8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • kirol
    #8520
    A bejelentkezési lehetőségeknél nálam nem jelenik meg a Windows Hello.
    Ennek mi az oka?
  • kirol
    #8519
    Sikerült megoldani. Be kell lépni a saját fiókba a Nortonnál, ott kell letölteni és úgy magát a licensz alapján aktiválja is. :)
  • bon
    #8518
    Használod a beépítetett. Veszel új verziót. Rákeresen a neten a Symantec Endpoint Protection-ra.
  • kirol
    #8517
    No feltelepítettem jó is lett a Win 10. :)
    Raknám fel a Norton Internet Security -et, amiből a 2013-hoz van kódom és ez a legújabb termékhez is jó, de azt se lehet közvetlenül telepíteni, csak felfrissíteni.

    Csak az a baj, hogy a NIS2013 nem telepítődik a Win 10 alatt, mert kiírja, hogy nem indul el ezen a rendszeren. Ilyenkor mit lehet tenni????
  • kirol
    #8516
    Értem, köszi.
  • Jim Morrison
    #8515
    Amúgy sorry pont most nézem, hogy win8 topikba írtam mikor win7 rol es win10rol van szo^^
    Sikerult ujrazni a win10 letoltest, ket oraja megy a letoltes, 73% on van. 6gigat mar elfoglalt mikor osszesen 2,5 gb ot tolt le...
  • bon
    #8514
    Igen, nem mindegy, hogy N-es vagy nem a Windows 10.
  • Jim Morrison
    #8513
    Az a baj, hogy amivel én próbálkoztam USB s telepítéssel, nem fogadta el a kulcsot, gondolom azért mert 10 Pro N nem pedig sima Pro vagy ilyesmi :/
    Remélem azért majd csakcsak működni fog.
  • bon
    #8512
    Ma a munkahelyi gépemen se sikerült, marad a korábban letöltött ISO-val történő frissítés nálam.
  • bon
    #8511
    Még belépni se kell.
  • bon
    #8510
    a frissítés során amikor aktiválódig a windows 10 akkor hozza létre az azonosító számot.
  • bon
    #8509
    A gép egyedi hardver azonosító alapján fog beazonósítani.
  • Jim Morrison
    #8508
    Anyukám win7 notiját akarom frissíteni, de mikor rányomok hogy haladjunk (10mp es elokeszites), mar 20 perce porog de semmi. 10 Pro N telepitoben meg nem fogadja el a kulcsot ezert probalom igy telepiteni.
    Tehetek valamit hogy haladjon a telepitesre?
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.08.04. 12:28:17
  • kirol
    #8507
    De mi alapján?
    Ennyi erővel bárki felrakhatja és eredeti Win10-e lesz?
  • [HUN]FaTaL
    #8506
    Belépsz a storeba és aktiválja.
  • kirol
    #8505
    Hogy hogy nem kell kódot megadni???
    Hogy lesz aktiválva akkor?
    Ha formatálom és boot-al installálom tisztán és nem adok meg kódot honnan azonosít be??
  • bon
    #8504
    Most már csinálhatsz tiszta telepítést. De kódot nem kell megadni a telepítés során!
  • kirol
    #8503
    Na felment a Win 10 Pro. Aktiválva is van.
    Most formatálhatom és akkor boot-olva már elfogadja a kódot?
  • Evin
    #8502
    Win8 alatt indítsd el a Win10 telepítőjét. Nem fog kódot kérni.
  • kirol
    #8501
    Felraktam win 8.1-et.
    De a win 10-et hogy rakom rá. Bootolva frissítem? Ott se jó neki a kód.
  • Evin
    #8500
    Win 8.1 fel, aktiválás, rá Win10, és utána nulláról mehet a Win10.
  • kirol
    #8499
    Rakjam fel vissza a 8.1-et?
  • kirol
    #8498
    Bakker. :(
    Akkor most mit tegyek?
  • bon
    #8497
    Kötelező a frissítés csak utána van mód a tiszta telepítésre.
  • kirol
    #8496
    Köszi. Leszedtem a normált.
    Tiszta telepítést választottam és nem fogadja el a kódomat, ami a win 8.1-hez volt. Ami végül is win 8 kód.
    Miért?
  • bon
    #8495
    Az N egy herélt változat az EU kérésére, kiszedték belölle a media lejátszó komponenseket.
  • kirol
    #8494
    Köszi. Mi a különbség a Win 10 és a Win 10 "N" között?
  • bon
    #8493
    Egyik se jó neked. Miért nem töltöd le a legális telepítőt? Innét: link
  • kirol
    #8492
    Ha van egy eredeti Windows 8.1-em és mivel nem jelzi nekem a frissítést felrakhatom az alábbi ...-ról letöltött verziót?
    ~ Microsoft.Windows.10.Professional.And.Home.N.64-bit.HUN.MSDN
    ~ Microsoft Windows 10 Professional VL x64 HUN VLSC

    Vagyis melyiket rakhatom fel? Utóbbinál azt olvastam nem kér kódot, ami fura.
  • kirol
    #8491
    És milyen gyakoriságúak ezek az ütemek?
  • bon
    #8490
    Több ütembe kapják a frissítést í felhasználók, így elképzelhető,hogy később kapod meg.
  • kirol
    #8489
    Igen, eredeti.
  • kl24h
    #8488
    Eredeti Windows-od van?
    Adhatsz egy manuális frissítést, mert lehet akkor megtalálja.
  • kirol
    #8487
    Nekem nem talál semmilyen frissítést, pedig tegnap óta letölthető a Windows 10, nem?
  • RoboKutya78
    #8486
    akkor nem vágom miért nem érhető el jelenleg a játék.
    ezért kérdeztem csak
  • bon
    #8485
    Windows 10-ben benne van, Microsoft solitaire Collection néven. De Windows 8.1-en is megvan, most direkt megnéztem a táblán. Keressél rá az áruházban.
  • RoboKutya78
    #8484
    0Srácok a microsoft solitary játéka mért tűnt el a süllyesztőben? Nem úgy volt hogy csak 10 re nem lesz elérhető?
  • TomBond
    #8483
    Kb 2 hét után ma bekapcsoltam a laptopom, és azt vettem észre, hogy a win update nem akar működni. megnyitom a vezérlőpultot ráklikkelek az windows update feliratra és semmi. Annyira semmi, hogy még az ablakot sem tudom bezárni. Találtam egy "hibakereső alkalmazást a Microsoft oldalán, ami kb 30-40 perce fut, de úgy tűnik megállt a Checking registry keys -nél. Hogyan keltsem életre?
  • bon
    #8482
    Ha annyira érdekel, miért nem keresel rá pl. a google-ben? első találat: link
  • AdamBast
    #8481
    Amíg a microsoft támogatási oldala nem hajlandó bejönni hogy információt adjon arról, mit is telepítek, addig nem.