8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Ironman2
    #5581
    Azzal mit lehet kezdeni ha rámegyek a mail csempére és mielött betöltené a levelezést,visszadob a metróba? Tegnap óta jelentkezik a probléma,idáig mindig el tudtam olvasni a levelezéseket.
  • acsati
    #5580
    köszönöm, bár esküszöm nem dobja ki a kereső, nem értem miért :)
  • Jim Morrison
    #5579
    link
  • acsati
    #5578
    a Windows 7-nek nincs topikja? kereső nem dobta ki
  • MerlinW
    #5577
    batch fájlban így indítasz parancsot:

    START program.exe
  • Blekk Síp
    #5576
    Ááá köszi mindkettőtöknek, végre sikerült! (=
  • bon
    #5575
    Én rögtön a feladatütemezőbe adnám meg a paramétereket.
  • Blekk Síp
    #5574
    Ezt .bat fájlba mentem és feladatütmező segítségével megnyitom? Mert úgy nekem a psshutdown-ra unrecognized commandot ír.
  • MerlinW
    #5573
    psshutdown -d -t X

    X helyére másodpercben adhatod meg az időt, logikusan 0 az azonnali végrehajtás.
  • bon
    #5572
    Itt leírtak közül valamelyik? link1 link2
  • Blekk Síp
    #5571
    Egyetlen egy olyan megoldást sem találok ami minden nap megcsinálná ezt beavatkozás nélkül, nem hiszem el.
  • Blekk Síp
    #5570
    Tudnátok olyan programot vagy egyéb megoldást ajánlani, aminek a segítségével minden éjjel hajnali 3-kor ALVÓ módba lépne a gép?
    Ütemezett feladattal próbáltam megoldani, de ott csak az "/s" paramétert fogadja el, amivel kikacsolja a gépet, de nekem alvó mód kellene.
  • Blum
    #5569
    Akad 1-2 verzio.
  • Krisztiam #5568
    sziasztok van virágbolti win 8?
  • bon
    #5567
    Megérkeztek az e havi frissítések jó telepítést!
  • AdamBast
    #5566
    megoldódott
    más volt a munkacsoport, régen megváltoztattam, nem a default WORKGROUP név volt.
  • AdamBast
    #5565
    3 gép van
    XP (asztali)
    Win7 (laptop)
    Win8 (laptop)

    az xp-ről szeretném átmenteni a zenéket a win8as laposra.
    a wifi router lan-t hoz létre a 3 gép közt.

    az xp-s gép látja mindhárom gép megosztásait
    a win7-es gép is látja mind3 megosztásait
    a win8-as gép, aminek jelen esetben fontos lenne hogy lássa az xp-t, nem látja csak a saját és a win7 megosztásait.

    ebből azt szűrtem le hogy a win8ban van valahol a hiba, van valakinek ötlete?
  • [HUN]FaTaL
    #5564
    A drasztikustól még akkor is igen messze lenne, ráadásul PC-nél az OS eladást pont, hogy befolyásolják a régebben eladott hardverek is (ellentétben a telefonokkal/tabletekkel).
  • bon
    #5563
    Én konkrétan értékesítés csökkenést olvastam, de mindegy.
  • [HUN]FaTaL
    #5562
    A csökkenést úgy számolják, hogy eddig mondjuk 80% PC, 20% tablet volt, mostmár 30-70. Ettől nem lett kevesebb PC csak több tabletet adtak el.
  • bon
    #5561
    Nem fogok vitát indítani, mert nincs értelme.
  • [HUN]FaTaL
    #5560
    Nem csökken a PC piac, csak nem növekszik. A win8 bukás.
  • skinnyman
    #5559
    Pont ezert nem lehet hinni neki, mert teljesen hivatalos, ergo a Microsoft-tol jon, akinek erdekeben all hogy az emberek ne egy hatalmas bukasnak lassak. Mikozben a valos statisztikak alapjan az, meg a Vista-nal is nagyobb...
  • bon
    #5558
    Teljesen hivatalos info: link vagy: link Ja és még január elején.
  • skinnyman
    #5557
    Sztem tuti nem adtak el annyit, ez tuti h ilyen agyon-csusztatott adat, max annyit szallitottak le, annyian jutottak innen-onnan kvazi ingyen hozza, stb, annyian biztosan nem fizettek erte. Valos statisztika a cikkben van es meg a bukott Vista-nak is joval nagyobb reszesedese volt ennyi idovel a megjelenese utan.
  • bon
    #5556
    Több mint 60 millió eladott példányt nem nevezném bukásnak, ráadásul egy drasztikusan csökkenő pc piacon.
  • skinnyman
    #5555
    Five reasons why Windows 8 has failed

    Egyebkent durva hogy a Vista-t is ennyire alulmulta elterjedtsegben, sejtettem h nem lesz nagy siker de ekkora bukast talan meg en sem tippeltem volna.
  • AdamBast
    #5554
    mondtam hogy nem hardverhiba:
    https://www.mozilla.org/en-US/firefox/19.0.1/releasenotes/
    https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=830531
  • netmester
    #5553
    Első kérdésem, hogy eredeti-e a játék? Ha nem akkor próbálj meg az oldalon érdeklődni ahonnan leszedted, vagy más játékkal foglalkozó fórumokon, mert szerintem ezzel a problémáddal rossz helyre jöttél.
  • Laci82
    #5552
    Sziasztok.
    Windows 8 alatt nektek elindult a Batman Arkham City?
    Nekem belép kiírja hogy keresi a letölthető tartalmakat majd jön a hibaüzenet,hogy a játék leállt és kilép.
    A legrissebb dirverek vannak fent és mégis ez van.
  • BPeat
    #5551
    Sziasztok! Toshiba laptopon van Win 8. Bekapcsoláskor a felhasználóhoz kéri a jelszót, miután elfogadja, szürke képernyő, és semmi más...Újraindítás után viszont már betölti egyből a kezdőképernyőt. Ezt minden bekapcsoláskor el kell játszani. Mi lehet a probléma? Köszi a segítséget!Üdv!
  • bodajoci
    #5550
    mindegy nem értem, eddig mindig összejött, mondom fáradt vok :)
  • lck
    #5549
    Tudtommal nem w8 alapból nem támogatja.
    Nálam a külön progival most ilyen.
  • bodajoci
    #5548
    ugyanez a win8 pro-t raktam fel pl ugyanerre a laptopra is, és egyszerűen nem jövök rá
  • bodajoci
    #5547
    kizárt, mert eddig nem evvel csináltam...ezért nem értem
  • lck
    #5546
    Ezzel lehet csak.
  • bodajoci
    #5545
    gadgeteket, h tudom engedélyezni? felraktam már két gépre is eddig vhogy mindig sikerült mindenféle letöltések nélkül, de most vhogy csak olyan megoldásokat találok, ami hasonlít a windows vista féle oldalsávhoz....lehet fáradt vagyok már:(
  • AdamBast
    #5544
    megjött az új update, remélem van értelme:
    http://support.microsoft.com/kb/2818604
  • AdamBast
    #5543
    köszi. egyet-kettőt lassabban játszik le mint kéne (most nézem pl a completelyseriouscomics-ról lementetteket) de a nagyrésze jó.
    ;)
  • bon
    #5542
    Na jó meguntam,kezdem a törölgetést figyelmeztetés nélkül a tegnapi #5531 hozzászolásomig visszamenöleg!