485
Misfits on E4
  • paly90
    #325
    elrontottam....szóval itt lehet követni a felirat alakulását
  • paly90
    #324

  • rooney8
    #323
    igen, néztem twitterjét, de ott sem ír semmit
  • skygt90
    #322
    Elméletileg Lalee csinálja aki eddig fordította, de még nem jelentkezett hogy fordítani szeretné ezt az évadot is,,szóval lehet leadta.
  • rooney8
    #321
    feliratról tudtok valamit?
  • Jim Morrison
    #320
    Hátha valaki nem Mo on lakik :D s04e01
  • rooney8
    #319
    S4, Ep1 Oct. 28, 2012
  • Narxis
    #318
  • Jim Morrison
    #317
    Karla
  • IXEMGabeo
    #316
    nem csodálom mivel a legszínesebb egyéniség volt. 3. évad kezdetén meg is éreztem a hiányát:D

    Rudy viszont a 2. résztől kezdődően egyre jobb lett
  • Narxis
    #315
    Jah, gondoltam erre is. Akkor ez van, lehet nem tér már vissza. :S
  • kommersz
    #314
    Talan tobb penzt akart kerni nemtudom mar hol olvastam.
  • Shiwo
    #313
    én is ilyesmit olvastam, van, hogy nem a rendezőkön múlik a dolog
  • stargatelost
    #312
    A színész akart inkább filmes vizekre evezni, én így tudom.
  • Narxis
    #311
    lol nem is tudtam erről a részről, mondjuk attól, hogy írtak hozzá egy sztorit még nem tudom megérteni, hogy miért írták ki, remélem visszajön.
  • stargatelost
    #310
    Elvileg az nem Curtis képessége volt :) De amúgy ja, jó nagy paradoxonos logikátlanság rész volt :)
    A Vegasos részt megláttuk, ja :)
  • IXEMGabeo
    #309
    Nathannal tudjátok mi lett amúgy?:)

    Online a 00. részben egy 9 perces részben megtudhatjátok mi lett Nathannel:) Leírom annak, aki türelmetlen és csak írást szeretne róla

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Aki nem tudná nos a srác boldogan élt újdonsült barátnőjével és annak fiával Las Vegasban, Nathan lement egyet kaszinózni és sorra nyert ugyanis az új képessége a bűvésztrükkök valósággá tétele azaz a kockával mindig meg tudta dobni az adott számot:D Természetesen a kaszinó vezetőinek egy gyanús lesz elkezdik üldözni, közben kiszart egy nyulat is, majd visszamegy a lakására elfogják és bebörtönzik. Felhívja a csapatot, de pont maga Rudi veszi fel és leteszi:D Így lett vége a 00. résznek a 3. évadból
  • IXEMGabeo
    #308
    Curtis hangja nagyon szar, de a többieké jó
  • IXEMGabeo
    #307
    ja, mint mondjuk Ollie-t:D
  • IXEMGabeo
    #306
    még annyit, hogy Simon másik jövős képessége, amit a legutolsó részben Sethtől kapott, na az az a fajta képesség, amikor visszamegy a múltba ugyan, de nem tud a jelenbe visszatérni ugyanakkor a saját múltbéli alakját látja. Ez teljesen rendben volt az írók részéről.

    Hitleres rész véleményem szerint teljességgel logikátlan és anomália gyanús
  • IXEMGabeo
    #305
    üdv,

    Elkezdtem 2-3 napja nézni a sorozatot kb és ledaráltam mindhárom évadot. Remek sorozat, ahogy látom ritkán írnak ide. 4. évadot várom már. Nathanért kár volt, hogy kiírták először idegesített, de aztán kiderült, hogy jó arc a nagy pofája ellenére. Rudyval remekül helyettesítették méghozzá úgy, hogy a 3. évad 1. része pocsék volt szerintem, de utána azon a részen órákig szakadtam amikor a lerohadó farkát próbálta helyrehozni xDDD... Simont is bírom, mert érdekes karakter, annak ellenére h csendes volt, viszont, akik nagyon hülyék és unalmasak voltak 1. perctől kezdve az Kelly, Alisha és Curtis.

    3. évad 4. rész annyiból volt baromság, mivel logikusan szerintem Curtis egykori képességét a visszatekerést Kelly kapta meg időlegesen ezért, mivel ő nem élt 1945-ben így kizárt, hogy abban a formában vissza tudjon menni a múltba, mert így ennyi erővel Curtis régen világot járhatott volna akár az ókori Egyiptomban. És ráadásul Kelly pont arra a berlini helyszínre (Hitler lakására) tudott visszamenni ahol életében még nem járt és nem is élt. Friedrich Hirsch 10 éves gyerek volt akkor, de az még hihető, hogy idős formába került vissza a múltba. De az h Kelly pont oda menjen ez valahogy logikátlan...Ráadásul, ha az öreg a földön feküdt haldokolva az álHitler meg a mobilt éppen akkor fogdosta nos, a rész elején meg kellett volna jelennie az öreg szeme előtt Kellynek és akkor lett volna teljes a körforgás, hamár az írók logikáját vesszük alapul.

    Időutazás mindig is kényes téma lesz, de ez itt nekem totál logikátlan volt.
  • rooney8
    #304
    Kelly hangja nekem egyaltalan nem tetszik, de a tobbieke szerintem nem rossz. Felreforditasrol nem tudok nyilatkozni, de osszessegeben nekem tetszik
  • Narxis
    #303
    Jaja, gyengébb mint a 2. de a vége ütni fog.
  • stargatelost
    #302
    Az új képességekkel barmolták szét kicsit, meg ugye Nathan hiánya... De elég jól kihozzák a végére, nézzed csak megfele :D :D
  • desigo
    #301
    Most haladok a harmadik évaddal.
    Csak szerintem botrányosak a részek az előző évadhoz képest?
    Az első négyet láttam eddig,most tartok a nácisnál.

    A szereplők teljesen jók de a történetek egyre bénábbak,erőltetettebbek.
    Az előző évadnál alig vártam,hogy nézzem a következő részt annyira jók voltak.
    Most meg se füle,se farka,rosszul felépített ötlettelen részek vannak.
    Remélem a következő 4 részben lesz változás mert ez így nagyon gyenge.
  • tutituti
    #300
    megnéztem.Nem jók a szinkronhangok.és vannak félrefordítások is párszor.
    Ezért nem érdemes fennmaradni szerintem.
  • rooney8
    #299
    ma 22:00 viasat 6 :)
  • FZoleee
    #298
    Sztem nincs veszélyben
  • Narxis
    #297
    Am. nem tom azt se, hogy milyen volt a nézettsége, remélem nem pengeélen táncol, legyen még sok-sok évad. :D
  • Narxis
    #296
    Jó...hát ha esetleg nem folytatódott volna... :D
  • stargatelost
    #295
    Ki mondta, hogy nem fog? :D Lesz s4 :) Sőt, egy-két hónap múlva :)
  • Narxis
    #294
    Gyerekek...megnéztem az utolsó részt is. Ez nagyon durva volt. Azt kell mondjam, hogy ennek a sorozatnak MUSZÁJ folytatódnia. Szegény Simon... :(
  • Jim Morrison
    #293
    bazz, el is felejtettem :D
  • rooney8
    #292
    nekem pont az övé nem tetszik :D valahogy nagyon nem állt rá a fülem, idegesít
    de a többiek tényleg jók (talán még curtis fura egy kicsit)
    nathan hangja nagyon tetszik :D
  • kill3r21
    #291
    nagyon adja a szinkron jókis 18+os, kelly paraszt hangja egyenesen fenomenális....:D
  • rooney8
    #290
    nézzétek most kezdődött :)
  • FZoleee
    #289
    2. évadnál tartok és kezdem én is megszeretni Kelly-t, tényleg jó fej:D
  • tutituti
    #288
    Kelly nálam no1.
    a viselkedése és a chubby girl beütése nagyonbejövős
  • rooney8
    #287
    alisha
    kelly pedig... hát nekem nem jön be :D de attól függetlenül nagy arc, bírom :D
  • precision
    #286
    szódával elmegy kategória



    azért a másik csajszi sokkal jobb! :D