8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #8681
    Ha nincs frissítve a rendszert akkor frissítsd, ha van rendszer buzeráló, takarító program fent akkor távolíts el, hátha segít.
  • 3Error #8680
    Az tiszta sor. Utána nem hajlandó, mint írtam, változtatni a dolgokat. Ha ráklikkelek pl. a bejelentkezési kép módosítására, nem csinál semmit csak tölt. A fiókképnél pedig hibaüzenetet dob.

    Ez egy mélyebb probléma, ismerem a Windowsokat már a 3.1 óta, azért fordultam hozzád, mert Te elég járatos vagy bennük.
  • bon
    #8679
    Gépházon belül személyre szabás.
  • 3Error #8678
    Főnök úr !

    Biztos vagyok benne, hogy szerepelt már a témában, de az SG keresője, hááát, szóval, nem a best. Azt kérdezném Tőled, hogy milyen lehetőséget tudnál ajánlani Win 8.1 x64 Pro, a "bejelentkezés képernyő hátterének" és a "felhasználói fiók képének" módosítására?
    Feltúrtam már a netet, a hivatalos MS válaszokat végigpróbáltam, reg-ben turkáltam, appdatá-t töröltem, etc., etc., de az istenért sem engedi cserélni őket... A login screennél csak folyamatos töltés van, csere próbánál, a user pic-nél meg a szokásos "próbálja újra" szöveget dobja.
    Ha számít, egy Dell Precision-onra telepítettem, eredetileg Win7 az ajánlott rá, de próbálok "lépésenként" eljutni a Win10-hez.
  • bon
    #8677
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • RoboKutya78
    #8676
    Azt a bizonyos windows10update rejtettmappát megtaláltam és tegnap jöhetett le. Ezek szerint valami mást raktam fel ami hirtelen megevett 20 gigát talán a steam mappám szórakozott egyet:)
    Azért is csodálkoztam hogy lejött ez a windowsmappa mert tudtam hogy valamikor augusztusban ért véget az ingyenes buli meghosszabbítása és a windows nem volt elégedett a letöltési kvótával szegények sajnálom őket:)
  • wollnerd #8675
    Talán a lemezkarbantartót rendszergazdaként futtatva majd az "Egyéb beállítások" fülön a Rendszer-visszaállítás és árnyékmásolatok résznél a Karbantartás gombra is kattintva..?
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.09.05. 22:27:47
  • bon
    #8674
    A karbantartót jobb egérgomb futtatás rendszergazdaként funkcióval indítsad.
  • bon
    #8673
    Akkor ne is említsem, hogy a 8.1 is jelent nagyon sok mindent? (Nagyon fárasztó már ez a kémkedéses baromság. Mind mindig most is csak azt tudom leírni, hogy szerinted az Apple és Google cuccai nem küldözgetnek információt?)
    Amúgy a gyökér könyvtárban szokott létrehozni a Windows 10 magának mappát. De ez az idő már lejárt, ingyenes frissítés időszakban csinálta. Ja és rejtett mappa volt ha jól emlékszem.
  • RoboKutya78
    #8672
    Nem nyert 181 megát talált a karbantartó összesen de akkor hol a rákban van az a mappa??
  • RoboKutya78
    #8671
    érdekes kurva gyorsan lejöhetett mert észre se vettem hogy piroslik a c meghajtóm:)viszont most hogy visszaemlékszem egy alkalomra totál belassult a netem.
  • RoboKutya78
    #8670
    hm ez eszembe se jutott pedig a temp mappákat is végignyálaztam mind a winmappában levőt mind a felhasználóban levőt is:)csak pár megát nyertem vissza ezzel a tempkereséssel meglátom a karbantartó talál e valamit.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.09.05. 16:07:54
  • Jim Morrison
    #8669
    Start - Lemezkarbantartó - C - Rendszerfájlok törlése - Nézd végig a listát
  • RoboKutya78
    #8668
    Skacok most leszek rosszul
    eltűnt vagy 20 giga szabad hely a gépemről
    win8.1 en hova dugja magát a win 10 telepítő progija? a c meghajtóban találtam egy windoes10update mappaféleséget attól egy nyomással megszabadultam de a többi? valami rémlik hogy valahol rejtett mappában nyugszik egy ~jelel kezdődő név alatt ha jól emlékszem de hol?
    jó nekem a 8.1 nem kell kémprogram:)
  • bon
    #8667
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • AdamBast
    #8666
    Jó, ne vitatkozzunk ezen, de azt írtad hogy használhatatlan
  • [HUN]FaTaL
    #8665
    Attól, hogy tudom használni még nem lesz jó.
  • AdamBast
    #8664
    Én tudom használni. Nektek mi nem megy? Segítsek?
  • [HUN]FaTaL
    #8663
    Normális gépen a Vistának semmi baja nem volt, a korai hardverek meg driverek voltak szarok. A win8 viszont koncepció szinten egy használhatatlan hulladék. A 8.1 egész használható.
  • lck
    #8662
    Vista teljesen jó volt. A gépek voltak hozzá szarok.
    > MS benézte a processzorfejlesztések várható irányát és ütemét. <
    Utoljára szerkesztette: lck, 2016.07.13. 10:16:12
  • Szabi #8661
    a vista még rosszabb volt :DD
  • [HUN]FaTaL
    #8660
    Mi értelme van a létező legszarabb windowst használni? :D
  • AdamBast
    #8659
    Sima 8-am van még mindig, nekem már csak a win10-es upgrade frissítés akart jönni. sokadjára is letiltottam, állítólag ez már az utolsó volt. remélem :)
  • bon
    #8658
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #8657
    Megjöttek az e havi frissítések, jó telepítést
  • bon
    #8656
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #8655
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #8654
    Megjöttek az e havi frissítések jó és sikeres telepítést. :)
  • AdamBast
    #8653
    Minden gépen?
  • bon
    #8652
    Esetleg az alaplapi usb vezérlő is lehet a gond.
  • AdamBast
    #8651
    Van valami ötletetek hogy miért nem enged usb-ről telepíteni win8-at egy gép?
    Azt tudom hogy 3.0-s portból nem engedi, azért raktam 2.0-s csatlakozóba a pendrive-ot, onnan elindul és egy hibaüzenettel megáll hogy bizonyos fájl hiányzik..
    Teljesen beszartam, hülyeségből kipróbáltam előlapi usb-ből, és onnan meg sikerült feltelepíteni.

    Ugyanez a gép a win7-et is csak előlapiból engedte telepíteni.

    Ugyanez a telepítő más gépen (aminek csak alaplapi usb 2.0-ás csatija van) szintén ezzel a hibaüzenettel megáll.

    Mindkét gépen valami BIOS beállítás lenne a ludas?
  • bon
    #8650
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • Adam Jonas
    #8649
    Pl. DiRT Rally-nál van a fórumon egy topik, ami csak a Win10-es problémákról szól (mert hogy sajnos előfordul).
  • bon
    #8648
    Milyen játékok?
  • Adam Jonas
    #8647
    Meg mindjárt megy PÜ
  • Adam Jonas
    #8646
    Alapvetően vannak programok, amik nekem kellenek, és nagy a gyanúm, hogy nem működnek megfelelően (pl. játékprogram).
  • bon
    #8645
    Mi az oka? 8.1 továbbfejlesztett változata.
  • Adam Jonas
    #8644
    Köszi.

    Win10-t egyelőre több ok miatt (is) hanyagolnám.
  • bajgunar
    #8643
    ESET Smart Sec. 9 x64 HUN -t ajánlanám elsőként.
    Regisztrációhoz (aktiválásért) kódot itt mindíg találsz.
    Más egyéb program szerintem meg felesleges.
    szvsz meg hagyd a 8.1-et, telepíts inkább 10-et.
  • Adam Jonas
    #8642
    Sziasztok!

    Gondolkodom Win 8.1 telepítésén, viszont vírusirtó terén nem tudom, hogy mit lenne érdemes alkalmazni. Tesztek alapján hajlok az AVG Free felé, van erről esetleg tapasztalatotok?