8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • KranaZoli #1945
    Ez a kép tetszik. :D



    Windows 8 RP - Ha nem tetszik a rendszer...
  • [HUN]FaTaL
    #1944
    Ja nem olvastam el:D Google ezt dobta. Alulról olvasok felfele aztán válaszolok, amire tudok. :D
  • KranaZoli #1943
    Én feltettem rá a Fox13-ast és a hozzá való Flash player-t. Nem tapasztaltam semmi problémát.

    Más:

    Köszi mindenkinek a kikapcsolás tippeket és megoldásokat. Holnap tudom majd kipróbálni.
  • RYO21
    #1942
    Nálam például a hangminőség a szörnyű. Hiába teszem fel a Realtek HD Audio drivert, nemváltoztat semmit ha állítok benne valamit. Majd a végleges remélem jó lesz.
  • R3TR0
    #1941
    Mindenhol van hang csak IE be nincs

    Ezért lenne jo masik browser...................
  • bon
    #1940
    Látszólag rendben van, ne felejtsd el, egy még nem végleges oprendszerre van felrakva egy még nem végleges vagy Windows 7-es driver.
  • R3TR0
    #1939
    Firefox vagy Chrome inkább?

    IE10 nemtetszik meg valamiert hang sincs a videokba pedig audio driver rendben van
  • lo9in
    #1938
    nekem a chrome működik csak rendesen ad blockal és nélküle is
    többi böngészőben homályos vibráló szétcsúszós olvashatatlan a szövegek nagy része
  • bon
    #1937
    Ez esetben a Computer és control panel esetén a szokásos: jobb gomb az asztalon personalize\change desktop icon menü
  • Jim Morrison
    #1936
    szerintem ő az asztal asztalra gondolt, nem a metro felületre
  • bon
    #1935
    Jobb felső sarokban megjelenőő menüben a keresőre kattintasz majd azon a programon amit kiszeretnél rakni jobb gomb és pin to start
  • Jim Morrison
    #1934
    megfigyeltem, sokszor azt válaszolod amit az előtted lévők :D bár nagyon kedves tőled hogy segíteni akarsz mindenkinek :)


    Rage: én chrome ból kiszedtem az adblockot és már kevesebbet fagy az egész. Ha még nem késő próbáld meg, vagy ha neked nem volt fent akkor nem szóltam.
  • [HUN]FaTaL
    #1933
    Csempe
  • Rage47
    #1932
    tetszene*
  • Rage47
    #1931
    Továbbra is random fagy a Win8-am, csomó embernek van ilyen gondja, egyelőre nincs megoldás, szóval rakom vissza a 7-et sajnos, legközelebb majd a véglegesebb verziót látja újra a laptopom Win8-ból :)
    Pedig tetszenek, mert gyors, de még nem az igazi, úgy tűnik.
  • bon
    #1930
    IE10
  • Jim Morrison
    #1929
    Leállítás csempe készítése (angol)
  • naaa
    #1928
    hali
    ikonokat,h lehet kipakolni asztalra....számítógép, vezérlőpult...stb
  • kamionosjoe
    #1927
    Opera Next* :P
  • pxxl
    #1926
    ie10 *-* :D
  • R3TR0
    #1925
    Firefox vagy Chrome jobb Win8on?
  • aate
    #1924
    Vistart Startmenü kompatibilis verziója a win 8-hoz ! kép
  • MerlinW
    #1923
    Vagy asztalon jobb alsó sarokba húzod az egeret, settings, power, shutdown.
  • aate
    #1922
    Kikapcsoláshoz Chameleon gadgets
  • Evin
    #1921
    Asztalon Alt+F4.
  • KranaZoli #1920
    Én úgy emléxem, hogy MSE is WU-n keresztül frissült "csak". Mind1, ma már nem, de holnap majd feldobom az Avast7-est, ugyanis Win7-en is azt használom és meg vagyok elégedve vele.

    Ill. MSE-t Nekem nem sikerült napközben meglelnem Win8-on (amennyi időm volt nézegetni) - csak a Defender-t. LCK azt írta, hogy integrálták Defender-be. Passz, nem tudom Én hiszek Neki, nem követtem különösebben az eseményeket.

    Már nem vagyok Win8 közelben, ma már nem is leszek.

    Ui.:

    Én csináltam vmit rosszul, vagy a leállítás azt csak úgy lehet, hogy Start aztán ha jól emléxem ott vmi Settings és abban volt olyan menü, hogy ShutDown és abban egy elem a leállítás?! Nehezen találtam meg... :O Csak arra emlékezem, hogy mindenütt kerestem volna csak ott nem ahol találtam. :D

    Nincs ennek vmi egyszerűbb módja?! Desktop-ra biztos lehet több félét is: Gadget, vagy készíteni egy parancsikont ami a shutdown-t hívja meg (Win7-nél asszem -s -t 00 -f paraméterekkel minden kérdés nélkül lekapcsol a PC), csempés felületen lehet ezt másképp is?

  • MerlinW
    #1919
    MSE akkor is frissül szerintem, ha a WUpdate manuális.
  • KranaZoli #1918
    Rosszul emlékeztem. No, majd holnap kipróbálom:

    Avast Version 7.0.1426

    - Compatibility with Win 8 Consumer Preview

    Talán RP-al is kompatibilis. Ez a WinUpdate-es frissítés nem nagyon tetszik av adatbázis esetén. Ui. azt kapásból manuálisra állítom.
  • Jim Morrison
    #1917
    ha nem metro s alkalmazás akkor szerintem ( még) sehogy.
  • RYO21
    #1916
    Meglehet azt valahogy oldani, hogy egyéb programoknak is rendes csempéjük legyen mint a beépített metrós programoknak? Mert elég rondán néznek ki azzal a kis ikonjukkal.
  • KranaZoli #1915
    Ha a csempéken beállítom, hogy All Application + Administrative Tools akkor nem jegyzi meg az All Application-t. Amikor újra megnyitom csak az Adminisztrációs alkalmazások látszódnak. Ez ilyen?!

    Vagy azt hogyan lehet beállítani, hogy bizonyos csempék az All Application listából álladóan kint legyenek a Start-on?!
  • KranaZoli #1914
    Áhámm! Köszi, az egyelőre bőven elég Nekem.
  • lck
    #1913
    Defender-be beleintegrálták MSE-t.
  • KranaZoli #1912
    MSE?! Hol? Windows Defender-t azt látom, de MSE-t azt nem.
    1ébként elég lenne.

    Avast 7-ről azt hiszem korábban olvastam Avast fórumon, hogy még nem Win8 kompatibilis teljesen, de nem vagyok bizonyos abban, hogy jól emléxem-é? :(

    Pontosabban feltéve a kérdésem: Vki használ-e Avast7-est és minden okés-e Win8 alatt? :)

    Ám, Köszi!
  • lck
    #1911
    MSE alapból benne van. Ha neked az is elég nem kell más.
    Nekem egyébként Roboscsan Free van rajta. Ugyan úgy működik mint 7 alatt.
  • KranaZoli #1910
    Na, feldobtam notira Én is a Win8 RP-t. Egyelőre különösebb időm még nem volt rá, de majd idővel.

    Azonban lenne is hamar-gyorsan egy kérdésem:

    - vírusnyalogatót milyet rá feltenni? Konrétan az érdekelne, hogy az Avast 7 az rendben működik; funkcionál-e minden fícsöre; vagy másik kellene. MSE is jó, ha az okés. Melóhelyi notim szal vmi védelem jó lenne. :)

    - Firefox 13 okés? (flash player; stb...)
  • RYO21
    #1909
    Nem a Hydro Thunderre gondolok, hanem arra ami tőle jobbra van. Piros-fehér háttér, és előtte egy fekete kocsi.
  • bon
    #1908
    Motorcsonakos játék, youtube-on van videó a játékról.
  • bon
    #1907
    Alapból Microsoft account-al jelentkezem be.
  • RYO21
    #1906
    Van valakinek sejtése, hogy az az autós játék mi akar lenni? A coming soon részben van.
    https://dl.dropbox.com/u/54450998/live.png