485
Misfits on E4
  • kill3r21
    #285
    elég furcsa definíciótok van a "Csúnya lányra"
    Habár, izlések és pofonok :)
  • desigo
    #284
    +1
    nagyon szórakoztató még ha csúnya is szegény xD
  • Narxis
    #283
    Pedig ultranagy mellei vannak és nagy kofferja. :D
  • Sir Quno Jedi
    #282
    ordenáré tahó egy nő, de jó fej és rendes
  • FZoleee
    #281
    az akcentusa vicces, de elég ronda:)
  • Sir Quno Jedi
    #280
    Én csipázom kellyt
  • FZoleee
    #279
    Én is elkezdtem, 3. rész, és szerintem Kelly undorító:DD
  • Narxis
    #278
    Nekem valahogy Kelly is tetszik. :D Am. ezeknek a briteknek olyan fura fejük van, főleg a négernek. :D
  • stargatelost
    #277
    2 csaj...hmmm...ja mi, hogy Kelly? :D :D Nemár :D Alisha ő már igen :)
  • Narxis
    #276
    Elkezdtem nézni a sorit, 5. résznél vok. Brutáljó, a 2 csaj elég dögös, megkapnák tőlem ami jár nekik...
  • rooney8
    #275
    hát majd meglátjuk :)

  • Jim Morrison
    #274
    baromi fura volt (reklámban már magyarul beszéltek), nehéz lesz megszokni ha valaki majd ott is nézi :) (mint mindig)
  • rooney8
    #273
    zsír, kíváncsi leszek a szinkronhangokra :)
  • Jim Morrison
    #272
    hoppá, szeptember 4től a viasat 6 on:)
    Kívülállók címen :/
  • rhazid
    #271
    Látszat alapján megy az "ítélkezés" vagy volt valamilyen előzetes ami alapján unszimpatikus volt? Csak mert szerintem Kelly sokkal kiábrándítóbb ránézésre mégis szórakoztató karakter.
  • Shiwo
    #270
    idővel megtudod
  • Panzeradler #269
    Erős spoiler következik

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyu a 2. évadban visszajön Simon, ő miért tudja megfogni a feka csajt? Elvileg Simon nem kapott semmi olyan erőt ami ez lehetővé teszi.
  • leho94
    #268
    na ne, full így néz ki egyik iskolatársam mint jobbról a második, remélem hamar kinyírják
  • Sir Quno Jedi
    #267
    mindig kellenek bele csajok, hogy legyen kiket mekkdukknijuk
  • rooney8
    #266
    hát nem túl szimpi, de előbb menjen le egy rész, aztán utána fikázhatjuk ő(ke)t :D
  • Jim Morrison
    #265
    jobbról a másodikkal nem hiszem higy majd meg tudok bék3lni :D
  • stargatelost
    #264
  • rooney8
    #263
    Aha koszi
    Akkor addig meg aludhatunk par ejszakat :D
  • Sir Quno Jedi
    #262
    Október vége, november szokott lenni az új szezon és decemberben le is szokták zárni.
  • rooney8
    #261
    mikorlesznegyedikévad? :D
  • csubakkamuki
    #260
    3. évad befejezve.. kíváncsi leszek nagyon a 4. évadra.. :D Nathan.. gyere vissza.. :D
  • csubakkamuki
    #259
    tényleg nem olyan gáz Nathan nélkül.. bár nekem akkor is ő marad sztem a kedvencem..! Pedig ez a Rudy gyerek is egy elmeroggyant alak:D
  • precision
    #258
    hát ja, nem egy X-Men, de nem is baj... sőt :)
  • csubakkamuki
    #257
    am. megnéztem az első részt.. hát sztem ezek az új képességek nagyon gázak..
  • csubakkamuki
    #256
    :S pedig annyira bírtam azt a kötekedős stílusát.. :S nah de akkor még ezt az évadot tuti megnézzük, azt hátha a 4. évadra visszahozzák! :D
  • rooney8
    #255
    lehet csak azért, mert már elhalványult az emlékem (már igen rég láttam az első két évadot), de nekem mint mondtam legalább annyira tetszik mint nathan :) és igen, én is kb. nathan miatt néztem a sorozatot.
  • stargatelost
    #254
    Szerintem ne vigyétek fel az elvárásait ennyire, tény, hogy rudy jó karakter, de nathan nyomába sem ér, és egy nathan rajongónak (mint ő, vagy én) nem lesz olyan jó már, akármennyire is el lett találva az új karakter. De ennek ellenére én is azt mondom, hogy mindenképp folytasd :)
  • rooney8
    #253
    eszedbe ne jusson abbahagyni :D
    nathan helyett jött egy új forma (rudy), aki legalább van akkora arc, mint nathan :D
  • KaBuTo666
    #252
    Én tegnap daráltam be a 3. évadot, és kellemeset csalódtam mivel igen jó évad volt és aki jött Nathan helyett az adta magát, szóval nem volt vele gond hogy túljátszotta volna a szerepét vagy erőltetett lett volna... Jókat lehetett röhögni rajta.
  • paly90
    #251
    nincs benne,de csak ezért ne kaszáld....aki jött helyette nagyon jó:)
  • csubakkamuki
    #250
    akkor nekem most olyan kérdésem lenne, hogy Robert Sheehan azaz Nathan Young már a 3. évadba nincs benne? mert ha ez igaz akkor én mindjárt a magam részéről kaszát adok a sorozatnak.. nekem ő volt a kedvencem az egészben!
  • rooney8
    #249
    akkor tévedtem, de amit a sorozatból látunk úgy elég kicsinek tűnik :)
  • rhazid
    #248
    angol felirat angol hang nincs is annál jobb :)
  • csubakkamuki
    #247
    felirattal nézem majd meg, sőtt lehet, hogy angol felirattal... mert fejleszteném az angolom, meg a szinkronos dolgokért már én se igazán vagyok oda
  • Shiwo
    #246
    még annyit hozzátennék amúgy a többiek kommentjeihez, hogy ha létezik is belőle szinkronos verzió, bűn azzal nézni, felirattal az igazi, lehet nem tud az ember angolul, de tán még úgy is erősen átüt 1-1 szereplő akcentusa :D