485
Misfits on E4
  • Jim Morrison
    #405
    Szerintem jó kis évad volt, várom a kövi évadot bár nem amiatt amit mutattak az utolsó percben. Remélem jó kis sztorija lesz majd szépen megkomponálva : )
  • Janika114
    #404
    Nekem annyira nem jött be ez az évad, vagyis tetszett de ez nem az a Misfits volt amit megszerettem, egy külön álló sorozatként tetszett, de azért nem volt az igazi, semmi átívelő sztori mint eddig, vagyis de, h a csávó keresi a farkát... képességeket alig használtak, sok minden hiányzott. Bár így az utolsó rész kapcsán úgy gondolom már, h ez az évad ilyen felvezető akart lenni a következő évadnak, az új karaktereket, képességeket megismertük, Curtist is lezárták meg beépítettek még egy új csajt. Láthattuk h kezd felerősödni a kis csávó ereje is, meg ugye ezzel az Alexes átültetéssel is jelezték h mire számítsunk a következő évadban.
  • paly90
    #403
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem halt meg ,hanem tüdőátültetése lesz...de tuti nem az a szokványos..
    mert Rudy is mondta h Curtis csajának is elég "más" lett a szívátültetése
    tehát biztos lesz vmi csavar ezzel is:)
  • IXEMGabeo
    #402
    totál angolul néztem, nem nagyon vágtam h most akkor Alexxel mi lett?
  • IXEMGabeo
    #401
    8. rész nem nagyon jött be. Unalmas és vontatott volt...

    Nem volt rossz évad, a 4., 6. és a 7. rész kiemelkedően jó volt a többi átlagos. Évad kezdet jó volt, tetszett a puzzle-os történet és a 3. rész a 3. Rudyval szintén nem volt rossz, de mondjuk kimagasló sem.

    Teljesen más, mint az elődei nem lehet azokhoz hasonlítani
  • paly90
    #400
    nekem nagyon tetszett ez az évad
    pedig féltem tőle az elején hogy az új szereplők mennyire válnak be
    Rudy pedig a legnagyobb király:D
  • IXEMGabeo
    #399
    na mi van? kint a 8. évad, ami elvileg az évadzáró és még senki nem látta?:O most fogom meglesni
  • IXEMGabeo
    #398
    elképzeltem azt is, hogy Nathan valami véletlen folytán visszatér mondjuk (kiengedik a börtönből vagy megszökik) visszatér és döbbenten látná, hogy mindenki halott vagy elment már a régi brigádból aztán összeállnának Rudyval:D:D mi poénok születnének
  • Sir Quno Jedi
    #397
    és még eljön az apokalipszis négy lovasa is nemsokára, mmmm...
  • IXEMGabeo
    #396
    ez a 7. rész szenzációs volt, Abbey beszólásai és, mint új karakter, Rudy bohóckodása és a felügyelő új "arca":D feldobták az egészet...

    Jól összehozták a csapatot ezzel a 4-essel kiegyezem:D
  • Narxis
    #395
    de :D
  • Jim Morrison
    #394
    nem kéne valami frankó kis banner ? :)
  • rooney8
    #393
    imádom, legnagyobb arc :D
  • IXEMGabeo
    #392
    egy nyúl:D:D:D

    ááá ez tényleg beteg rész volt.

    Végiglestem 6 részt és csak most fog beindulni. Alex problémája sejthető volt, a sorozatot pedig Rudy viszi a hátán, bár az új csaj is bejön:)

    nyitó rész jó volt, a 2. kevésbé a 3. szintén a 4. résztől viszont elég jó lett. Az se volt ám gyenge Curtis-Lola...
  • KaBuTo666
    #391
    Ez a felügyelő mekkora gecinagyarc. :DDD
    Amúgy beteg egy rész volt.
  • Narxis
    #390
    jaja :DDD
  • Jim Morrison
    #389
    Ennek az mini résznek szerintem Rudy 'rajza' volt a csúcspontja
  • Narxis
    #388
    lol én se láttam még :D
  • Jim Morrison
    #387
    triple post... de én ezt miért nem láttam eddig?? Erazer
  • Jim Morrison
    #386
    Na, megnéztem én is a hatodik részt, de a vége olyan semilyen volt :s jól húzták húzták majd... pukk, semmi :( am nem volt rossz :)
  • Jim Morrison
    #385
    jesszusom milyen a "profilképe" :D
  • precision
    #384
    ez a Joseph Gilgun egyre többször bizonyítja, hogy elég jó színész :)

    a rész tényleg elég beteg volt :D
  • Shiwo
    #383
    a 7. részt még nem láttam, de a 6. az nagyon elmebetegre sikeredett, nekem tetszett (:
  • Narxis
    #382
    Ez de bizarr rész volt, a felügyelő pedig mekkora arc már. :DDDD
  • precision
    #381
    nincs még hozzá angol felirat :|
  • Narxis
    #380
    Ez nagyon jó rész volt skacok! :D
  • IXEMGabeo
    #379
    remek lenne
  • stargatelost
    #378
    "Howard Overman, a Misfits készítője elkészült a Misfits-mozifilm forgatókönyvének első verziójával – még nincs hivatalos zöld lámpa, de a filmben a sorozat régebbi fő karakterei is visszatérhetnek." forrás: sorozatjunkie
  • Shiwo
    #377
  • stargatelost
    #376
    Misfits mozifilm
  • Shiwo
    #375
    ebből csak a Primeval-t néztem, ott szerencsére csak a fél banda cserélődött le
  • stargatelost
    #374
    Miért kéne visszatérnie egyáltalán? Biztos nem fog, ez nem olyan sorozat :D Szépen lecserélődött a komplett gárda, így van ez a brit sorozatoknál (pl.: Primeval, Being Human, Skins).
  • Shiwo
    #373
    másik lehetőség, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Curtis visszatér, mint superzombi, hisz az övé volt a képesség, lehet máshogy hat rá a dolog, a csaj meg valahogy visszaváltoztatja élővé.. bár érdekesebb lenne zombiként :D
  • rooney8
    #372
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem valoszinu, nem tud ujraeleszteni, csak eletben tartani
  • Narxis
    #371
    Kizártnak tartom.
  • Shiwo
    #370
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miért van az az érzésem, hogy Finn újdonsült hugicája feltámasztja majd Curtis-t..
  • Narxis
    #369
    Jah az a vége durva volt. :D
  • rooney8
    #368
    jó rész volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most kicsit drámaibb volt a rész. szegény finn épp hogy megismeri az apját és már meg is hal :( a végén pedig "mutasd meg a farkad és elengedlek" :DD
  • Narxis
    #367
    Ez jó rész volt, ez a felügyelő egyre jobb. :D Szegény Finn. Féltestvérét szúrnám.
  • Janika114
    #366
    Én se csípem annyira Curtist, ahogy írták előttem sztem ő volt mindig is a legunalmasabb karakter a kezdőkből, de még az újak is mind jobbak nála, véleményem szerint.