8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #5253
    igen
  • Laci82
    #5252
    Na ez érdekes a 12.10 és a 13.1-es radeonos drivereknél textúrahibák,a microsoftos wddm 1.20-asnál meg semmi lyen gond,azért tudnak "alkotni" amd-ék ha akarnak.
  • Messzer
    #5251
    Sziasztok!

    Kérnék egy kis segítséget.

    Véleményetek szerint egy Dell Studio 1535 laptopomra telepíthető lenne a Windows 8 ?

    ( Nem tudtam végigolvasni az összes hozzászólást)

    Lefuttattam az ellenőrző programját, de nem lettem sokkal okosabb.

    Azt tudom, hogy a legnagyobb felbontásom (1280x800) kisebb, mint az ajánlott, de ennek ellenére működne a dokkolás nélkül normálisan?

    Jelenleg Windows Vista van rajta, amit nagyon nem szeretek és most amíg még 9000 Ft-ért megvehető a win 8 addig, elgondolkodnék a váltáson.


    A gép adatai:
    CPU típusa Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T5750, 2000 MHz (12 x 167)
    Rendszermemória 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
    Videokártya ATI Mobility Radeon HD 3400 Series (256 MB)
    Monitor: 15.4IN WIDESCREEN WXGA WITH TR


    Segítséget előre is köszönöm.
  • kjhun
    #5250
    A magyar nyelvű??
  • DarkSector
    #5249
    Az első hiba:

    Néha befagy a csempe, a windows gomb sem megy ilyenkor...
    Mármint hogy asztalbol átmegyek csempébe és mondjuk elindítok egy progit, vagy rákattintva agy begépelve a nevét
    és nem indul el hanem elkezd gondolkodni.
  • kirol
    #5248
    Értem, köszi.
  • bon
    #5247
    Tegnap óta érhető el MSDN-en, A Tisztaszoftver/kir soha se volt ilyen naprakész, több hónap késéssel tették elérhetővé a termékeket.
  • kirol
    #5246
    Az Office 2013 sem érhető már el a tisztaszoftver programban tanároknak?
    Vagy KIR-en -se?
  • [HUN]FaTaL
    #5245
    Nem mindig.

    Control Panel -> Administrative Tools -> Computer Management -> Storage -> Disk Management -> Jobb klikk a HDD partícióján -> Change drive letter and paths
  • benőmenő
    #5244
    ???
    Azt nem a windows szokta?
  • [HUN]FaTaL
    #5243
    Betűjelet adtál neki?
  • benőmenő
    #5242
    Sziasztok,
    sima ATA (a széles kábeles, jumperolós finomságok) dvd íróm van, illetve az egyik hdd-m is arra a kábelre van kötve.
    Telepítéskor kihúztam őket, hogy ne kavarjanak be (főleg a winchester, amikor a partíciókat csináltam a sata-s fővinyón, meg amúgy is pendriveról telepítettem), most amikor visszadugtam őket a biosban látom az eszközöket, a win8 viszont nem. A hd sentinel látja az ATA winchestert, viszont se a total commander, se az intéző nem látja.
    A rp van fent, mert upgrade-elni szeretnék a legálra, viszont ez így elég gáz, hogy nem ismeri fel a cuccaim.
    A kábelt már ellenőriztem, a jumperek is jó helyen vannak szvsz, mert win7 alatt semmi ilyesmi nem volt.
  • DarkSector
    #5241
    Oksi, akkor megnyugodtam. :)
  • [HUN]FaTaL
    #5240
    A cél írásvédett, nem a forrás. Formázd már át azt a szart.
  • DarkSector
    #5239
    Már a Biztonságnál MINDENKINEK full hozzáférést engedtem...és semmi.

    Lehet a Total Commander-t kéne megváltoztatni?
  • DarkSector
    #5238
    U vazze télleg. :D

    De másrészt észrevettem hogy a c-n van a torrent mappa, és a letöltések nem írásvédettek viszont maga a főmappa az és hiába veszem ki a jelzést nem fogadja el. :D

    Amúgy usb-rack, de igen ez is most jutott eszembe, az x360 leformázta elvett 32Gb-ot a 80-ból és a maradékot akartam használni, de ettől még nem szabadna írásvédettségre hivatkoznia. :D
  • [HUN]FaTaL
    #5237
    Formázd NTFSre a pendriveot, mert fatra sosem fogsz tudni ekkora fájlt tenni (max 4G).
  • DarkSector
    #5236
    Na megnéztem még mindih írásvédett WTF
  • DarkSector
    #5235
    Háde buzi a kiírás...:D
    most nem tudok törölni ennyi helyet, nemtudom, de most nézem kevés a hely.
    majd megprobálok helyet csinálni...de megtévesztő ez a hibaüzenet. :D
  • Solt
    #5234
    Bazeg... :D
  • DarkSector
    #5233
    bocs lúzer vagyok valszeg azért írja ez ki mert nincs elég hely ahová másolni akarom. :D
  • DarkSector
    #5232
    Hoppáérdekes újraindítás sem oldotta meg. :D
  • TomStorm
    #5231
    Hello!Bios verziót hol tudom megnézni?
  • DarkSector
    #5230
    Igen én is erre gondolok újraindítás szokott lenni ilyenkor csak most gondoltam hátha ez a win8 valami beállítása miatt van...
    nem akartam újraindítani de attól félek ez lesz. :D

    Amúgy ha tudtok jó app-okat jelezzétek. :)
  • Solt
    #5229
    Lehet, hogy valami használja még... újraindítás után sem tudod?
  • DarkSector
    #5228
    skacok.
    leszedtem egy fájlt torrenten.
    és nem tudom átmásolni usb-re mert azt írja hogy szüntessem meg az írásvédettséget.

    Holott nincsen rajta védettség.
    utorrent-ből kiszedtem.
    mi lehet a megoldás, rdekes minden kis fájlt tudtam mozgatni csak ezt az egy nagyot nem...13-14GB.
  • benőmenő
    #5227
    Esetleg, ha nincsenek alapértékeken a vga órajelei, állítsd vissza alapértelmezettre.
  • bon
    #5226
    Beépített tűzfal, a leírt dolgokat tudja.
  • Pupuci
    #5225
    Srácok. Kellene nekem valami olyasmi tűzfal, mint a PC Tools Firewall Plus. A lényeg az lenne, hogy működjön w8 alatt, ÉN dönthessem el, hogy mi megy >ki< a netre és hát ha lehet 'ingyé' legyen.
    Sajnos a PC Tools Firewall Plus win8 alatt nem igazán müxxik jól.. :(

    (tényleg nem azért, de a -minek az neked- és a hasonló hszektől kíméljetek meg, ha kérhetem.
    Köszi!
  • bon
    #5224
    Textura hiba, az driver probléma, vagy kezdödő vga hiba lesz. Alkalmazást törölni meg jobb gomb a csempén alkalmazás törlése a funkcióval lehet.
  • Laci82
    #5223
    Sziasztok.
    Valakinél fordult már elő textúrahiba a játékoknál,nálam néha fel fel villannak érdekes "alakzatok" játékok közben amit eddig a Win 7 alatt nem csinált egy játék sem.
    A másik az alapértelmezett pdf olvasót,zene-és videólejátszót nem lehet valahogy törölni a programok közül?
  • DarkSector
    #5222
    Jah nem neked szólt, csak mondom hogy másokat nem értek ezügyben. :D
  • [HUN]FaTaL
    #5221
    Nem tudom én sem. Én win7-et használok :)
  • DarkSector
    #5220
    Én inkább azon gondolkozom:
    Mi a faxnak egy win7-ből win8-at moddolni mintsem hazsnálni a win7-et tovább?
  • janihunk
    #5219
    Meg van.
  • janihunk
    #5218
    Nem is béta hanem Alpha:D De hogy tudom berakni hogy egyből induljon a win8 al?
  • bon
    #5217
    Na ez nagyon gagyi.
  • bajgunar
    #5216
    Kéne, csak még a Beta Gammájában van kb. Váltasz egy hátteret, és már ki is kapcsolt. :S Meg a feliratok, nevek köré egy kis homályos derengés nem ártana.
  • [HUN]FaTaL
    #5215
    Ott van az oldalon: link

    Normálisnak nem mondanám.
  • Firerock
    #5214
    erről van valahol kép?