357
Spec Ops: The Line


  • F4T4L_3RR0R #357
    Két napig ingyenesen elérhető a Spec Ops: The Line a Humble Bundle akciójában. Az akcióban Steam kulcsot kaptok, amit április 14-ig lehet aktiválni. Aktiválás után a játék hozzáadódik a Steam könyvtáradhoz és bármikor telepítheted.

    Spec Ops: The Line beszerzése ITT
  • a.carkey
    #356
  • a.carkey
    #355
  • a.carkey
    #354
  • Zeller01
    #353
    Játszottam most egy órát, egyenlőre nem csinálja. Ha lesz még felírom mit ír! Köszi! :)
  • Evin
    #352
    Tudni kellene, mit ír a kékhalál, melyik fájlnál fagy, de szerintem VGA driver.
  • Zeller01
    #351
    Valakinek olyan, hogy "kékhalállal" kifagy a játék és újraindul a gép? Nézegettem neten volt probléma AMD prociknál, de nekem Intel Q8400 van. Tapasztaltatok ilyen problémát?
  • grebber
    #350
    Valaki küldene egy frankón belőtt Sweet fx-et a gamehez?
  • The Protector
    #349
    Volt alkalmam végigjátszani a játékot.Hát ez a játék vmi félelmetesen ütős.Ennyire jó sztorira és atmoszférára nem is számítottam.Egész egyszerűen magába szippant minden téren.Hatalmas alkotás.
  • robi3
    #348
    Sziasztok! én most végeztem vele és az lenne a kérdésem hogy a legvégén az a figura amelyik éppen fest az kicsoda? ő egyáltalán létező ember vagy csak a karakterünk begolyózik a végére, mert ha csak begolyózik akkor ki adott parancsokat a 33-asoknak mert a konrad halott.
  • alfi95
    #347
    hali! németországban vásárolt eredeti bontatlan csomagolásban eladó ha valakit érdekel irjon pm-t!
  • DarkSector
    #346
    Vagy 11x. nekem 8. :)

  • DarkSector
    #345
    Jah akkor 9x. :)
  • Shep
    #344
    Szerintem a 10x szebbre gondolt, mert az lássuk be nem igaz. :)
  • DarkSector
    #343
    Bocs az elírás.
    Unreal nélkül...
  • Hellsing47
    #342
    "Inversion is Unreal, kb 10x szebb lett ettől."

    szeded a gyógyszereket rendesen?
  • DarkSector
    #341
    Bocsika a mondat nagyon félreérthető volt.
    Nem azt írtam hogy az Inversion Unreal-os játék, hanem csak megjegyeztem külön hogy az meglepetés lett... :P

    a "vessző" után egy gondolatnyi szünet akart lenni, vagyis a mondat első fele nem kapcsolódik a másodikhoz...
    Elnézést a kellemetlenségért.
  • Evin
    #340
    Az Inversion sem Unreal motoros, Saber3D engine v.S4.
  • DarkSector
    #339
    Oks csak mert magát a Spec Ops-ot vágtam hogy Unreal, csak valamiért a Ghost Recon járt a fejembe, valszeg mert előtte azzal játszottam. :D
    Inversion is Unreal, kb 10x szebb lett ettől.
    Persze ettől még Spec Ops is jó játék, csak mint Unreal grafika, az Inversion nagy meglepetés lett.
  • DIESEL DOG #338
    Ugyan már, no problem... :)

  • DarkSector
    #337
    Oké, csak azzal kevertem a Spec Ops-ot. :D
    És ezért Ubisoft-oztam....:D
  • Shep
    #336
    GR meg pláne nem az, mert az YETI :)
  • DarkSector
    #335
    Amúgy elnézést, ezt a Unreal-Anvil motor témát kicsit összekavartam, mert én most nézem csak hogy Spec Ops, én meg elsőnek Ghost Recon FU-val kevertem, szóval ezért ugrott be az Anvil.
    Csak így utólag már helyre ugrott a dolog, mert a Spec Ops-ról én is tudtam hogy Unreal-os, csak én a játékokat kevertem össze. Hogy miért azt ne kérdezd. :D
  • DarkSector
    #334
    Elég szomorú, mert a Sleeping Dogs elég csúnya.
  • mike01010101
    #333
    Ha tippelnem kéne azt mondanám, hogy a Watch Dogs is az új AC motort használja.
  • mester1987
    #332
    Amúgy már az effektekről, textúrákról javarészt rá lehet jönni hogyha Unreal Engine.

    Én egy egy FULL licenszelt UE 3-mal tudnám elképzelni az új Szivárvány Kommandó: Hazafiak részét, de csakis azért mert látom milyen lehetőségeket rejt a motor az eddigi UE 3-as címekben.

    Írok is pár példát, mint UE3 kedvencek...

    -Batman: Arkham City (a karakterek modellezése elsősorban, amit még sose láttam ezzel a motorral ilyen szépen egy címben sem eddig)
    -Stranglehold (elsősorban a rombolható környezet miatt)
    -Gears Of War (amit ugye nem kell bemutatni, mert minden grafikai téren káprázatos -kár, hogy nem jött a 2 uccsó PC-re-)

    Meg ha már írtam Epic Games címet; akkor a Bulletstormot se hagyom ki, mert szerintem a játékmenetet leszámítva egész EPIC látványa lett :)
  • DarkSector
    #331
    Oks ez részemről csak kérdés volt, én nem tudtam milyen motorral megy, csak tudom hogy Assassin's Creed + PoP az más motort használ. :D

    Most már megvan a Rainbow Six következő része lesz majd ezzel az Anvil-el...:D

    "Under Anvil name
    Assassin's Creed II (2009)
    Prince of Persia: The Forgotten Sands (2010)
    Assassin's Creed: Brotherhood (2010)
    Assassin's Creed: Revelations (2011)
    Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots (2013)

    Under AnvilNext name
    Assassin's Creed III (2012)[3]
    Assassin's Creed III: Liberation (2012)"
  • Evin
    #330
    Bizonyítani sem kell, a fájlokról lerí, hogy Unreal.
  • DIESEL DOG #329
    Bizony ez alatt az Unreal Engine 3 dolgozik...

    Forrás 1.
    Forrás 2.
    Forrás 3.

    Btw, maximumok mellett játszok, de itt-ott főleg a távolban kissé recések a tárgyak, de CCC-ben módosítva az AA-n rögtön kisimul minden... :)
  • DarkSector
    #328
    Élsimítást nem fogod kritizálni ha maxon tolod fullhd-ba, mivel maxon olyan antialiasing, meg egyébb efektek vannak hogy max ha egyhelyben megállsz akkor tűnhet ki 1-2 rece, de mozgás közben nagyon durva látványt képes láttatni a játék időnként.
    Ez Unreal játék???

    Csak mert tudtommal Ubisoft az Anvil motort használja.
  • DIESEL DOG #327
    Most hogy kipróbáltam, így az első benyomások alapján szimpatikusnak ítélem a játékot. Tetszik a ez a Dubai lerombolva, apokaliptikus helyszín. Mivel még nagyon az elején vagyok a játékmenetről nem tudok sokat mondani, de nem rossz, nekem már most jobban tetszik a mint a Ghost Recon: Future Soldier.

    Grafikailag sem panaszkodhatom, ez az UE 3még mindig szép, talán annyit hogy az AA lehetne egy kicsit szebb, de ezt AMD kártyák esetében lehet orvosolni CCC-ből manuálisan... egyébként jól van összerakva, speciel esetemben a gép nem nagyon erőlködik, gyakorlatilag alig pörögnek a hűtők... :D

    Összegezve... eddig tetszik. :)
  • DarkSector
    #326
    Van már javítás, arra a kis piros 3szög-re amivel elvileg kijelölhetsz ellenséget?
    Mert nekem alapon bugos volt, nem fogta be a célpontot elsőre hanem elkezd villogni, és hol befogja , hol nem...
  • Brina0077
    #325
    kössz a segítséget most már rendesen működik kössz
  • Brina0077
    #324
    AZ JO ati ra is ??
  • Metalmilitiakid
    #323
    amilyen kártyád van, attól függően keresd le az ati vagy az nvidia oldalán
  • wahuja
    #322
    Szevasz.A googlebe Ird be. Driver.Genius.Professional.Edition ez kell neked.
  • Brina0077
    #321
    kossz meg probalom
  • Brina0077
    #320
    a directx az van rajta ami a játéknál volt a vga driver frisítést honnan szerezzek ??
  • Metalmilitiakid
    #319
    én erősen egy vga driver és egy directx frissítésre gondolnék, ha azok után is ilyen lesz akkor meg kell várni valami okosabb embert.
  • Brina0077
    #318
    Nem tudjátok mi lehet a baj

    http://kepkezelo.com/viewer.php?file=jdmy5jvdhdluaehn7eqw.jpg