8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • [HUN]FaTaL
    #5093
    Everest/AIDA kiírja.
  • gallardo
    #5092
    Sziasztok! Eredeti windows 8 van a gépemen de sajnos a termékkulcsot elhagytam. Van valami módszer arra hogy a termékkulcsot megtudjam a gépemből?
  • [HUN]FaTaL
    #5091
    Ez minden rendszernél így volt.
  • Ironman2
    #5090
    Ezt a metro-t tényleg ki kéne iktatni,mert felettébb idegesítő.Maradt volna meg innkább a start menü.Más:a tegnapi frissítések után lassabban áll fel a rendszer még a 2.ujraindítás után is.Előfordul ez most nálatok?
  • kamionosjoe
    #5089
    ÓÓ elrontottam, space-t kihagytam, ha átírom akkor már tökéletesen működik. xD
  • kamionosjoe
    #5088
    http://dottech.org/76495/how-to-automatically-go-to-windows-8-desktop-skip-start-metro-screen-on-windows-boot/

    Megcsináltam az itt leírt lépéseket, de nekem csak a Sajátgép jön be, az asztal hiányzik, ez így normális vagy mit tudnék csinálni?
  • kamionosjoe
    #5087
    Azt csináltam, hogy megváltoztattam a jelszót facebook-on, így megoldódott már nem tud hozzáférni a rendszer az adatokhoz.
  • bon
    #5086
    Megérkeztek az e havi frissítések jó telepítést.
  • bon
    #5085
    Kapcsolódás elrejtése?
  • bon
    #5084
    van
  • kamionosjoe
    #5083
    Fantasztikus a helyesírásom.
  • kamionosjoe
    #5082
    Üdv, ha egyszer belépek a kapcsolatok csempébe, ott össze vagyok kapcsolódva a facebook profilommal és akkor bejelenkeztet, de ha kilépek belőle akkor bejelentkezve, hagy. Hogyan lépjek ki belőle, hogy ne látszódjon a facebookon állandó jelleggel ha be van kapcsolva a gép?
  • ladislaoca
    #5081
    Sziasztok!

    Valamit nem értek a Windows8-ban.
    A directx jellemzőknél azt írja ki: hogy a Directx Futtató környezet verziója: 11

    A videókártyámnál viszont a támogatott directx verziónak 11.1-et.

    Akkor most van 11.1-es directx-em vagy nincs?
  • kifli
    #5080
    Règen is töröltél mindent a start menü minden programok részéből?
  • [HUN]FaTaL
    #5079
    Az a start menü, minek akarsz törölni belőle? Régen is ott voltak.

    Ha mindenképp törölni akarsz belőle, akkor kitörlöd az lnk-t a start menü könyvtárából és kész.
  • Pupuci
    #5078
    Srácok!
    Volna egy kérdésem. VAn a "Kezdőképernyő", ott egy jobb klikk és "Minden alkalmazás".
    Nos. Ha felteszek valamit (mondjuk Irfan), akkor ide nekem bepakol minden szart (már elnézést). Ilyeneket, hogy About IrfanView, AvailableLanguages, stb.. Ezeket hogy a francba lehet törölni onnan?? Már tiszta kupleráj az egész. A sima "Kezdőoldalon" lehet rendezkedni, de ezen az izén én nem tudok :(
  • bon
    #5077
    Már bocs, de ez se kapcsolja ki, csak átugorja.
  • AdamBast
    #5076
    ez alapján meg ki lehet:
    http://winaero.com/comment.php?comment.news.103
  • bon
    #5075
    Az Áruházban jobb oldali menü beállítások\beállítások és a két opciót kapcsold ki.
  • Anonymusx
    #5074
    Én is az áruházról beszélek, lehet az a baj hogy nem eredeti a Windowsom?
    Pl ha rámegyek a szórakozásra, az is tele van gagyiságokkal, ilyesmikkel hogy diszkófény, kamuszöveg-generátor, szerelemteszt, autó-hangok, összesen 29 alkalmazás van ebben, fizetős egy sincs..
  • bon
    #5073
    Nem a Windows 8-ba van több mint 20ezer alkalmazás (csúnya is lenne a méret nővekedése). Az Áruházban lehet megtalálni a több mint 20ezer alkalmazást. Nálam nincs Chuck norris vicc, miért telepítetted fel ha nem tetszik?
  • Anonymusx
    #5072
    Miért rakták tele a Win8-at igénytelen, fos alkalmazásokkal, mint pl Chuck norris viccek? A játékok is olyanok gagyik hogy kb a Win 95-ben lehettek ilyenek..

    ITT azt olvastam hogy kb 20.000 az alkalmazások száma a Win8-ban, ezeket hol lehet megtalálni?

  • Bal0924
    #5071
    Hogy lehet kikapcsolni a metrót?
    ez alapján nem lehet.
    http://my.opera.com/conan513/blog/2011/09/16/windows-8-developer-preview
  • AdamBast
    #5070
    pfff,miből gondolod?
    megvettem a laptopot, wiin8 volt rajta.
    a metrót kikapcsoltam, így már semmi gond nincs vele.
    és nokia 3410-est használok :P
  • Jim Morrison
    #5069
    Tiszta telepítés volt, nem frissítés. Win8 meg trial, lehet az a baj :D
    bon megoldása lehet hogy segít, de most sokat kell dolgoznom, nem akarok kockáztatni, még nem próbálom ki.
  • Rage47
    #5068
    nekem ugyan WP-m van, de azért használok Win8-at, mert gyorsabb és stabilabb laptopon, mint a 7
  • bon
    #5067
    Elég kicsike a valószínűsége, úgyanis jóval több Windows 8 adtak el mint Windows Phone telefont.
  • Bal0924
    #5066
    Most már tudom mi kerül még a feketelistámra(halállistámra), a Vista mellé. :)

    Akinek bejön a win8, az Windows-os telefont használ, gondolom.
  • [HUN]FaTaL
    #5065
    - Benne van az MSSE alapból, de tehetsz fel másikat.
    - Szerintem, ha beírod a keresőbe, jobb klikknél ki lehet rakni a desktopra, ha nem, akkor ugyanott mint win7 alatt.
    - Nem kötelező, de szinkronizál ezt-azt, ha online accal lépsz be.

    Szerintem semmivel nem gyorsabb, mint a win7, placebo.
  • Bal0924
    #5064
    Sziasztok!

    kipróbálásra feltettem a win8-at....
    Lenne 1-2 kérdésem.
    - Nem kell neki a vírusirtó? Nem panaszkodik.
    - Hogy tudom az asztalra kirakni a Sajátgépet?
    - Miért kell mostanában mindenhová az e-mail cím?

    Azért jó benne hogy gyorsabban reagál mint a win7. (nem lehet rávenni a win7-et hogy ugyan úgy gyorsan fusson?)
  • me and a monkey
    #5063
    Az angol Office 2013 is teljesen jól használható, nyelvgyakorlásnak is megteszi.
    Magyar helyesírás ellenőrzőt már lehet letölteni hozzá.
  • Máté94
    #5062
    Eléggé rejtik, ha még MSDN-en sincs fent. :D
  • kamionosjoe
    #5061
    Köszönöm, akkor a héten operációs rendszer telepítés elé nézek! :)
  • bon
    #5060
    Magyar trial-ra nem is számítanék.
  • bon
    #5059
    Microsoft Magyarországnál.
  • tmp
    #5058
    és mikor lesz elérhető? sajnos még trial verzió sincsen magyarul :(
  • kjhun
    #5057
    Hol??
  • bon
    #5056
    De van, csak még nem publikus.
  • tmp
    #5055
    az még nincs magyarul..
  • bon
    #5054
    Nálam is, de office 2013-ban már javították.