233
  • djhambi
    #233
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6aS5OcORkE4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6aS5OcORkE4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • Epikurosz
    #232
    Hát, ha te erre élvezel...
  • KillerBee
    #231
    Eddig is tudtam, hogy meleg vagy, de azért köszönöm a megerősítést. Egyben gratulálok a coming outodhoz.
  • Epikurosz
    #230
    Meleg szeretettel.
  • Epikurosz
    #229
    Elhatárolódom minden ilyen megnyilvánulástól, kivéve, ha tényleg igaz.
  • KillerBee
    #228
    Ugye, ha az érvek elfogynak, akkor jön a cigányozás, zsidózás és lekurvázás.
  • KillerBee
    #227
    "a szerzők hozzászólásai vagy nagyon találóak (ez vagyok én, willcox, Bandew stb.)"

    Azt ám, a szarva közt a tőgyit.
  • Epikurosz
    #226
    Ez egy általános veszélyt jelző tábla, amely azt jelenti, hogy a szerzők hozzászólásai vagy nagyon találóak (ez vagyok én, willcox, Bandew stb.), vagy nagyon mellémentek (pl. KB).
    :-D
  • krajcsovszkig
    #225
    Az warn, és úgy hogy rosszul viselkedsz. Ha rákattintasz a nevükre, akkor az adatlapjukon az is látszik, hogy miért kapták.
  • Lmntal
    #224
    OFF: A nevetek mellett a sárga felkiáltójeles háromszög mit takar? És hogyan lehet "kapni" :)
  • Epikurosz
    #223
    :-D
  • willcox
    #222
    De akkor miért nem magyarul énekelnek? LOL!
  • krajcsovszkig
    #221
    Tetszik a vonal, amit a kommentek leírtak itt:

    Ez hülyeség -> a cigi szar -> a cigi jó, intoleráns vagy -> a cigi szar, hülye vagy -> qrva anyád -> párhuzam a cigányokkal -> a cigányok köcsögök -> a cigányok nem köcsögök, mi vagyunk azok -> köcsög zsidó vagy, és a cigányok köcsögök -> flame, counter-flame, személyeskedés, politizálás, blogok linkelése egymás óvodásként történő beállítása, témaelterelés, ezért beszólás, anyázás, zsidózás, blogok irreleváns belinkelése, cigányozás, zsidózás, más cikkre is átfolyás, k.rvázás -> karácsonyi dalok linkelése

    :D:D
  • djhambi
    #220
    Azért magyarabb, mert Anna és a Viktor adja alő, akinek a veeztékneve Magyaróvári. Egyébként Kodály Adventi ének-e egyik kedvencem a karácsonyi dalok közül, joggal.
  • willcox
    #219
    Itt van még egy karácsonyi dal, szintén nem kevés nézettséggel (112005), de persze ez is sok verzióban van fent, összeadogathatod a nézettségi számokat :)))
  • willcox
    #218
    "28 views" - maga a zene sok verzióban van fenn (Mármint Sinead O'Connor előadásában a Silent night). Ha a youtube-on rákeresel, rögtön az első találat 27848 views-t mutat...
    Én direkt egy ritkább verzióját linkeltem.

    A dal eredeti, német nyelvű verziója, mint pl. ez 62360 views-t mutat.

    Az a bizonyos "magyarabb" talán attól magyarabb, hogy nem magyarul énekelnek? MEGALOL!!!
  • djhambi
    #217
    http://www.youtube.com/watch?v=1owsa8v7fb4
    28 views

    ViAnne 1
    ViAnne 2

    Kicsit teltebb, kicsit "magyarabb", kicsit több köze van a ismerősi körömhöz.

    Cascada
    A "fiatalosab" karácsony-kedvelőknek.

    Békés, boldog fórumozást kívánok!
  • Epikurosz
    #216
    Bizony elképesztő, de mindjárt ott van a magyarázat:
    aromira nem érdekel, neked vagy bárki másnak mi tetszik vagy nem tetszik. Amint az sem, téged vagy másokat érdekel-e, nekem mi tetszik. Sőt az sem, téged érdekel-e, mi érdekel vagy nem érdekel engem.


    Magyarán, le vagyunk sz..a.
  • gfreak
    #215
    hogy a fenébe tudtatok ebbőla cikkből is rasszozós-politizálós faszságokra vetemedni??? elképesztő...
  • KillerBee
    #214
    "Azt viszont biztosra veszem, hogy több embernek tetszik ez, mint amiket belinkeltél."

    Ezt én is biztosra veszem - na és? Baromira nem érdekel, neked vagy bárki másnak mi tetszik vagy nem tetszik. Amint az sem, téged vagy másokat érdekel-e, nekem mi tetszik. Sőt az sem, téged érdekel-e, mi érdekel vagy nem érdekel engem.
  • willcox
    #213
    Nemsokára olyan ünnep jön, ami persze neked nem ünnep (dec. 24.), mindenesetre ez a zene talán még neked is tetszik. Azt viszont biztosra veszem, hogy több embernek tetszik ez, mint amiket belinkeltél.
  • KillerBee
    #212
    Már megint összetévesztesz anyukáddal. :(
  • Epikurosz
    #211
    Egy rib...nem érdemel tőlem többet. De biztos vannak, akik leállnak veled.
  • KillerBee
    #210
    Jut eszembe: a prostituált nyelvezetet ugye anyukádtól tanultad?
  • KillerBee
    #209
    Ennél többre nem futja? Ez így elég soványka.
  • Epikurosz
    #208
    Sajátos prostituált nyelvezet, magatartás. Az első benyomás soha nem csal. Amikor netcédának neveztelek, fejeden találtam a szöget.
  • KillerBee
    #207
    Nem lehet, Epikurosz már eljegyezte magát egy csótánnyal. Annyira szerelmes, hogy miatta elvált korábbi hitvesétől, egy ganajtúró bogártól.
  • willcox
    #206
    Epikurosz és rovar! Az esküvői képet majd tegyétek közzé!
  • KillerBee
    #205
    Szegény Epike
  • Epikurosz
    #204
    A hozzád hasonlókat hamarosan kezelni tudjuk.
  • Epikurosz
    #203
    Aljas.
  • KillerBee
    #202
    Ne magyarázkodj neki, mert már ezt is fölötted aratott győzelemként fogja értékelni.

    #197: Pedig a kameramunkából az ember azt hinné, hogy profik végezték a felvételt.

    Ha érdekel, innen letöltheted az egész tracket veszteségmentesen, persze más előadóval (Renata Tebaldi, 1962-es felvétel). A youtube-on hallható felvétel nekem a visszafogottsága miatt jobban tetszik, de azért Tebaldi is istennő volt az operaszínpadon.
  • Epikurosz
    #201
    Ki a francot érdekel, hogy te milyen zenét szeretsz?
  • djhambi
    #200
    Szűklátókörűséged és begyöpösödöttséged révén fel sem mered feltételezni, hogy egy DJ szeretheti a komolyzenét. Pont ma léptünk fel az Olasz Intézetben egy nemzetközi kultúrális egyesüet vendégeként, ahol több nagykövet, katonatiszt és más nemzetközi rangos hölgy/úr volt fellelhető...
    Amúgy szoktam verseket/novellákat írni, szeretem a természettudományokat, és úgy vélem, van egy egészséges emberi értékítéletem is, de ebbe úgyis belekötsz. (Nem szűklátókörűség, csak tapasztalat.)
  • Epikurosz
    #199
    Persze, te csak hallgasd BeeKillerrel a zenét, és álszenteskedj szemforgatóan.
  • Epikurosz
    #198
    Ez csak az elmúlt 24 óra, és még nincs vége a hétvégének:
    JobbrólBalról
  • djhambi
    #197
    Ez a Io son l'umile Ancella igazán gyönyörű, bár letörném annak a hangmérnöknek a kezét, aki komolyzenébe (főleg solo-ba) kompreszort rak. Élőben biztos elérte volna nálam az "álomszép" kategóriát.
  • Epikurosz
    #196
    Na, mesélj!
  • KillerBee
    #195
    Mindig újra és újra meglepsz azzal, mennyire képes vagy alulmúlni korábbi legalantasabb önmagadat.

    "A jiddisen kívül értesz te mást nyelvet?"

    Nálad biztos többet.
  • Epikurosz
    #194
    Te fordítani?
    A jiddisen kívül értesz te mást nyelvet?