8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • MauroN
    #7711
    nincs. fényképek appot meg már nem is találom a store-ba.
  • bon
    #7710
    Az Áruházban nincs frissítés az alkalmazásokhoz? (jobb ötletem nincs)
  • MauroN
    #7709
    Rendszergizda vagyok. Zenék app működik. Magából a mappából tudok törölni, csak a fényképek és a videó app alól nem.
  • bon
    #7708
    A felhasználódnak van teljes jogosultsága az érintett mappákhoz?
  • MauroN
    #7707
    fényképek és videó. a zenét még nem próbáltam
  • bon
    #7706
    Nálam több gépen is jó. Milyen alkalmazásból nem tudsz törölni?. OneDrive-al 8.1-re frissítés után volt gondom, de a gépen lévő könyvtár letörlése után és újraszinkronizálva már megoldodott.
  • MauroN
    #7705
    Ezek a csempés alkalmazások nem működnek valami jól...pl egyikből sem tudok törölni. OneDriveot nem szinkronizálja. Másnál is vannak ilyen problémák vagy csak nálam?
  • bon
    #7704
    Driver gondra tippelnék, frissítsd a driver-eket.
  • bon
    #7703
    Valami usb-s eszköz lehet, mi van usb-rekötve a gépre?
  • SergioAmigo
    #7702
    Hoppá egy magányos Silverlight update volt ma.
  • scomcomputers
    #7701
    Sziasztok, win8.1 indulásakor hallani egy lecsatlakozó, majd egy felcsatlakozó hangot, mi lehet ez,olyan mintha a pendrive-ot kihúznám, majd visszadugnám, meg nem jelenik semmi,csak a hang van minden egyes indulásnál.....
    Kérem aki tud valamit segítsen megoldani ezt a "rejtélyt"......
  • Dizson
    #7700
    Sziasztok!
    Windows 8.1 Ent N indításakor a következő üzenet fogad: "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL".
    Próbáltam visszaállítani a Windows-t egy régebbi mentésről, de ugyanez a hiba fogad.
    Mi lehet a probléma?
  • bon
    #7699
    Feleslegesnek tartom így örülök, hogy a 8.1-ben nem lesz start menü.
  • XenHai
    #7698
    Mitől lenne ez szerencse ember...
    Remélem a hang karim 8.1 drivere nem megy majd fel 9 alá és baszhatom majd ki..
  • bon
    #7697
    Én már a korábbi terveknél is azt olvastam, hogy a start menü visszatérése (szerencsére) a Windows 9-ben lesz.
  • SergioAmigo
    #7696
    A WinBeta információi alapján a következő nagy frissítés csak apróbb finomhangolásokat, illetve hibajavításokat tartalmaz, lényegi újítás nem igazán lesz benne. A Start menüs kiegészítés nem lesz benne a Windows 8.1 Update 2-ben, azt ugyanis egy későbbi kiadásra tartogatja a Microsoft. A korábbi tervek még úgy szóltak, hogy a Windows 8.1 Update 2-ben visszatér majd a Start menü, de a Microsoft illetékesei időközben meggondolták magukat, és megtartották a sokak által visszavárt rendszerkomponenst a jövőre érkező következő generációs operációs rendszernek, a Thresholdnak, amit egy ideje Windows 9 névvel is előszeretettel emlegetnek.
  • simon7012
    #7695
    Mi az újdonság?
  • bon
    #7694
    Állítólag Augusztus 12.-én érkezik a Windows 8.1 update 2.
  • bon
    #7693
    Felújítás során a saját dokumemtumokmnem vesznek el.
  • Wreck86
    #7692
    Aha! :D

    Köszönöm szépen!

    Ilyenkor a fájlokat is törli amik rajta vannak pl fotók?
    Driverek is mennek törlésre?
  • kifli
    #7691
    alaphelyzetbe állítja a wint. Olyan mint telefonoknál...

    a végén kapsz egy tiszta windowst meg egy listát az asztalon, milyen programok voltak telepítve...
  • Wreck86
    #7690
    Windows felújítás? o.o
  • bon
    #7689
    Ez volt a második amit ajánlott s cikk amit találtsm, de gyanús, hogy a beépített program is ezt csinálja. Ha nem segít ez se akkor marad a Windows felújítása.
  • Wreck86
    #7688
    Akit érdekel, bár még csinálja, nem tudom hasznos volt-e.
  • Wreck86
    #7687
    Parancssorosan megtaláltam, mert win8ba beépített.
  • Wreck86
    #7686
    Nem látom a win8 64bitet. :(
  • bon
    #7685
    Telepítsd az itt lévő programot (persze a rendszerhez valót): link
  • Wreck86
    #7684
    Visszatértem a bajos win8-cal. (eredeti)
    1 éve nincs rajta frissítés telepítve, így elkezdtem apránként, viszont van egy amit nem tudok telepíteni ezzel a hibaüzenettel:


    kb 2876415 az update szám

    Ötlet?
  • Maxxximus
    #7683
    Nvidia Virtual Audio device eszköz megtalálható...látszóég semmi gáz nincs vele....de túl sok beállítási lehetőség nincs rajta...legfeljebb annyi, hogy letilhatom azt is..

    A vezérlőpultban sem volt semmi eltérő..legfeljebb, hogy a mikrofonnál a Realtek Audio keverő le volt tiltva....de nem hiszem hogy ennek köze lenne ehhez a problémához...

    Szívem serint letörölném a legutóbbi Win fissítést, de félek, hogy csak nagyobb bajt csinálok vele....szerintetek?
  • Maxxximus
    #7682
    © AdamBast: Ez most nekem szólt? Amennyiben igen, a válaszom nem. Nincs másfél éves a gép. Asus laptop.
  • AdamBast
    #7681
    "HAL" az a hardverabsztrakciós réteg, nem volt valami áramszünet, villám, vmi ami tönkretehette a hardvert? nem vásároltál használt alkatrészt, mennyire öreg a gép?
  • Maxxximus
    #7680
    Ha engedélyezem a korábban letoltott windowsos illesztőprogit akkor megint működik a klónozás, de 2. ujrainditás után megint nincs hang a gépen..
  • bon
    #7679
    Nvidia Virtual Audio device eszköz megtalálható az eszközkezelőben? De megnézném a vezérlőpult\hang menüt.
  • Maxxximus
    #7678
    Helló!

    Megint lenne egy kérdésem... a múltkori óta megy a hang a gépen... de ma megpróbáltam a LEd tvmre HDMIn rátolni a képet...ez régen úgy ment, hogy amint bedugtam a kép megjelent a tvn is, és a hang is automatikusan a tvn szólt..de most, hogy próbáltam...csak a képet klónozta, a hang maradt minden próbálkozásom ellenére maradt a számítógépen....se a videókártya beállításaiban, se sehol nem találtam erre vonatkozó beállítást...most mit csináljak?

    Előre is köszi a segítséget!
  • bon
    #7677
    Nem, inkább egyenként indítani és aminél előjön a probléma az lesz a bűnős
  • Wreck86
    #7676
    Akkor egyenként próbáljam meg felrakni őket?
  • bon
    #7675
    Inkább valamelyik update bekavart
  • bon
    #7674
    Inkább valamelyik update bekavart
  • Wreck86
    #7673
    No, úgy néz ki arra vissza tudta és működik rendben ,frissíttetem amit lehet ,már csak a win8 update-ek vannak hátra.
    Lehet az egyik update volt a hibás?
  • tompka
    #7672
    Defraggler programmal ha sorba rendezem a rendszermeghajtón az adatokat akkor lehetséges, hogy több szabad helyet lát a rendszer? Mert ezt lehet tapasztalni!