485
Misfits on E4
  • stargatelost
    #445
    Finnley baszki, széjjel szakadtam rajta :DDDDD
  • precision
    #444
    az egész sorozatban a közmunka felügyelő fazon a legnagyobb arc :)

    az erőltetett szex poénok már nekem sem tetszenek... Alex képessége is erre lett kihegyezve... baromság

    egyszóval nem rossz a sorozat, de a régi arcok jobbak voltak, főleg Nathan ugye :) Rudy is elmegy csak kezd már unalmas lenni.
  • IXEMGabeo
    #443
    ez az évad nekem bejön...mostmár kicsit a sztorira koncentrálnak nem csak az idétlen és uncsi szexuális poénokra...

    mondjuk Alex képessége baromság lett:D, múltkori Rudys epizód is elment, de a korábbiak jobbak voltak, de sejthető volt h találkozott egy öreg emberrel, aki elvette a fiatalságát. Még mindig nem tudom mi lesz Sam szerepe.

    Viszont a nő, aki köti a pulóvert megjósolta, ha jól láttam Alex, Abby és a csajszi (nem ugrik be a neve):DDD halálát...

    Finnel nem tudni mi lesz...
  • Narxis
    #442
    Jaja, jó kis rész volt.
  • Jim Morrison
    #441
    Én kezdem sajnálni, hogy utolsó évad. El tudnám még viselni pár évig :)
  • Narxis
    #440
    Sztem nincs.
  • IXEMGabeo
    #439
    van hozzá magyar felirat? még tudtommal nem készült el
  • Narxis
    #438
    Ez elég komoly rész volt, ez a Rudys vonal nagyon jól fel lett vezetve.
  • IXEMGabeo
    #437
    alapjáraton jó karakter lenne, mert a beugrója nekem tetszett meg a dumái is...a színésznő túl flegmának tűnik nekem kicsit és egysíkú...ráadásul eddig mintha nem is szabtak volna neki túl nagy jelentőséget úgyhogy örülök, hogy őt is kibontják kicsit
  • stargatelost
    #436
    Hú, hát ezen az Abbys részen nagyon látszott, hogy előhúzták a kalapból, hogy legyen vele valami, mert fingjuk nem volt, mi mást találjanak ki a karakternek. Nagyon nem tetszett. A felügyelős részek viszont tényleg jók voltak :D :D
  • Narxis
    #435
    A 3. pedig még jobb lett, ez már szinte első évados hangulatú volt! :D
  • IXEMGabeo
    #434
    2. rész azért jobb volt sokkal:)

    Rudy megint óriási volt nem hiába ő viszi a hátán még a sorozatot, és most a szüleiről csináltak egy epizódot. Mondjuk fura egybeesés, hogy az apjából is ugyanaz lett a vihar után, mint belőle...

    beszólásai óriásik voltak:D Majomsajton meg az arcpakolásos szövegén szakadtam, de amikor elkezdte taglalni Newton hogyan bontakozott ki az almával és amikor megszólalt az anyja, hogy az alma és egy 12 éves kisfiú más eset sírtam a röhögéstől:DDD

    Úgy tűnik a felügyelő buzi nem kicsit és kinézte Fynnt, Abby képessége talán most jön elő el is tűnik a következő részben.

    Rudy és Jess között pedig alakulóban van valami. Ezenkívül ez a Sam egy új szereplő lesz, aki tud repülni kíváncsi leszek rá.
  • Narxis
    #433
    Ez kurva jó volt!!! :D Még mindig a könnyeimet törölgetem a sok röhögéstől... :D
  • precision
    #432
    Misfits 5x01 HDTV x264-FoV
  • IXEMGabeo
    #431
    yeah

    4. évad gyengére sikeredett...talán 1-2 epizód illetve Rudi baromkodásai tartották életben az egészet...kíváncsi leszek az 5.re

    hátha Nathan is visszatér picit:D
  • Narxis
    #430
  • Narxis
    #429
    Misfits - Final Season

    Season 5 will mark the first anniversary of the storm and a support group forms on the estate for those people who find having a super power isn\'t all it\'s cracked up to be. Like... the ability to knit visions of the future, or to shag unwanted powers out of other people (you read that right) or to transform into a turtle. And as Dark Rudy likes to talk-slash-moan, it should come as no surprise that he is the first of our gang to start attending. And it\'s here that he sees a very different future facing the team - one which could change things forever.

    5x01 -- Oct 23, 2013
  • EnxTheOne
    #428
    Most kezdtem el nézni, egész jó sorozat :D
    Kár hogy a 2. részben vissza változott a szőke csaj, talán nem véglegesen birtokolják a képességeket?

    Na mindegy, amíg nem láttam az utolsó részét addig úgyse jövök ide vissza mert még elspoilerezték nekem mindent :D
    Mondjuk azt már tudom hogy a trollnak milyen képessége van :D
    accelerated healing factor, az a legjobb :D
    De a csoki lány képessége is egész jó :D:D
  • WhiteStar
    #427
    ha nincs ló jó a szamár is tipikus esete :D

    Nathanért akkor is kár. meg úgy az egész kezdő bandáért :/
  • IXEMGabeo
    #426
    azért a Rudy is vicces csávó volt. 3. évadban szakadtam rajta a 4. évad neki köszönhetően lett értékelhető
  • WhiteStar
    #425
    valahogy nem csodálom...
    Nathan nélkül elég sivár a poénfergeteg, ráadásul a kezdethez képest átment hiperszuper jóbarátokba a sorozat. :D

    első két évad mindet vitt, rég nem nevettem ennyit mint ezeken. a folytatás már nem hozta a szintet :/
  • Jim Morrison
    #424
    fuck :( remélem már csak ezért is rendesen kitesznek majd magukért a srácok :)
  • Narxis
    #423
    na neeeeeeeeeee
  • KaBuTo666
    #422
    Csodálkozom hogy lesz új évad, de kíváncsian várom a befejezést.
  • stargatelost
    #421
    Kaszát kapott.
    Szerencsére a berendelt ötödik évad még meglesz, szóval számíthatunk rendes lezárásra, de akkor is... :(
  • IXEMGabeo
    #420
    jó igen nem írtam le az előzményeket én márcsak a következményt írtam le. Az volt a 2. rész. Minden második mondat az volt h vödörbe szaratod a barátnőd:D
  • Narxis
    #419
    Az írók beszorították őket ebbe a közmunkába, így nem sok választás van, lehet hülyéskedni meg dugni.
  • Sir Quno Jedi
    #418
    namost kanos lowlife fiatalok között mi legyen a téma??????
  • precision
    #417
    egy kicsit engem is zavart, hogy mindig a kufircolás volt a középpontban ebben az évadban, de azért nem volt rossz

    ez a legutóbbi rész is elég jó lett azért :)

    Rudy pedig tényleg nagy forma, a 2. kedvencem pedig a felügyelő lett :) örülök neki, hogy őt nem nyírták ki :)
  • Narxis
    #416
    Rudy nélkül szarabb lenne az évad, ezt aláírom. Szóról-szóra nem kell hasonlítania minden karakternek de azért a főbb jellemzők láthatók.
  • Sir Quno Jedi
    #415
    Pont hogy Finnt láncolta magához engedelmes kiskutyának a barátnője a képességével. Után azért kötözte meg, meg tömte be a száját Finn, hogy ne tudja megint használni rajta a képességet.
  • IXEMGabeo
    #414
    3. énjének csak elírtam:)
  • IXEMGabeo
    #413
    Finn és Simon 2 különvilág szerintem...

    Simon sokkal csendesebb volt, mint Finn, aki állandóan pofázik. Simonnak amikor az önbizalma megjött akkor sem pofázott feleslegesen annyit, mint Finn:D

    Finnek alapból volt egy barátnője akit magához láncolt szóval még az életútjuk sem egyezik.

    Jess esetében a Kelly, Alisha keverék nagyon jó hasonlítás volt bár Kelly szerintem kicsit nyersebb volt, mint Jess, aki nekem nagyon bejött bár főleg a szépsége miatt:D Azért volt unalmas, mert még nem szólt róla egyetlen rész sem csupán az Alexxel való kavarás marad meg róla az embereknek.

    3. évad elején tűnt fel Rudy ott még valóban Nathan pótléknak tűnt az elején, nálam ott volt baromi erőltetett viszont egyre jobban beindult. Ebben az évadban minden arcát megmutatta a 3. részben az ő 4. énjének az a nézése, ott komolyan elhittem, hogy az egy pszichopata. egyértelműen jobb színésznek tartom, mint, aki Nathant játssza bár tudjuk ki a fiatalabb.:)
  • Narxis
    #412
    Simon önbizalom hiánnyal küszködött, nem mert barátkozni, Finn meg nem mert csajozni. Ezzel a szervátültetéssel is önmagukat ismétlik, persze gondolom nem akarnak még egy vihart behozni, új szereplőre meg nincs pénz vagy már sok lenne franc tudja. Igazából lényegtelen, remélem jobb lesz a következő évad.
  • zotja
    #411
    sztem is gyenge évad volt..összevissza történetek..különálló részek,semmi fő esemény.. Rudy vitte az egészet..hiányoznak a régi szereplők..vmi kerek egész sztori..
  • Janika114
    #410
    Számomra Rudy vitte el az egész évadot a hátán, Nadine, Lola meg felügyelő jó kis kiegészítő karakterek voltak. Igen, ebben van valami h már szinte csak a sexről szólt az egész, mint írtam egy külön sorozatként jó lenne, de egy Misfitstől jobbat vártam, mást. Bár azért az egy-két beteg dolog nem változott, mint évadzáróban mikor Abbyből kicsöppent a sperma...:D vagy az a nyúl :D

    #409 Sztem Finn meg Simon max abban hasonlít h mindkettő lúzerként indul és a végén megdugják a dögös csajt, mert gondolom Finn úgyis megkapja jövőre Jesst. De ezen kivűl semmi hasonlóság nincs köztük szerintem, Simon teljesen mást képviselt szerintem.
  • Narxis
    #409
    Nekem csalódás volt ez az évad ha az előzőekhez viszonyítom. Önmagában jó de amúgy csalódás. Néhol Rudy már nagyon erőltetett, pl. most is az elején amikor beszélt az apácával. Ez az évadzáró is nehezen indult be, a TV összetörés is erőltetett volt, Abby kevésbé de idegesítő, 2 nagy arc volt ebben az évadban, Finn és a felügyelő, Jess meg szimplán unalmas bár egy kicsit sajnáltam. A "lovasok" pedig sztem nagy húzás volt, mármint ilyen formában, brit lakótelepi style. :D Ha jól megnézitek mindegyik karakter "folytatása" stílusban a korábbiaknak és még a fejlődésük iránya is, Finn-Simon, Jess-Alisha egy kis Kelly keménységgel, Rudy-Nathan, Abby pedig Curtis lesz mert annyira unalmas de legalább csaj.

    A képességek pedig már szinte nincsenek is holott az első 2 évad szinte csak erről szólt és olyan jól megoldották, hogy nem a képességek voltak a lényegesek hanem az általuk kiváltott humor és/vagy dráma.

    Ez van, kövezzetek meg de így éreztem.
  • IXEMGabeo
    #408
    Lola szerintem nagyon jó építő eleme volt a 4. évadnak, konkréten az új szereplőkön és Rudyn kívül a Lolát alakító színésznő maradt meg és az évad legjobban összerakott epizódja volt a 4. Végefele Abby hozott szint az egészbe

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    6. rész azért tetszett, mert baromi beteg volt azzal a nyúllal:D meg a szám is ahogy a fejükre került:D azt mondjuk nem vágtam miért pont ő rájuk kerültek rá a számok
  • IXEMGabeo
    #407
    Jessről semmit nem tudtunk meg a 8 rész alatt ráadásul alig használták ki a képességüket:S:S folyton csak a szexről szólt minden, ami idő után unalmas...

    Mondjuk Rudy amikor eljátszotta Alexet h puncija van azon szakadtam ott mekkora állat volt:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valami nagy hatalmat fog akkor kapni. Nadine meg feláldozta magát sniff mondjuk nevetségesen nézett ki a halál 4 lovasa:D