485
Misfits on E4
  • Shiwo
    #245
    wiki szerint London egy kitalált kerületében játszódik, szóval annyira nem kisváros :)
  • rooney8
    #244
    már csak nathan (1-2 évad) és rudy (3. évad) miatt is érdemes megnézni, amit ők leművelnek az valami fenomenális :D
    egyébként nagyvonalakban: egy kisváros lakóiról szól, akik egy vihart követően különleges képességekre tesznek szert (nem mindenki, de sokan), amikből kisebb-nagyobb bonyodalmak alakulnak, amit - a történet középpontjában lévő - közmunkára ítélt, pár fiatalból álló csapat próbál megoldani, és az ő történéseit figyelhetjük meg humoros elemekkel felspékelve :D
  • csubakkamuki
    #243
    a skins-t nem vágom, olyat soha nem láttam.. a heroes-ből meg láttam vagy 3 részt.. :D
  • rhazid
    #242
    Skins+heroes= misfits, nagyvonalakban
    1. évad a legjobb és hát a másik kettő sem kifejezetten rossz.
  • csubakkamuki
    #241
    Hali, vki tudna nekem egy rövid leírást mondani a sorozatról? Most elkezdenék egy/pár új sorozatot.. és most keresem a megfelelőket..! remélem azért erről jókat mondtok, meg hát már csak megélt 3 évadot.. vagyis él! :D
  • precision
    #240
    ööö... jogos :)
  • stargatelost
    #239
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha oda megy vissza, akkor nem is lenne már Alisha, mert meghalt volna még a második évadban (amikor 'jövő simon' megmentette.)
  • precision
    #238
    SPOILER!!!

    Mindig bekavarodok az időutazás témánál... de Simon miért nem arra az időpontra ment vissza amikor a "szellemcsajszi" kinyírta Alisha -t? azt kellett volna megakadályoznia, aztán annyi... nem? :)
  • rooney8
    #237
    hát ennek is vége
    kár, hogy ilyen rövid egy évad
    am jó rész volt, rudy ma nem nagyon alkotott, de ez most komolyabb hangvételű rész volt :D
  • Von Dutch
    #236
    tenkjutenkju
  • dashed_
    #235
    https://twitter.com/#/MisfitsHUNSUB
  • Von Dutch
    #234
    nincs az utolsó részhez felirat valakinél esetleg?
  • rooney8
    #233
    alisha csak azért maradjon, hogy legyen köztük jó nő :D
    simon pedig régebben tényleg jobb volt, de én most is bírom, most már nem olyan visszahúzódó, szende szűz :D akkor még jobb volt, mikor nathan folyton savazta :D
    curtis-ben nem látok semmi extrát, néha van egy-két jó szereplése, de nekem nem nyerte le túlzottan a tetszésemet
    kelly pedig ha külsőre nem is tetszik, de belsőleg jó, tetszetős karakter, ő is maradjon :D

    konklúzió:
    curtis mehet, többiek maradjanak :D
  • Shiwo
    #232
    az mondjuk kemény lenne, ha Nathan visszatérne...Rudy-val mit osztanák egymást :D
  • rhazid
    #231
    Rudy nagyon nagy arc, Nathan kicsit hiányzik kíváncsi leszek mit fognak kihozni belőle.
  • paly90
    #230
    én is úgyanígy vagyok Simonnal is Alishával..
    az a lényeg h Kelly és Rudy maradjon..:D
  • Sir Quno Jedi
    #229
    Én Kelly-t bírom, meg a nigger srác sem tolja gyengén. Alisha, mióta nem vérnősző kiskurvát játszott, már nem volt olyan érdekes. Simon is ahogy valódi emberré vált, úgymon freak-ből, szintén kevésbé érdekes karakter lett (hiszen "révbe" ért az ő szempontjából). Az ő "igazi" sztorijuk lényegében ott ért "véget" amikor a jövőből jött Simon feláldozta magát. Addig volt fordulatos és izgalmas. Ez már csak egy ráadás jutalomjáték volt.

    Éppenhogy új karakterek kellenének új problémákkal, hiszen a régiek lassan kiégnek, kifogynak az opciókból. Így lesz nyögvenyelős. Persze megszerettük őket, de ha túl sok helyzetbe hajszolják őket az írók, akkor hiteltelen lesz. Lásd. barátokközt, ahol hetente vált jellemet mindegyik kari.
  • Shiwo
    #228
    azért az már nem az igazi, ha a fél banda lecserélődik :(
  • rooney8
    #227
    nee, már itt is van a szezonzáró? :S

    simon jó karakter volt, kár, hogy ő is elmegy, alisha pedig jó nő, ő is maradhatna :D
  • Sir Quno Jedi
    #226
    Általában ekúrják, de sosenem lehet tudni. Nyilván amerikanizálják, más karakterek és kicsit más sztori. Végülis pótléknak jó lesz... :D
  • Adaaam
    #225
    Skins-t nézve inkább ne legyen usa verzió :D
  • Sir Quno Jedi
    #224
    Na érdekes volt a szezonzáró.

    Amúgy állítólag lesz jövőre 4. szezon, de Alisha és Simon nem lesznek benne. a Simon-t játszó ír színész már áprilisban kiszállt, egyéb dolga akadt, Alisha-t alakító színésznő meg pár napja jelentette be, hogy ő sem lesz már benne.

    Ami rossz/jó hír, hogy elvileg lesz amcsi verzió is a show-ból, már kiadták egy rendezőnek.
  • Shiwo
    #223
    az s03e07-ben a végén a Heroes - sorozatra az utalás tetszett:DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Save the Cheerleader, Save the World <-> Kill the Cheerleader, Save the World
  • Adaaam
    #222
    Ha valakit érdekel hogy mi szól a s03e08-ban 13:00-nél, akkor itt van :) csak azért mert pont ismerem a számot :D

  • rooney8
    #221
    jaja, mindketten nagyon jók :D
  • PJack
    #220
    zseniális volt, Rudy van simán olyan szórakoztató mint Nathan volt :D
    "Fucking cheerleaders!"
  • paly90
    #219
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kalapácsos jelenetnél sírtam..:D:D
  • rooney8
    #218
    mekkora rész volt ez is :DD
    picÚr :DDDD
  • Sir Quno Jedi
    #217
    Pontosan ez a lényege. Ami már "megtörtént" azt Kelly nem változtathatta meg, ő az időtörés utánra ment vissza egy kicsivel és onnan hozta rendbe a dolgokat. Az időtörés etől még ugyanúgy meg kell hogy történjen, ergó egy alternatív jelennek léteznie kell, ahonnan az alternatív Kelly visszament. Nyilván egyedül ő emlékezett az egészre, hiszen ő onnan ment vissza, de ide tért vissza, ergó ugyan visszakapta az emlékeit ebből az idővonalból, de emlékezett arra is, hogy ezt hogyan érte el (ami nem feltétlenül logikus, de akár lehetséges így is).
  • Jim Morrison
    #216
    de miután visszatér a normális jelenbe a csaj, látja hogy leteszi a virágot az öreg nem? És az öreg csak azután megy vissza, amit nem akadályozott meg. Az öreg meg nem tudja hogy már egyszer visszament és elbukott, ezért gondolom mint első alkalommal tette visszamegy az időben és kezdődik elölről a hercehurca.
  • Sir Quno Jedi
    #215
    Naná, csak így van értelme. Ha nem így történne (újra-meg újra), akkor az egész nem így történt volna meg és nem tudná folytatni a jelent a visszatérésétől. A lényegi pont ahonnan az egész elindult az az a pont, amikor az öreg elhatározza magát és nekiindul. Azt nem bolygathatják meg, mert mégjobban rábasznak.
  • Jim Morrison
    #214
    egyébkénta nácis részben, mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A nagy dudás csaj (nem jut szembe a neve :D) végül visszatér a jelenbe miután visszavette a telefont, akkor ugyanúgy ott van az öreg. Ha jól emlékszem miután letette a virágot ment vissza az időben, és most miután a csaj visszatért tette le a virágot, ergó utána ment is volna vissza az időben a bácsi nem? ergó loop os az egész nem? :D mert akkor megint visszamegy az öreg hitlerhez, stb stb :D
  • Sir Quno Jedi
    #213
    zonbiagtúltengés, de rudi meggyógyult
  • Jim Morrison
    #212
    LOL, fasza volt :D
    /szerintem ;D
  • rooney8
    #211
    nagyon helyes :D
  • paly90
    #210
    az, de a következő még betegebb lesz..:D:D
  • rooney8
    #209
    elég beteg rész volt :D
  • N o N a m e
    #208
    kész :)
  • rooney8
    #207
    felirat 22%
    hajj de lassan készül :(
    na mindegy, nem panaszkodom, örüljünk, hogy egyáltalán fordítja valaki :)
  • Jim Morrison
    #206
    nem volt rossz rész, de a kövi tuti jobb lesz :D