485
Misfits on E4
  • rooney8
    #205
    mekkora lenne :D
    de áhh most lelőtted a poént :P
  • precision
    #204
    hehe, nagy ötlet :)
    komoly lenne!
  • Shiwo
    #203
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én mondjuk nem csodálkoznék, ha kimászna a sírból, és kiderülne, hogy ő vette meg Nathan képességét
  • precision
    #202
    ennek a Kellynek amennyire ronda a feje annyira jók a mellei :DDDD
  • rooney8
    #201
    na megnéztem. jó kis rész volt :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért sajnálom, hogy meghalt shaun (a felügyelő, vagy mi a fene :D), én bírtam a búráját :/ :D
  • rooney8
    #200
    látom végre kész a felirat, le is szedem, oszt' megnézem :D
  • N o N a m e
    #199
    Na de eltértünk a témától..

    Kurvajó volt az 5. rész! :DD
  • rooney8
    #198
    el tudnék viselni egy ilyen oldalt magyarul :D
  • N o N a m e
    #197
    Siries.me. Ha Facebookkal bejelentkezel, HD-ban is nézheted. Nem kell letölteni, egyből nézheted a sorozatokat.
  • rhazid
    #196
  • Jim Morrison
    #195
    igen, köszi.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    kb egy éve még úgy töltöttem, hogy ezt írtam googlebe: 'site:megaupload.com Misfits s03e03'. Aztán már megauploadon nem találtam annyiszor, ekkor kitöröltem a 'site'ot előlről, és akkor általában kidobott ilyen rs linket :) most egy van két hónapja filestube on keresek, ott kiválasztom először a rapidsharet és úgy a többit, mert rapidsharenél nincs várakozás és két perc miig leszed egy gigát.

    Na, de most nekiállok ennek a résznek :D
  • stargatelost
    #194
    Erről az oldalról hallottál már? koliba nekem is ilyesmi helyekről kell szednem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.rlsblog.info/
  • Jim Morrison
    #193
    ja :/ pedig a legtöbbször jó, de most 3is szar volt.... áh na mindegy. Úgy terveztem ezt a nácis részt hamar megnéztem, de még mindig nem volt rá időm... Talán majd ma:)
  • precision
    #192
    ja értem... az kellemetlen :( :)
  • Jim Morrison
    #191
    ahonnan szoktam tölteni, nem lehet torrentezni (fogja a proxy) aztán ilyen filestube on keresek mindig linket... :D
  • precision
    #190
    szar helyekről töltesz

    eztv.it azt annyi :)
  • precision
    #189
    Fockin' Nazis !!!!!444
  • Sir Quno Jedi
    #188
    Na nem volt annyira jó, mint a trailerben, de azé egész kellemes rész volt. :D Kissé talán túlzottan kiszámítható, node nem a csavarok a lényegesek ebben a sorozatban.
  • Jim Morrison
    #187

    Nem a részhez...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ma reggel örülök hogy találtam egy 1024MBos .mkv kiterjesztéső Misfits s03e03 részt. Letöltöltöm elindiitom, erre megjelenik DR. House és csapata...Hogy száradjanak ki. Ja, és most azon vagyok hogy akkor dexter, elindiitom és egy korábbi rész....FUUUU
  • Sir Quno Jedi
    #186
    Nem tehettek mást, csak ami meg volt írva. Pontosan úgy, szó szerint.
  • precision
    #185
    nem kellett volna bántani...
    Simonnak legalább lehetett volna annyi esze... vagy Alisha -nak

    no mind1, ezen nem fogok fennakadni... :) nem ez az első "superhero" film/sorozat ahol az írók elfelejtik használni a képességeket :)
  • Sir Quno Jedi
    #184
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem akarták eleve bántani, csak hagyja őket békén. A srác magát nyiratta ki direkt. Meg nem tom felűnt-e, de egyikük sem egy észkombájn, vagy nagy stratéga/taktikus, ezért is "misfits" a sorozat címe, merthogy ők a társadalom szemete/legalja, a selejtesek, mind elcseszett gyerekkorral/családdal és élettel. Épp ezért jó a sorozat, mert 1xű senkik valós problémáiról szól "vicces" formában.
  • precision
    #183
    egy valamit nem értek...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha tudják hogy a képregényes srác a rajzaival manipulálni tudja őket, akkor miért nem tettek valamit ellene? nem is kellett volna megölni, csak leütni, elvinni a "díler" archoz, aki elveszi a képességét, és annyi


    idióták!
  • Sir Quno Jedi
    #182
    Jaja nácik meg minden ami kell. :D
  • Jim Morrison
    #181
    holnapit várom már nagyon trailer alapján igencsak ütős lesz :D de szerint ez a 3. sem volt rossz.
  • N o N a m e
    #180
    most néztem meg a részeket egymás után.. a fuckin rocket scientist-en még mindig röhögök :)))
    Rudy jópofa, engem a Simon-os szál nem érdekel egyáltalán, ez a 3. rész elég uncsi volt.
  • Jim Morrison
    #179
    most hogy iigy mondod egy picit.
  • rooney8
    #178
    csak számomra hasonlít rudy berbatovra? :D
  • skygt90
    #177
    halihóó..valaki nemtudja mikor lessz az s3ep3-hoz felirat ? nézegettem lalee twitter-jét , de nemirt semmi infót arról hogy elkezdte-e már fordítani az epizódot.
  • Jim Morrison
    #176
    nem volt de ez rossz rész.
    Megnéztem a kövi rész beharangozoját és azt kell mondjam...:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kurvajó lesz az fix már elnézést :D
  • shaba23 #175
    Kérem vissza nétönt!
  • rooney8
    #174
    nekem ez a rész kicsit unalmasabb volt mint az első, biztos azért mert most nem rudy és az alakításai voltak a főszerepben :D
  • ronihun
    #173
    király volt az új rész, Emma tényleg nagyon szép lány :)
    jó hír hogy a sorozat simán megy Nathan nélkül is, Rudy a kötelező hülyét nagyon jól játssza, ahányszor színen van nevetek már csak azon is amilyen hülye fejeket vág :D
    most meg érdekes a sztori is, meg a karakterek. felülmulja a vártakat, legalábbis nekem biztos
  • Jim Morrison
    #172
    kocsis jelenet: ANNYIRA TUDTAM HOGY EZ LESZ !!!!44 :D
  • ronihun
    #171
    gondolom arra a csajra gondolsz amelyiknek kivillant a feneke amit Rudy annyira szeretett :)))
  • SzirmosSzisza
    #170
    Nők a sorozatban nagyon
  • ronihun
    #169
    nekem nem tűnt fel, ennyire nem figyeltem meg emlékeztem, de érdekes
  • Freddycom
    #168
    Tosszátok meg, ez egy jó sorozat. :D
    Ledaráltam most hétvégén a részeket. Kurva szobatársam mondta, h Nathan már nem lesz a S3-ban, de azt nem mondta h miért nem. A mozzarellás agy résznél azt hittem, h oké, ezért, aztán tessék, mégse. :D

    Vissza ugyan nem olvastam, de feltűnt nektek, h ugyan az a madaras tetkó volt Nathan testvérének a nyakán, mint Rudy kezén?
  • rooney8
    #167
    nem volt ez rossz gyerekek :D
    ez az új csávó jónak tűnik, hasonlít nathan-re, sztem nem lesz probléma :D
  • ronihun
    #166
    szerintem nézhető, sőt talán jó dolog is kisűlhet belőle, ahogy az angol sorozatokból már megszokhattuk, egyetleg problémám az, hogy Rudyn kívűl a többi karakter elég szürke, igaz, hogy eddig Nathan cipelte a hátán a sorozatot, de most, hogy elment nagyon látszik, hogy a többi szereplő nem valami érdekes, mondjuk lehet csak azért érzem így ,mert még az uj fiut akarják megszerettetni velünk, várom a következőt