8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #1824
    Vissaztérve az időjárás alkalamzásra, a jobb sarkában megjelent egy kis felkiáltójel, ami live tile-l, mert ha kikapcsolom akkor eltűnik, visszakapcsolva újra megjelenik animálva. Gondolom valami hibát vagy figyelmeztetést jelképez a felkiáltójel.
  • bon
    #1823
    csatlakoztatott fiókok szövegre
  • aate
    #1822
    ??? akkor rossz helyen keresed. Üzenetek > oldalsáv > settings (ikon) majd beállítások.
  • kamionosjoe
    #1821
    hát nekem kajakra más kép jön be :D
  • aate
    #1820
    Mutat > link
  • aate
    #1819
    Az üzenetek felületén jobb felső sarokba oldalra húzod az egerety bejönn a setting bár ott a beállítások majd fiókok.
  • kamionosjoe
    #1818
    Na ez nem vált be :(
  • kamionosjoe
    #1817
    Jobb alsó sarokban vannak az ikonok Messenger, Facebook etc.. hova kell kattintanom és mire?

    Viszont találtam egy ilyent: "Turn live tile: on/off" ezt kikapcsoltam, remélem jó lesz mostmár.
  • aate
    #1816
    Megint egy csempe hiba: a kapcsolatok csempére nem írja ki ha új üzenet érkezett, eddig a CP-ben kiírta.
  • bon
    #1815
    Rákatintasz a csatlakoztatott fiókra a jobb alsó sarokbana megjelenő listábana messenger-re fiók eltávolítása gomb.
    Hagyományos kijelentkezés nincs (tudtommal) mert et az üzenetkezelő a te fiókod részét képezi, így ha más is beszeretne jelentkezni arra ott a sing out funkció a fikódra kattintva a jobb felső sarokban.
  • kamionosjoe
    #1814
    hogy tudok az üzenetekből kijelentkezni?
  • lo9in
    #1813
    köszönöm mindenkinek a felvilágosítást :) vista nekem kimaradt xp-be meg kiírta hogy 9.0c :)
  • Laza
    #1812
    Nem kell kiakadni ... én már a CP felrakása után fél órával lemondtam az egészről, azóta meg se tud érinteni a téma. Mondjuk akkor Én is felbattam magam az ablakok kezelésén, stb :D
    De szerencsére nem kötelező használni ... jó sokáig :)
  • [HUN]FaTaL
    #1811
    A 11.1 nem DirectX 11? Nem 11.0 van odaírva. A Vista sem jelezte a 10.1-et a dxdiagban.
  • bon
    #1810
    Verzió szám alapján a 6.02-es ami már ebben is benne van (CP-ben is benne volt) 11.1-es directx-nek felel meg.
  • lo9in
    #1809
    amúgy ezt nem értem akkor :D
    elvileg ott nem azt írja amit a kártya tud hanem ami a windowsba van és már vannak szép számmal dx11.1es kártyák , hogy támogatnak olyat ami nincs szoftveresen véglegesítve ? akkor mit is támogatnak ?
    a dx11.1nek készen kell lennie akkor most mit spórolták ki már a CP-ből meg ebből is ? nehogy valaki elkezdjen rá fejleszteni valami benchmarkot ? XD
  • aate
    #1808
    DirectX Version: DirectX 11
  • bon
    #1807
    Sima 11
  • lo9in
    #1806
    valaki megnézné hogy dxdiag-ot futtatva ez már directx 11.1 -es verziójú ?
    köszi :)
  • aate
    #1805
    Dual monitor támogatás (panoráma témák )de egy monitoron is jó !Link
  • bon
    #1804
    Eddig én is több gondot tapasztaltam, pedig kevesebbnek kellene lennie.
  • lo9in
    #1803
    lehet még ma felrakom , bár nem akarok bajt :D
    remélem simán megy amiket itt írtok azokkal én a CP-ben küzdöttem XD
  • aate
    #1802
    Na ja :) Chrome alatt meg megy, de újraindítás megoldotta -Nna de mégis! a CP-vel nem volt ennyi gondom.
  • lo9in
    #1801
    csak
  • aate
    #1800
    Az IE 10 alatt nekem nem működik az egér görgetés ???
  • bon
    #1799
    Szerintem kompatibilítási problémák vannak az appz-ok egy részével, majd javítják.
  • bon
    #1798
    Telepítés óta bevan kapcsolva.
  • lo9in
    #1797
    pc settings privacy , let apps use my location = on
  • aate
    #1796
    Most én eltávolítottam és újra telepítettem .Most már egyáltalán nem működik és még eltávolítani sem lehet, de ez már vagy a 3. metros app ami ezt produkálja.De az alkalmazás hsz-nél írják sokan hogy hibás.
  • bon
    #1795
    Müködött is addig amíg át nem állítottam a települést arról amiről ő azt gondolta, hogy ott tartozkódom.
  • naaa
    #1794
    thx
  • aate
    #1793
    A metro appok tényleg fosok . :D
  • aate
    #1792
    Accuweather a store-ból letöltöttem az működik.
  • aate
    #1791
    Automatikus bejelentkezés link
  • naaa
    #1790
    Sziasztok
    A jelszavas belépést hol tudom törölni?
  • [HUN]FaTaL
    #1789
    A metró appok annyira fosok, hogy inkább telepítek alternatívot. RSS, e-mail eddig is benne volt a böngészőmben, amit úgyis cserélek/cserélnék win8-on is.

    Explorer marhára nem érdekel, total commander oda-vissza veri. Task manager ok, hyper-v otthon nem sok előnyt jelent, gyorsabb boot, I/O ok, de ezek nem érnek 30 ezer forintot (nem magamról beszélek, ingyen van MSDNAA-n, vagyis ingyen lenne). Azért a véglegest még meg fogom nézni aztán meglátjuk.
  • bon
    #1788
    Próbáltam new york-al és Londonnal is, nem jó továbbra se.
  • Newfronter
    #1787
    Látom értelmét, még pedig ami itt van a metroban. Miért is?
    A levelezésem, msn, zenelejátszó, videólejátszó, pdf reader, képnézegető, rss reader, stb... minden egy helyen van. Nem kell 3rd party app. ami még ki tudja mit csinál, meg milyen módon, így biztonságos a metro.
    Mivel egységesített így a progik frissítése is központilag, gyorsan működik.
    Jól járnak a tabletesek és a pc-sek is.
    Még azt se lehet mondani, hogy nem tud többet a win7-nél, ha nem nézzük a metrot.
    De tud: Fejlettebb Explorer(több fájl másolása egyidejűleg, felhasználóbarátabb kinézet), jobb task manager, hyper-v, gyorsabb boot/kikapcsolás, gyorsabb működés(I/O).
  • Blekk Síp
    #1786
    Megggvaaaaann :D
  • Blekk Síp
    #1785
    Hol tudom megváltoztatni a partíciók betűjelét?