8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #6829
    Driver frissítésre lehet, hogy szükséges lesz.
  • AdamBast
    #6828
    Úgy érzem rákényszerítenek a 8.1 telepítésére, előjött egy ablak amit csak akkor tudok eltüntetni ha rákattintok hogy "go to store"
    de itt mindenkii mondta hogy belassult a gépe. Nem akarom :(
    A driverek jók lesznek?
  • bon
    #6827
    Igen a Microsoft.EaseOfAccessCenter rakhatja ki. 8.1 telepítése meg erősen ajánlott.
  • bon
    #6826
    Nekem ez a módszer még egyik gépemen se működött. Még a surface 2-ön sem.
  • bajgunar
    #6825
    xmlns:sh="http://schemas.microsoft.com/windows/tasks/v1"
    xmlns:sh2="http://schemas.microsoft.com/windows/tasks/v2"><application
    name="Microsoft.EaseOfAccessCenter"
    id="{C3915CF9-A3D9-4EFD-B209-62C05793EE0F}"><sh:name>@shell32.dll,-24068</sh:name>
    page="pageQuestionsCognitive"/></sh:task>
    page="pageEasierToSee"/></sh:task>
    page="pageEasierToSee"/></sh:task>
    page="pageEasierToClick"/></sh:task>
    <sh:keywords>@shell32.dll,-25276</sh:keywords>
    Ezek vannak benne. EasyOfAcessCenter rakhatja oda? Ott, vagyis abban pedig ki van kapcsolva minden. Nemtudom mióta rakja oda, pár napja vettem észre. Azt meg tegnap, hogy ha letörlöm, akár kijelentkezek is, bejelentkezés után újra megjelenik.
    Idegesít kissé. Lassan kénytelen leszek felrakni a 8.1-et. :/
  • bon
    #6824
    Nézd meg mi van benne és hátha kitalálható, hogy melyik programod pakolja oda.
  • bajgunar
    #6823
    Megjelenik minden indítás után (még ha törlöm akkor is) a c: -n egy MyXML.xml file (165 kb).
    Ez mi? Mi rakja ide, s hogy lehet kikapcsolni?
  • bajgunar
    #6822
    Windows 8 - Automatikus bejelentkezés kikapcsolása
  • Igazember
    #6821
    Hali!

    Miután felfrissítettem a windows8at(EREDETI) 8.1-re kötelezett arra, hogy jelszavat adjak meg az indításnál.(különben nem is engedett volna tovább). A problémám az, hogy nem tudom, hogy hogyan kapcsoljam ki, hogy ne kérjen jelszavat indításkor.

  • norbee46
    #6820
    Megoldva!
  • norbee46
    #6819
    Gmail.
  • bon
    #6818
    Remélem nem freemail-es címed van.
  • norbee46
    #6817
    Ha a spam-ra gondoltál nincs ott sem.
  • aate
    #6816
    Nézd meg a levélszemét mappában is a levelet.
  • norbee46
    #6815
    Sziasztok!

    A segítségetekre lenne szükségem! Az a problémám hogy újra telepítettem a gépemet (win8.1 x64) és szeretném föltelepíteni Photoshop CC-t, és mikor bejelentkeznék adobe acc-al azt az üzit kapom hogy a biztonságom érdekében küldtek a mail cimemre levelet st stb ... De levél sehol a postaládába!
    Az a furi hogy sima 8-on betudtam jelentkezni kb: fél éve.
  • bon
    #6814
    Nem, hiszem, hogy van összefüggés.
  • torok6
    #6813
    Sziasztok! Az mért van hogy a windows 8.1 ugyan olyan lassan bootol mint a windows 7, de ha rátelepítek egy start menüt akkor olyan gyorsan bootol mint a windows 8 ez mért van?
  • Evin
    #6812
    Nálam meg most Intelnél volt ez a neve, drivertelepítés előtt.
  • bekasybalazs
    #6811
    meg van a probléma...semmi software-s hiba nem volt, naprakész drivert szedett a win 8.1 is. usb-s 2.1-et használtam a laptophoz, és úgy oldottam meg, hogy egy htc usb-s töltőfejjel csatlakoztattam a hálózatba hogy onnan kapjon áramot...na most ha azt használtam, akkor jött elő ez a probléma amit lentebb leírtam...most hogy az usb-hubba használom, semmi gond nincs...nem találkoztam még ilyennel :) köszönöm szépen a segítséget és a válaszokat! :)
  • TBTPumpa
    #6810
    Nem mindig, nekem a 2006-os ASUS alaplapomon is High Definition Audio-nak emlegették a hangkártyát és mégis CMedia cucc volt.
  • bon
    #6809
    Végre megtaláltam a faq eltűnt dokumentumát így újra műkődik.
  • bon
    #6808
    Nem kell cifrázni, High Definition Audio az realtek termék. Így a www.realtek.com oldalról elérhető.
  • TBTPumpa
    #6807
    Szerezz be egy AIDA64 programot, az részletes leírást ad a teljes vasról (a hangkártyáról is). Illetve segít beszerezni az elérhető legújabb Drivert.
  • bekasybalazs
    #6806
    nagyon régi a vas, HP Pavilion dv6000-es laptop, alaplai hangkártyával, High Definition Audio hangeszköz gyűjtőnéven.
  • bon
    #6805
    Újabb hang driver nincs?
  • bekasybalazs
    #6804
    de nem folytonos a dolog, csak néha jön elő a dolog. és nem értem, hogy mitől...
  • bon
    #6803
    Szerintem valami effektus van bekapcsolva a hangchip saját programjában.
  • bekasybalazs
    #6802
    sziasztok! keresgéltem, de ilyen problémát talán senkinél nem találtam eddig. 8.1-et raktam, minden szép és jó volt eddig, viszont egy ideje azt tapasztaltam, hogy nem minden audió sáv működik...értem én ez alatt, hogy például egy zenében az alap rendesen hallható, a szöveg-beszéd, pedig alig-alig, akadozva, vagy mintha csőben hallgatnám, és iszonyatosan halk...mi okozhatja ezt? mit tudok vele kezdeni?

    előre is köszönöm a válaszokat, Balázs
  • Hecker007
    #6801
    Vagy próbálja ki neki melyik jön be jobban, nekem a pax hangzásra rosszabb.
    DanielK drivere.
  • bon
    #6800
    Inkább pax drivert, megtalálhato a google segítségével.
  • TomBond
    #6799
    Nem próbáltam (nem is tudtam hogy van olyan) csak a gyári drivert próbáltam.

    Honnan beszerezhető?
  • Hecker007
    #6798
    DanielK féle drivert próbáltad már a hangkártyához?
    Nekem Win7/Win8-on is tökéletesen működik vele az Audigy4-esem.
  • [HUN]FaTaL
    #6797
    Nekem Creative hangkártya (ezer éves, audigy ls) és radeon vga (7770), semmi probléma nincs.
  • bon
    #6796
    Az említett hangkártya problémával én már korábbi rendszereknél is találkoztam. Ati kártyákat meg nem használok. Ati chip egyedül szervereinkben van, ott némelyikhez driver sincs már, de nem számít.
  • TomBond
    #6795
    A videokártya meg a ATI-é... stb. Ezt lehetne sorolni. Az azért érdekes, hogy a 7 alatt soha semmivel nem volt gond.
  • bon
    #6794
    Na a hangkártya tipikusan nem Windows hibája hanem a creative-é.
  • TomBond
    #6793
    Egyre nagyobb csalódás nekem ez a 8. Tudom lehet mondani, hogy frissíteni kell a hardvert...
  • bon
    #6792
    Mivel creative cucc így nem csoda a rossz driver, soha se voltak képesek normális drivert írni.
  • TomBond
    #6791
    Oké! Köszi! Nem örvendeztettél meg. :-(
    Akkor le kell nyelni ezt a békát (is)!
  • bon
    #6790
    Pl. Memória hiba, esetleg tuning.