91
  • Donatello
    #91
    ... Kit érdekel ezek után a Windows 7?

  • Garfield
    #90
    "mert tkp. annyira szar, hogy a kutyának se kell"

    Hmmm, szóval van egy oprendszer, ami a boltokban hivatalosan október 22-én jelent csak meg, és ami olyan, de olyan qrvára szar, hogy már a hivatalos megjelenés előtti hónapokban százalékokban (3.2, 2.5, 1.9, stb.)mérhető volt a használata, vagyis az embereket annyira nem érdekelte, hogy képesek voltak feltenni a bétákat is.
    Az érdektelenséget egyébként jól példázza, hogy a megjelenés előtt 10(!!!) hónappal 0.2%-nyi netező használta, ami 11 hónap alatt felment 6,7%-ra, ami egész pontosan 33.5-szörös TOTÁLIS ÉRDEKTELENSÉG-NÖVEKEDÉS!!! Jelenleg pedig már csak két másik Windows-változat van előtte a rangsorban.

    Két dolgot említenék meg:
    1. A saját érdekedben remélem, hogy vagy sok a pénzed, vagy a farkad/melled nagy, mert hogy az eszed miatt nem fognak belédszeretni, az hétszentség. (Bár leginkább az válna leginkább az emberiség üdvére, ha keresztbefeküdve a sínen megszemlélnéd egy feletted elrobogó RailJet alvázát.)
    2. De ha már olyan hülye vagy, hogy statisztikázol, akkor legalább próbáld értelmezni, és a saját szájad íze szerint kommentálni, pl. "XP a király, mert milyen sokan használják" vagy mittudomén, hogy na töröljék fel veled a padlót az idióta állításod kapcsán.
  • Polemius
    #87
    Lefordítom, hogy a normális emberek is értsék, mit írt Flang3r az előző hozzászólásában:

    'Mivel a fantazmagóriáim elleni érvekre nem tudtam mit felelni, sem megválaszolni a rájuk vonatkozó kérdéseket és láthatóan az üres fecsegés - amivel ki akartam előlük térni - nem vezetett sikerre, ezért inkább hallgatásba menekülök.'
  • Flang3r
    #86
    Miután épeszü ellenérveket nem tudta"tok" felhozni az általam felsorakoztatott észérvekre az XP kontra Win7 témában (és a bíróságot egyértelmüen megpróbál"ták" lejáratni), az ülést ezennel berekesztem és a döntés jogát egyhangúan átruházom az olvasókra.
  • Polemius
    #85
    jav*
    köszönőviszonyban sincs
  • Polemius
    #84
    Flang3r:
    Nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy téveszmékben szenvedsz, a fantazmáiddal töltöd ki ingerszegény életedet. Csak nem eléggé kidolgozottak, mert mikor valaki részletekre kérdezne rá, egyszerűen nem veszed figyelembe. :)
    Innentől kezdve viszont minden kijelentésed hiteltelen, mert ugye a saját fantáziavilágodról bármilyen kijelentést tehetsz, ami köszönőviszonyban van a valósággal.
  • Flang3r
    #83
    Gundark, te ösmagyar látom te máshonnan osztod az észt. Csak van egy bökkenö : neked nincs mit osztani. Ezért inkább tartsd meg.
  • Flang3r
    #82
    kvp, te nagyokos, milyen kimeneti korrodeózásról kamukázol itt? Több tízezer TOR-exit van szerte a világban a legtöbb önkéntes alapon. Mi van ha kifogok egy jóval valószínübb korrealatlan, frissen felállított exitet kambodzsában? Ki fogja majd korrelálni ? Maga gyurcsótány? És különben is mi a l*f*szt korrelálna te elmebeteg, mikor 4 szinten, 3 különbözö útvonalon és mindenhol egyenként is törhetetlen kulcsokkal haladtak az infóim. Engem meg nem ismer senki . Azt se tudják kit kéne megfigyelni, kinek a titkosított relayekhez küldött csomagjait NEM tudják megfejteni.
  • Flang3r
    #81
    A legviccesebb poén az mégis az, hogy a telefonom és az Opera szerver között viszont fossá titkosítva halad az adat, ezért sok sikert kívánok majd a cionistáknak, hogy engem beazonosítsanak.
  • kvp
    #80
    Vicces poen: Ha opera mini-t hasznal valaki, akkor a forum az opera szervereit latja csak, de az opera es a bongeszoje kozotti forgalmat titkositatlan formaban latja az allam. :-)

    Tor toresre forgalom korrelaciot szokas hasznalni, amikor a kimeneti szerverek forgalmat korrelaljak a tor halozatba bemeno titkositott kapcsolatokkal. Igy meg lehet hatarozni, hogy egy adott kimeneti forgalomhoz milyen bemeneti ip cim tartozik. A kimeneti forgalom meg titkositatlan, tehat mellekhataskent meg le is van hallgatva az adott felhasznalo. (arrol nem beszelve, hogy eleve gyanus, ha valaki ilyen technologiat hasznal)

    ps: A biztos megoldas, ha valaki nem akar talalkozni semmilyen ra 'osszeeskuveselmeletet' jelento dologgal, ha nem meg semmilyen technikai berendezes kozelebe, tehat pl. olyan helyre ahol mar ismerik az elektromos aramot. :-)
  • gothmog
    #79
    milyen bizonyíték? természetesen szándékosan szívatnak. Miért, mit hittél?
  • Polemius
    #78
    Flang3r:
    Azért térjünk csak vissza arra az "ethernet delaying"-ra.
    Hogyan is működik pontosan a te elmédben ez az állítólagos eljárás ami a nemlétező rendszerekbe van beépítve szerinted?
  • Garrett27
    #77
    Azzal, hogy lecionistázod az összes fórumozót, aki veled nem ért egyet, csak tovább égeted magad, midőn az alábbi képen is látható, mennyi bosszúságot okoz neked, ha olyat látsz, aki 'neadjisten meg volna elégedve a Winfossal, akármennyire is zavar sokakat néha a multi hatalma!
    Inkább ébredj fel a szűklátókörűségedből, mert ezzel nem fogod az emberek szemét felnyitni, legfeljebb rajtad röhög mindenki, csak nézz vissza, ahol megjelensz, ott rögtön lerohannak. NAGY kár, hogy ilyenre fecsérled az időd..
  • Gery13 #76
    ja
  • Gundark1234
    #75
    Norvég az IP-d? Akkor te cigány vagy bazdmeg. NETCIGÁNY!!! A cionista fórumhuszárt meg kikérem magamnak. ÉN MAGYAR VAGYOK BAZDMEG!!! Nem pedig egy netcigány aki norvég IP-ről meg TOR-ból vagy honnan a faszomból "hekkerkedve" osztja az "észt".
  • Flang3r
    #74
    Ha meghasaltok a méregtöl "Tisztelt" Microhack által fizetett cionista fórumhuszárok én akkor is fel fogom nyitni az emberek szemét mégpedig itt az SG-n és nem érdekel ki pukkad meg a méregtöl vagy hány órát nem alszik éjjel mert engem moderálgat.
  • Flang3r
    #73
    Milyen kár hogy ez a decloaking engine csak a pluginek exploitjait tudja igazán kihasználni ami nálam is és az összes népszerübb anonim böngészöben tiltva van ... de csak neked még azt is megsúgom hogy most még csak nem is TOR-ról vagyok, hanem szimplán Mini Operáról és a norvég IP címen kívül SEMMIT nem lát a deklókingos túlod.
  • Garrett27
    #72
  • Gundark1234
    #71
    Flang3r írta: "A Rendszergazdák világszerte velem együtt csípőből és elvből gyűlölik a Win Visztát és a Win7et, mert a Win7-et/Visztát támogató szoftverek újabb verziói brutálisan nagyra nőttek és az XP-n instabillá váltak, az win7-tel és a tweakjeivel a telepítés után 4szer annyi időt kell eltölteni mint egy XP-s gépen, semmi sem áll a kézre , az UAC, a sok szar notebook szoftver és a vírusírtó frisítések az őrületbe kergetik őket. a Boot managere kritikán aluli, nem elég hogy egy sima Linuxos GRUB, de még ha tényleg az lenne... szétb*ssza a korábbi XP-s telepítést , és nem egy olyan esetet láttam, hogy az XP-t már nem is engedte bebootolni..."

    Lol. Flang3r töki halottál már a mondatvégi pontról? Vagy arról hogy nem írunk ennyi sületlenséget egy mondatba? Nem? Akkor irány vissza az általános iskola első osztályba.

    Állítólag TE 30 év számtek sz*pással "büszkélkedhetsz". Szerintem most tarthatsz kb a 3. évednél. Azért ekkora a hülyeséggenerátorod(az agyad ezért nem kap elég oxigént). Nemrég kezdhetted a "szakmát" és annyit "szoptál" a tapasztalatlanságod miatt, hogy átmentél divatfikázó zombi módba. Ajánlanék egy jó pszihológust,de nem tudok mert NEKEM nem volt még rá szükségem.
    Szerintem gondolkozz el az életeden.
    Obi van Kenobit idézve:
    Go home and rethink your life.

    A félreértések elkerülése végett. Nem tisztem védeni se a Microsoft-ot sem annak termékeit. Viszont, én megelégedéssel használom őket és nincs kedvem minden Windows fórumon az ilyen Flanger félék fröcsögését olvasni értelmes infók, viták , leírások helyett. Tessék már egy kicsit összekapni magatokat.

    Na és hogy ON topic is legyen:

    Érdekes módon nekem nem produkál semmilyen fekete halált a Win7. Pedig minden frissítés benne van. Bár igaz ÉN fizettem érte. Lehet hogy a többinél ez a hiba(ők NEM fizettek érte értsd warez). Tudvalévő hogy a trójai vírusok szeretik a kalóz windowst. Főleg mert a kalózok rakják bele.
  • Polemius
    #70
    Flang3r:
    Ha már ennyire okos vagy, akkor bizonyára hallottál pl. a Decloaking Engine-ről.
    Ami valóban létező megoldás a te fiktív kémbigyóiddal szemben. :)
    És még a TOR sem véd ellene igazán, mert megkerüli.
  • Flang3r
    #69
    és mégis kiért mennek ki te kis csacsi? a TOR-exit tulajáért ? :FFF
  • hol9672
    #68
    "csicsásnak csicsás, de használhatatlan" ez igaz

    mennyi de mennyi dolog vált ilyenné az utóbbi 10 évben
  • Flang3r
    #67
    A VirtualBoxban simán elfut majd a számlázóprogram is.
    kvp, szerintem meg inkább neked kéne egy alapos kivizsgálás,ha azt gondolod, hogy engem valaha is láttál
  • MrImy
    #66
    Na jó ígérem váltani fogok, hogy a kreativitásomat ösztönözzem.

    Linuxra!

    Eddig is már csak 1 számázó program volt az amit használtam a nem nyílt forráskódú szoftverek családjából, úgyhogy nem lesz fájdalmas.
    Firefox, OpenOffice, Gimp, Pidgin, NetBeans a lényeg, hogy a munkám eddig sem kötött a winhez.

    Jövőre már csak virtuális gépként lesz win a gépemen. :)
    Szabadság, szeretem! :D
  • Polemius
    #65
    kvp:
    Abban a formában, hogyan előhozta, eleve nem működhet, de ezt aki kicsit is ismeri hogyan működnek a hálózati protokollok, az úgyis egyből belátja.
    (Persze lehet, hogy a ms titokban minden kábelt coaxra cserélget.)
  • slickboy
    #64
    Aki hozzád fordul, hogy távolítsd el gépéről az azzal vásárolt Windows 7-ét, az ugyanolyan kretén mint Te, ugyanis vehetett volna anélkül is gépet és akkor egy fillérrel sem ad ki több pénzt mint ami szükséges, pláne nem arra a fos Win 7-re.
    Köszi, megvagyok a beépített keresővel, egyszerűen hozzáadtam indexelendő területhez egész rendszerpartíciót, indexelés alatt ugyan lassít, de ha az megvan, utána gyorsan megtalál bármit. Ja és Norton Commandert ki nem állhatom, de ez saját ízlés nem kell követni.
    Nem tudod mi a különbség home share meg work share között??? Íme egy szakértő rendszergazda...gyász, amit művelsz itt. Vagy én vagyok őstehetség, hogy rákattintottam mappák menüsorában levő megosztás ezzel című gombra és választottam a lehetőségek közül...
    30 éves számtech szopás? No comment.
    Egy profit az különbözteti meg az amatőrtől, hogy a profinak akkor is sikerül megcsinálni valamit ha nincs kedve hozzá, az amatőr akkor sem tudja megcsinálni, ha van kedve hozzá...Te még ez utóbbi szintet se éred el.
  • kvp
    #63
    "Ja, szóval akkor ha jól értem akkor ez az "ethernet-delaying" egy általad kitalált, nemlétező valami, ami az egyelőre csupán a te elmédben létező fiktív programok részét fogja képezni? :)"

    A vicces az, hogy nem o talalta ki. Egy regi tankonyvben hoztak fel peldanak, adatrejtest hasznalo kommunikaciora. Abban az idoben meg nem volt elterjedt az ip alapu kommunikacio es a legtobb helyi halozat egy darab hosszu koax kabelbol allt. Ahhoz kepest, hogy azt allitotta a win7-ben van (regebben meg az xp-ben volt) elegge nem tudja honnan lopta az otletet. Mindenesetre az sg csapatanak eleg sokan fizetnenek, ha lenne egy kulon 100%-os munkaidoben ot cenzurazo ember. (akar valtassal 3 muszakban)

    ps: Azt hiszem egyszer mar lattam egy eloadason a kerdeses embert, kerdezni akart valamit, de nem sikerult angolul kifejeznie magat, pedig tobben is segitettek neki. Eleg ilyeszto volt a viselkedese, kb. borderline, lasd legutobbi egyetemi eset. A 30 ev kb. passzol, ez nagyjabol az eletkora, +/- par ev. Mindenesetre erdemes lenne keresni annyi gyuloletet a hozzaszolasaiban ami alapjan mar hatosaggal lehet kivizsgalasra vitetni. (nem, a tor nem vedene meg az ajto ratorestol, elvegre nem ellene hanem erte mennenek :-) )
  • Polemius
    #62
    Flang3r:
    Továbbra sem mutattál egyetlen részletes leírást sem a te állítólagos "ethernet-delaying" technológiádról, annak pontos működéséről.

    De nekem az is bőven elég, ha te, itt válaszolsz pár egyszerű alapvető kérdésre ezzel kapcsolatban. Ahogy neked jobban tetszik.
  • Gery13 #61
    weg még flang3r! arra lennék kíváncsi, hogy 10-15 év múlva is xp-t fox használní?
    vagy áttérsz a visztára, vagy a 7-re??[#nyes
  • Gery13 #60
    iggen. ÉS ÉN ISMÉTELTEN HOZZÁTESZEM, MÉG JÓ HOGY
    AZ XP-IS MEG A 7-IS FENNT VAN A GÉPEN.
    Egyébként a Win7 Hálózati kezelése télleg bonyolultabb, de:
    (ezeken érdemes elgondolkoznod flang3r!)
    -Ha az XP annyira-de annyira tökéletes, akkor na NA?! valyon mért is csinták
    meg a Win 7-et? szopatásból?
    És ha annyira szar az xp, akkor mért nem csinták eg a 7-et mondjuk az xp 4., vagy mittomén... 5. sp-jének??? HA?

    Am egyébként nekem a Win 7 vizuális felülete kajak bejött.

    Meg flange3r! az xp-hez nincs több frissítés!
    szal felesleges kiállnod mellette , meg annyira tépned a szádat, ugyse lesz jobb...
    (am én csak középuser vagyok, csak torrentezésre használom a gépet), de az xp-ben egy CSOMÓ BUG-T , MEG EGY CSOMÓ felesleges dolgot talál a kezdő user, ami nem épp oda illene...
    talán ilyen helycsesző xp-dolgok (talán) nem lesznek, és nincsenek a Win7-ben... talán...
    de szerintem olyan SÚLYOS külömbség nincs a 2 op-között.
    szal egy kezdő,aki még a tüzfalat se tudja kezelni, annak még az sem tünne fel hogy (hogy a p**ba kell hálózatotkezelni???) szal ennyi
  • Flang3r
    #59
    vagy újabb példa: attól még hogy vannak olyan emberek , akik olyan hülyék, mint a döngölt agyag, és fingjuk sincsen az exponenciális egyenletekről, attól még annak az embernek egyetlen idegsejtje is másodpercenként több millió exponenciális egyenletet számol ki és hajt végre olyan öszetett program-műveleteket, amiket még vagy 500 év múlva készülő számítógépek is meg fognak emlegetni....
  • Flang3r
    #58
    nézd, a dinamót Jedlik Ányos 5 évvel Siemens előtt konkrétan legyártotta, mégis Siemens nevéhez fűződik aki később szabadalmaztatta, ettől még mind a ketten külön-külön feltalálták és nem egymás 5letét lopták L. Itt a helyzet ugyanaz. Az hogy én rájöttem egy technológiára az nem az jelenti hogy én találtam fel a spanyolviaszt, hanem inkább azt jelenti, hogy nálam sokkal nagyobb tudású, okos programozók a gyakorlatban már régóta igenis alkalmazzák, ha tetszik ez neked, ha nem.
  • Flang3r
    #57
    A nyílt forráskódú rendszerek / programok kíméletlen evolúciójának a következménye, hogy egy program, újabb verziója vagy többet kell hogy tudjon, vagy gyorsabbnak kell hogy legyen , vagy kisebbnek/karcsúbbnak kell lennie mint az előző verzió, ahhoz hogy elismert, elterjedt programmá váljon.

    Ha jön egy másik program, ami nem tud ugyan annyit, de elfut egy nagyságrendekkel kisebb teljesítményű , ezért olcsóbb gépen, akkor mérget vehettek rá, hogy az emberek túlnyomó része azt a programot fogja majd használni.

    Mivel a Windows zárt forráskódú és monopolhelyzetben van, a Microsoftot semmilyen erő nem készteti hogy kisebb, gyorsabb és nagyobb tudású szoftvert írjon. De ezek közül még a nagyobb tudás is erősen megkérdőjelezhető, a többi viszont kész tény, megkérdőjelezni sem lehet ( a XP kontra Win7 témában )
  • Polemius
    #56
    Flang3r:
    Ja, szóval akkor ha jól értem akkor ez az "ethernet-delaying" egy általad kitalált, nemlétező valami, ami az egyelőre csupán a te elmédben létező fiktív programok részét fogja képezni? :)

    Nos, esetleg leírnád a kedvemért részletesen, hogyan is működne? Esetleg ha már van olyan, adnál egy linket a részletes leírásához?

    Ja, és szabadalmaztattad már?
  • Flang3r
    #55
    te nem tudom hogy miről beszélsz, mikor a Windows XP-ben IS két kattintás ugyancsak a file/mappa megosztásánál... akkor meg most miről beszélünk?
  • Flang3r
    #54
    itt található, az sg fórumain, az ethernet-delaying-et én találtam ki, de nem én találtam fel az eljárást, hanem csak én IS feltaláltam. de attól még létezik és ha nem is a windows 7-ben de a jövő zárt forráskódú OSeiben benne lesz.
  • balee66
    #53
    1. A mappamegosztás két kattintás, nem tudom, miről beszélsz... az hogy láma vagy, nem az op. rendszer hibája.

    2. Szidod itt az "egérrelbuzizó" átlagusert, közben meg arról beszélsz, hogy hajj de nehezen kezelhető a tűzfal egy átlaguser számára. Most akkor mi van?
    Tanuljon meg tűzfalat kezelni az átlaguser, vagy maradjon hülye?

    Nincs neked 30 éves számítástechnikai háttered, de még 3 sincs, vagy csak simán fogyatékos vagy.
  • Polemius
    #52
    Flang3r:
    Inkább az "Ethernet-delaying" kérdésre válaszolj kérlek. :)
  • Flang3r
    #51
    én nagyon jól tudom, de egy átlaglúzernak magyarázd már el hogy mi az az ip cím hogyan tudja kideríteni a lúzer a sajátját ésatöbbit...
  • Cat 02 #50
    Jobb klikk megosztás másik gépen meg beírod a gép ip címét és megy :D