utóbb meg lesz, egyébként valahol az első AR training környékén van ha jól emlékszem
  • grebber
    #1196
    Máshogy erre nem lehet reagálni.Nem nehéz rájönni.
    Százszor le lett már írva.+ Youtube sem dísznek lett létrehozva!
  • johny85
    #1195
    kösz az értelmes választ.
    Valaki tudja a megoldást?
  • grebber
    #1194
    Hagyd abba ez nem neked való!
  • johny85
    #1193
    valami celzius fokot kell követni de nem találom az hol lehet?
  • enlightened
    #1192
    Komolyan mondom már tele van a hócipőm, hogy jobb gépem van mint itt a többségnek és nekem szaggat nekik meg nem. Valaki megmagyarázhatná ez miért van mert ég világon mindent kipróbáltam már. Legfrissebb driver van fenn meg minden.
  • Fpocok
    #1191
    Nem mindegy. Mert ha sima gfwl kulcsot veszek, akkor tört verziót kell használnom. Steamen meg letöltöm az egészet. Ezért inkább a DXHR-t vettem meg.
  • enlightened
    #1190
    Ne szórakozz már. Na jó kipróbálom.
  • BoneDragon
    #1189
    Hogy lehet váltani kinézetet? Nem jöttem rá.
  • aricsi
    #1188
    Dx9-be nem lett jobb,akk ez csak dx11 fix.
  • ratgab
    #1187
    Gyűjtögesd a Riddler trófeákat és fejtsd meg a rejtvényeket. A Riddler mellékquest sikeres teljesítéséhez az ÖSSZES fentebb felsoroltat fel kell szedni (400 darab van összesen, melyből 40-et csak a Macskanővel tudod felszedni, a többit meg csak Batmannel).

    Egyébként 4 áldozat van, ha jól emlékszem, de említi is Riddler az utolsónál, hogy ez az utolsó challenge szobája (Míg az előzőekben dokikat kell menteni, az utolsónál egy börtönőrt kell majd).
  • aricsi
    #1186
    Gyerekek! MEGVAN A MEGOLDÁS A SZAGGATÁSSRA! Hülyén hangzik, de ennyi: nem a játék ikonjáról vagy a launcherből kell indítani, hanem a dvd autorun-jából.(Ha már benn van a lemez setup.exe). Launch the game-re katt. Ne kérdezzétek miért. Kipróbáltam csomószor, mert nem hittem el, hogy tényleg ettől lett jobb. Megírom wb fórumra,kíváncsi vok mit szólnak, vannak ott akik már moddolt cfg-kkel szórakozik, pedig csak ennyi az egész.
  • BoneDragon
    #1185
    Batman beyond a legjobb szerintem. :)
  • Prince23
    #1184
  • CalebJoe
    #1183
    yuplay-es?
  • tommygear
    #1182
    le van szarva hogy steam vagy nem steam egy ilyen remek játéknál
  • Fpocok
    #1181
    De nem steames van, az a baj. :S
  • tommygear
    #1180
    mindenképp ezt
  • Fpocok
    #1179
    Hmm...
    3700ért ezt vegyem meg, vagy deus exet? hmm... talán ezt kéne.
  • tommygear
    #1178
    ki mondta hogy 3 áldozat van? :D én járok a harmadiknál és nem adja be a negyediket.... 7 van am összesen
  • DarkSector
    #1177
    Erre utaltam te 4. áldozatot keresel, miközben 3 van ha a szavakat nézzük...vagyis:

    Létezik 4.?
  • tommygear
    #1176
    nem ez a kérdés
    hanem, hogy miért nem adja be a következő Riddler áldozat helyét a térképen
  • DarkSector
    #1175
    De 3 szó van csak a fogaskerekeken nem?

    3-3 félszó, és ha párositod akkor mindegyiknek egy párja van tehát 3 egész szó jön ki...
  • tommygear
    #1174
    nekem az lenne a kérdésem, hogy Riddler küldetéseit mi alapján adja be a játék amikor ugye meg kell menteni az embereket a csapdákból?? már 3 embert megmentettem, de most nem adja be a következőt, mi alapján adja be ezeket a játék? mert a Nigma Machine-al kell kirakni a helyes szót és ezután adja be hol található a következő áldozat, de most nem tudom előhozni, gyűjtögetni kellene a kérdőjeleket és valamennyi után beadja?
  • tommygear
    #1173
    AR traininget meg kell csinálni
  • The Protector
    #1172
    Hy.Hogyan lehet úgy grapple hookolni h nem kapaszkodik fel az épületre vagy a dologra hanem ezen kigyorsítva magát tudok tovább siklani?Asszem lehet ilyet mert videókban láttam.
    Mellesleg mennyi van még hátra ha a protocol 10 most aktiválódott?
  • matecsavo
    #1171
    nekem nem jelöli öket:S
  • Hoz_Hun
    #1170
    A fösztori után szabadon mászkerálhatsz mindkét karakterrel. Pár helyen válthatsz Batman vagy Catwoman között amennyit akarsz. Térkép jelöli hol.
  • matecsavo
    #1169
    sziasztok h lehet szabadon a városba macskanővel mászkálni trőfeáakt gyűjteni meg ilyenek?
  • BoneDragon
    #1168
    Az épület aljába van egy ajtó, amit a sokkoló fegyverrel kell felnyitni.
  • V Carter
    #1167
    Sziasztok!

    Valaki meg tudná mondani nekem, hogy amikor a város leghidegebb pontját kell keresni, akkor miután megtaláltam hogy a fenébe kell tovább menni. Ott állok az épület tetején és ennyi. Vagy lehet, hogy nem jó helyen vagyok??
    Előre is köszi!
  • szegim
    #1166
    Egyszer megy,amikor kezd tölteni,leáll...
  • szegim
    #1165
    ez hogy? eddig jó volt,ment rendesen, tegnap kiakasztottam,most meg azt írja ki, hogy: A Batman Arkham City működése leállt.
  • menedzser
    #1164
    ja, játszottam. akkor lehet ezért. felhúzta és ok. lol.

    namind1.
  • DarkSector
    #1163
    Érdekes, viszont miután fehúzod a ruhádat már nem fog zavarni mert a gameplay nem ösztönöz olyan dolgokra amiben ez zavaró lenne.
    Ha játszottál az első résszel akkor ugyanaz lesz itt is.