8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #5414
    Minek eltávolítani, felrakod az amd oldalán lévőt és egyből nem a beépítettett használja.
  • Laci82
    #5413
    amd
  • Laci82
    #5412
    Winodows 8.
    Van benne ez a microsoftos drive az ad vgakhoz.
    Ezt szeretnem kitorolni de nem tudom,programot is csak fizetoset talaltam hozza ami megoldana a gondom.
    Esetleg ingyenes driver eltavolitot nem tudsz mondani?
  • howarju
    #5411
    Milyen sz*rból? :-)
    Talán, a programok eltávolítása?
    Esetleg format, és újratelepítés?
  • Laci82
    #5410
    Sziasztok.
    Hogy a búsba lehet az ati wddm drivert véglegesen kipucolni ebből a sz*arból?
    A sok hülye dll filet.
  • AdamBast
    #5409
    és kell az nekünk? :)
    akkor már nem is servicepack a neve, hanem külön neveket kapnak a frissítések? :)
  • aate
    #5408
    Próbáld a telefonos aktiválást.
  • Jim Morrison
    #5407
    Aktiválni akarom a windowst, de mindig azt írja, hogy a Windows pillanatnyilag nem aktiválható, és egy baromi nagy vízjelet tesz ki a képernyőre. Gondolom mivel nem lehet aktiválni sötét varázslatokhoz kell folyamodnom...
  • bon
    #5406
    Nem teljesen, készül egy Blue néven fejlesztett Windows amit állíótlag ingyen lehet majd ráfrissíteni a Windows 8-ra.
  • AdamBast
    #5405
    állítólag nem is lesz a klasszikus értelemben vett service pack.
    csak frissítések
  • Jim Morrison
    #5404
    64bites win7 alól próbáltam :/

    Köszi, nem jutott eszembe, pedig múltkor használtam... :D
    Azt hittem jó lesz, de nem, can't find myself on the drive i booted from hibaüzivel nem megy tovább :/ kihúzok minden winchit meg ilyeneket, de ha így sem megy... Nem hittem volna hogy ez ekkora gondot fog nekem jelenteni :D
  • [HUN]FaTaL
    #5403
    "ez a windows 7 usb/dvd download tool sem sokat segít, lehet csak win7 alól megy :/"

    Nem. De 32 bit alól pl. nem tud 64-est. :)

    Használd az Universal USB Installert, az működik mindenhonnan mindenhogy :)
  • Jim Morrison
    #5402
    nincs semmi tuning, már restore optimized, meg safe bios settings is volt :/ win7 es gépen megpróbáltam bootolni, de az legalább kiírta, hogy nem található oprendszer. Nem akarok egy harmadik lemezt is rááldozni, ezért most pendriveról akarom majd telepíteni, de nem akar menni, ez a windows 7 usb/dvd download tool sem sokat segít, lehet csak win7 alól megy :/
  • [HUN]FaTaL
    #5401
    Vagy a tuningból vegyél visszább :)
  • Jim Morrison
    #5400
    érdekes, 20-30 perc után sem sikerült bootolnom CD ről. Mikor belököm a lemezt jó, mert elindul a telepítő, de én szeretném formázni az SSD-t. Van hogy bios logónál már a legelején újraindul és van hogy a win8 nem tud bootolni.

    Olyat találtam most, hogy Boot Mode ot rakjam át legacyra, remélem megoldja :)
  • Jim Morrison
    #5399
    ez a gyári író fura lett, win7 en csak belöktem a cd-t, kiválasztottam az isot és feltelepítette rendesen. Ehelyett most nézem, hogy ez meg simán rámásolta az isot D: :D
  • xxx007
    #5398
    Miért tart ennek a xarnak 2 percig míg lekapcsol?Újraindítást viszont egyből végrehajta.
  • f2d
    #5397
    Sziasztok,

    azt hol lehet beállítani, hogy indulás előtt kérdezzen rá milyen módban szeretném futtatni az op rendszert: normál csökkentett, stb?
    Win 7-hez való beállítás is megfelel.
    Előre is köszi.
  • bon
    #5396
    Hopsz látszik, hogy sietve írtam: (már ha NEM az aruházból telepített alkalmazás)
  • DarkSector
    #5395
    ja oksi kösz.
    viszont van 1 aminél nincs ilyen leehtőség, mindegy azért jó tudni. :D
  • bon
    #5394
    Jobb gomb a csempén, fájl mappájának megnyítása (már ha van az aruházból telepített alkalmazás) és onnétól meg mehet a leírás.
  • DarkSector
    #5393
    Köszönöm ez megy ez sima program, de kinti app..vagyis csempe...:D
  • bon
    #5392
    Itt részletesen leírják: link
  • DarkSector
    #5391
    oks thx
  • Palinko
    #5390
    ctrl shift esc avagy a feladatkezelőbe tették most át az automatikusan induló progikezelést. de én nem tudtam hozzáadni :S
  • DarkSector
    #5389
    sziasztok, hogy tudom belőni automatikus inditóba egy vagy több app-ot?
    Hogy ha bejön a windows akkor az az app induljon el?
  • bon
    #5388
    egyhamar nem elsz sp1 még, alig jelent még meg az oprendszer. Frissíteni kell a rendszert és akkor csökken a hibák száma.
  • Palinko
    #5387
    legújabbat töltöttem le, de ilyet még nem csinált velem a w8. elinditottam többször is, de nem jelent meg se a feladatkezelőben, se a tálcán. próbáltam rendszergazdaként, hátha, de úgy sem indult. nyugodtan olvasgattam 10-20 percet erre nagyvidáman elindult a progi :D az én verzióm tényleg random hiba generátoros :D mikor lesz már SP1 a 8 ashoz? mert tetszene de tényleg nagyon bugos nálam.
  • bon
    #5386
    imgburn-al, de a cdburndxp-nek is műkődnie kellene, mert munkahelyen használom Windows 8 alatt (persze a legújabbat).
  • Palinko
    #5385
    mivel irjak ki ISO kat ha a gyári windowsos nem akarja, a cdburner xp ami 7el megy szépen szintén nem indul?
  • AdamBast
    #5384
    van recovery, de ettől függetlenül szerintem előfordulhat olyan hiba hogy nem tudja visszaállítani.
    kösz amúgy, szerintem a biztonság kedvéért csinálok egy képet a rendszerről
  • TopGun
    #5383
    Az a baj, hogy csak sarga kerdojel van az eszkozkezeloben, pedig eltavolitottam, ujra inditottam megsem ismerte fel valamiert! :(
  • benőmenő
    #5382
    Nekem a bluetooth volt érdekes,mert ha rányomtam a driver setup.exe-jére, akkor nem történt semmi.
    Aztán csak simán bedugtam, a win8 felismerte, szöszmötölt egy kicsit és azóta is működik.
    Neked csak úgy natúr nem hajlandó működni? Sajnos más nem jut eszembe.
  • TopGun
    #5381
    Sziasztok! Van egy nagy problemam: Windows 8 Enterprise build 9200-am van, 32 bit magyar, van egy TP-LINK TL-WN722N tipusu USB WIFI stickem, ez adna a netet, de a gyarto honlapjan csak beta driver van win8 ala, azt, ha felteszem elfogadja, de amikor ujra indul a gep, es inditanam a windowst kiirja, hogy ossze omlott a windows, most szedi ossze magat es mindjart megint ujra indul, ezt 2x megcsinalja, utana alaphelyzetbe teszi magat es megint nincs net! A win7-es drivert nem ismeri fel a win8-am :( Ha valakinek szinten ilyen stick-je van es van tuti mukodo driver-je, amitol ujraindulas utan sem omlik ossze a windows, az tegye fel valahova, a drivert, hogy letolthessem, legyen szives.
  • bon
    #5380
    Amit linkeltél Vista óta használom és mükődik is gond nélkül.
  • bon
    #5379
    Windows 8 Home-al? Az érdekes, mert tudtommal Home változat nem létezik, RT, Windows 8, Pro, Enterprise létezik csak. Amúgy ha előtelepített akkor van recovery partíió és funkció, nem kell mentegetni a kulcsot. De amúgy is a gép egyedi azonosító száma alapján történik az aktiválás ha jól emlékszem.
  • AdamBast
    #5378
    oem előre telepített win8 home-mel vettem laptopot
    megnéztem hogy mi a "cd" kulcsom, ha esetleg újra kéne telepíteni, és két progi két különböző kulcsot ír ki.
    melyik lehet igaz, amit a belarc advisor ír ki, vagy amit az everest? miért ír ki különbözőt?

    ezt próbálta már valaki?
    http://techingiteasy.wordpress.com/2012/10/29/how-to-backup-your-windows-8-installation/
  • cody1994
    #5377
    Köszi! közbe meg találtam még vártam a választ sorry a fölös posztért
  • bon
    #5376
    Bármelyik nem N-es változatban benne van a media player. Amúgy ez kell neked ha már N-es változatott telepítettél: link
  • cody1994
    #5375
    Üdv bele estem egy olyan hibába hogy fel raktam egy 64bit-es win8 pro-t és nincs benne media player ami kéne videó készítéshez ezt lehet orvosolni valamivel? vagy másik rendszer amibe már benne ?