485
Misfits on E4
  • Shiwo
    #365
    nekem speciel semmi, de sok helyen azt olvastam, hogy ő a legunalmasabb karakter a kezdő bagázsból, és erre pont ő maradt a legtovább
  • precision
    #364
    mi bajod van Curtissel?
  • Shiwo
    #363
    SPOILER


    nah, szerintetek Curtis végleg kinyúvadt (sokan örülnének neki), vagy miután a saját képessége volt, szuperzombi és ennyi kevés ahhoz, hogy elpatkoljon véglegessen
  • precision
    #362
    amúgy amióta ez a töpszli szereplő bekerült a képbe a többiek is rendszerint a "my" -t "me" -nek mondják
    biztos ez ott valami szleng vagy tájszólás ahonnan a srác származik... oké, de a többiek miért "kapták el"? :)

    a rész pedig tényleg jó volt!
  • stargatelost
    #361
    Na ez a rész az első évadokat idézte, kurva jó volt!
  • Janika114
    #360
    Valaki nem tudná feltölteni vmi normális helyre? pl Data.hu-ra. Nekem ez az opensubtitles sose müködik, critical error.
  • dashed_
    #359
    De, toltheto.
    MisfitsHUNSUB
  • Masakari
    #358
    Feliratra feltételezem senki nem tud semmit.
  • Sir Quno Jedi
    #357
    Na édes gyármekeim. Ugye már csak 4 rész van hátra és bezony valahogy ki kell takarítaniuk a szereplőket. :D

    Amúgy még ez sem veszett ügy, de a régi csapatból immár nem maradt senki játékban...
  • Sir Quno Jedi
    #356
    mingyáh mekknézem és megmondom a tutit
  • Narxis
    #355
    édesem, lol :D
  • Narxis
    #354
    jaja
  • rhazid
    #353
    4,04 curtis gondolom...
  • Sir Quno Jedi
    #352
    mit édesem?
  • Narxis
    #351
    Na neeeeeeeeeee, ezt nem tehetik!!!!!
  • Masakari
    #350
    hdtv.xvid-es verzióhoz nincs felirat???
  • Sir Quno Jedi
    #349
    Az a baj, hogy végre tényleg kezd megint beindulni a dolog, de mire beindulna igazán, vége is lesz a szezonnak. Mindig ezt csinálják. Kevés ennyi rész ilyen lassú felvezetéshez szvsz.
  • Shiwo
    #348
    ahogy elnézem, volt már némi filmes tapasztalata előtte és díjat is nyert Rudy alakításáért
  • Narxis
    #347
    Ez nagyon jó rész volt, Rudy jól tolta. Finn pedig mekkora mázlista már... :D
  • stargatelost
    #346
    Ez most baromi erős rész volt, nagyon élveztem, Rudy-t játszó színésznek pedig ismét gratula,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tudott hozni egy harmadik személyiséget is, méghozzá nagyon jól!

    Kezd durvulni az évad, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle :)
  • dashed_
    #345
    hunsub a 3. reszhez

    Hey Macarena
  • rooney8
    #344
    na megnéztem én is
    kifejezetten tetszett a rész, jók voltak a poénok :D
  • rooney8
    #343
    van már a másodikhoz is itt. ők szinte már aznap megcsinálják, de a "hivatalos" fordító Lalee
  • Shiwo
    #342
    már a második rész is kint van, csak ahhoz asszem még nincs felirat


    amúgy meg vannak olyan fordítok, akik jobban ráérnek és 2 nap alatt végeznek, van akinek sok a dolga, és jó esetben is 1 hét, mire megvan a felirat.. nem háborogni kell, hanem örülni, hogy legalább van
  • stargatelost
    #341
    ööö már lassan másfél hete kint van az első rész, már hivatalos magyar felirat is van hozzá mindenhol.
  • IXEMGabeo
    #340
    angol hang rendben, de azért kényelmesen magyar felirat nincs hozzá? Odaáthoz szokott lenni 2 nap múltán az új részek után
  • Sir Quno Jedi
    #339
    Felirat mindenhol van hozzá, legalábbis angol.
  • IXEMGabeo
    #338
    és te hol láttad az új részeket? van hozzá valahol felirat? ncore-ról szeded?
  • Sir Quno Jedi
    #337
    Nem, Seth még van, de megy ő is Kelly után, csak a cuccaiért van itt. Uganda szép hely... :DDD
  • IXEMGabeo
    #336
    mi a fene Kelly miért nincs az újban? őő ott volt a 3. évad végén is mi lett vele? Elhúztak külföldre a Sethel?
  • Sir Quno Jedi
    #335
    Nem is oan rossz ez, csak szokni kell az újakat. Nekem Kelly hiányzik, őt csipáztam.
  • IXEMGabeo
    #334
    harmadik évad nem volt rossz főleg a Picúros és a Hitleres részek ütöttek meg az évadzáró is:D 3. évadban csak az évadnyitó volt gyenge egyébként Rudi baromi vicces volt benne:D:D
  • KaBuTo666
    #333
    Első kettő évad nagyon ütős volt, 3. kevésbé ez meg kb. egyszintű a 3. évaddal, a sorozat attól még jó de az első kettő évad erejéhez hozzászoktunk, így ez puhábbnak is tűnik. :D
  • Narxis
    #332
    Ez se volt annyira rossz rész de ez már nem olyan jó mint a korábbi évadok. Köv. rész viszont érdkesnek ígérkezik előzetes alapján.
  • Jim Morrison
    #331
    Nekem annyira nem tetszett :( remélem jobb lesz.
  • Narxis
    #330
    Jó rész volt, de azért kicsit rossz, hogy nincs állandó gárda. Adják meg a fizetésemelést ha kérik.
  • Sir Quno Jedi
    #329
    Köhhmm, érdekesn kezdődik, de lehet ez még akár jó is. Ötletesnek ötletes, az új kis köcsöggel még lesz bajuk... :D
  • rooney8
    #328
    na megnéztem közben, már nem akartam várni :D
    egy két helyesírási hiba volt benne, magáról a fordításról nem tudok nyilatkozni, nem vagyok pro angolból

    a részről pedig
    nem volt rossz. a 2 új arc... eddig nem tudom, a srác érdekes lehet még :D
  • Jim Morrison
    #327
    3órája elkezdte, vagyis akkor 17%-on állt, talán estére meglesz :D
  • rooney8
    #326
    köszi, amíg Lalee-ról nincs semmi hír, addig jó lesz :)