485
Misfits on E4
  • kommersz
    #165
    nekem nem igazan jott be,de nem hagyom abba [gecire hianyzott mar most is nathan]hatha megszokom
  • Sir Quno Jedi
    #164
    jó ez, meglátjuk
  • kommersz
    #163
    Lalee

  • zotja22
    #162
    hali. ki fordítja a sorit?
  • ronihun
    #161
    nem gondolom így
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én kellemesen csalódtam, persze hiányzott az elején Nathan, de meglepődtem, mert hogy a helyette berakott Rudy nagyon jó karakter, és jó színész is a srác, kenterbe veri a többi szereplőt, akárcsak Nathan tette, nem lesz ugyanaz, de én kiváncsian várom mit hoznak ki belőle, Rudy meg tényleg bejött: "She absolutely loved it up the arse."
  • Jim Morrison
    #160
    pont most jött le.
    [spoiler]remélem nincs igazad :o
  • fixon
    #159
    [spoiler]Hát ez nagyon rossz volt[\spoiler]
  • Jim Morrison
    #158
  • kommersz
    #157
    van es angol felirat is:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Misfits s03e01.thebox.hannibal.avi
  • ronihun
    #156
    tegnap volt az évadnyitó, kiváncsi vagyok rá, nem tudom mikor lesz normális verzió, én még nem találtam
  • Jim Morrison
    #155
    pont tegnapelőtt néztem imdb n kijött e már az első rész. azt iirja az első 4 részre, hogy 2011október. Akkor van rá esély, hogy ma lesz az évadnyitó ?: )
    #154: gyorsan utánanézek miben is játszott :D
  • kommersz
    #154
    A new guy a this is englandbol Woody.Hatalmas szinesznek tartom .
  • N o N a m e
    #153
  • Jim Morrison
    #152
    new guy. hmm
  • ronihun
    #151
    Azért remélem, valamikor legalább kap még egy részes, vagy legalább egy-két jelenetes mellékszerepet :S
  • stargatelost
    #150
  • Jim Morrison
    #149
    nincs fent mashol? leszedtek... :(
  • precision
    #148
    "I'm the new guy"

    Hát ennyi. És ezt az idiótát írják ki a sorozatból... :(
    Nem tudják mit csinálnak :)
  • stargatelost
    #147
    Nathan kiírása webisode:

  • Jim Morrison
    #146
    ja, szerintem megnézam az évad első pár részét, aztán abba is hagyom mert nathan volt a jóarc... a himym pl Barney nelkul lenne szar.
  • rooney8
    #145

    sajnos :(
  • kommersz
    #144
    fura lesz az biztos,mert szerintem misfits=nathan
  • precision
    #143
    Én is ledaráltam a két évadot... fasza volt :)

    Nemtom milyen lesz Nathan nélkül, de gyanítom sokkal rosszabb :(
  • precision
    #142
    "Meg ugye mikor az idöutazos srác(nem jut eszembe a neve) vissza- vagy előreutazott akkor az akkor jelenbéli önmaga volt, tehát Simon ha visszautazik azzal az erővel akkor saját maga kellet volna h legyen, nem future simon"

    a feka srác nem időutazó a szó klasszikus értelmében, ő "visszatekeri" az időt, Simon pedig ugrik benne, és gyanítom nem csak visszafelé tud majd, hanem előre is
  • Jim Morrison
    #141
    mar vagy egy honapja vagy ketto, hogy en is ledaraltam a sorozatot, es szerintem is kurvanagy :D csak most hogy visszaolvastam, es latom hogy nem ter vissza a Fofoszereplo, kicsit elment a kedvem tole... de remelem jo lesz.
  • PJack
    #140
    ő maga volt a sorozat
  • rooney8
    #139
    hát ja, ő vitt színt a sorozatba
  • ronihun
    #138
    kurva jó, kb nélküle a sorozat szart nem fog érni...
  • rooney8
    #137
    neee... ő volt a legnagyobb forma :S :D
  • ERykk
    #136
    Beindult a szekér a srác részéről gondolom.
  • PJack
    #135
    oh hell no :(
  • Kosadzk1
    #134
    na így 3 nap alatt lement nálam is a 2 évad. Elég szkeptikusan álltam hozzá de pozitívan csalódtam, várom a 3. évadot
  • N o N a m e
    #133
    óbazmeg..
  • fixon
    #132
    <span class="bb-style-bold"> Én is sok hibát találtam a részekben, meg az hogy túl kevés a place, de ezeket leszámítva abszolút élvezhető és poénos sorozat. Feldobta a kedvemet, míg nem volt Skins : D </span>
  • ronihun
    #131
    tegnap fejeztem be, pár dolog van amin elgondolkodtam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor future Simon és Alisha együtt lognak, Alisha nézi azt a felvételt mikor nyilatkoznak az erőikről és mondja Simon hogy nem kéne nézned. De az hogy volt meg Simonnak, mert ha az megtörtént akkor azok is amik utána voltak, viszont akkor Simon is meghalt, tehát az a riport nem létezik. Meg ugye mikor az idöutazos srác(nem jut eszembe a neve) vissza- vagy előreutazott akkor az akkor jelenbéli önmaga volt, tehát Simon ha visszautazik azzal az erővel akkor saját maga kellet volna h legyen, nem future simon, tehát valahogy máshogy utazhatott vissza, vagy máshogy kezelte az erőt. Arra gondoltam még, hogy Simonnak ugye nem láttuk, hogy eladta volna a képességét, ő azon a véleményen volt h nem szabad és addig láttuk hogy megkérdezte tőle hogy elad vagy vesz? mégha esetleg valami csavart akarnának a készítők el tudom képzelni, hogy Simonnak több képessége lesz, Nathan szerintem biztos hogy ujra halhatatlan lesz, de majd minden kiderül, azért kár h ennyit kell várni. bocs ha hülyeségeket írok csak elmélkedek, egyébként nagyon jó sorozat, az alienes részen szakadtam.
  • paly90
    #130
    jó a videó:)
    én is ezt vártam azért nem tetszett a vége:)
    mert ugye nem derültek ki az képességek
  • fixon
    #129
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én arra gondoltam, hogy a végén mindenki magához képest valami durva, eddig szokatlan képességet választ, pl.: Simon az időutazást. És így meg is lenne magyarázva a Maszkos dolog... Mondjuk ez még lehetséges...

    És egy kis plusz videó! :)
  • paly90
    #128
    azon behaltam:D:D
    mondjuk nekem az nem tetszett hogy ugye mentek vissza az erőkért és akkor mondja Kelly h akkor én kezdem és erre vége:D
  • fixon
    #127
    Kiakadtam a méhlepényes incidensnél. Állati! :D
  • paly90
    #126
    most sikerült befejeznem a 2. évadot...
    igen jó lett ez is bár a vége nem tetszet...szerintem tudjátok miért:)