8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Solt
    #2266
    Nem kellenek a rémhírek...
  • dragon11
    #2265
    baszki.:D

    akk. tudnál mondani hasonló árú, tudású kártyát, amire lesz w8 támogatás ?:D
  • janihunk
    #2264
    4xxx hez nem lesz több driver. Elvileg.
  • dragon11
    #2263
    Rendben, köszi!:)
    Azt hittem már komoly a hír.. Nekem tökéletes az X86, 2GB RAM + 1GB rammal ellátott videókártya..

    Egyébként az AMDről mit tudni, mikor fogják az aTI kártyáknak a kompatibilis drivert kidobni ?:) kb. 1 hét a megjelenés után ?
    Mondjuk HD 4870-hez..:D:D
  • bon
    #2262
    Lesz x86 és x64 tuti. Windows 8-ra is jönni fognak x86-os alkalmazások, ne tejesszünk rémhírt! Amire te gonolsz az egy elemző agymenése volt csak. Ha x86 támogatás meg is szűnik akkor is több évbe fog telni!
    Azt már inkább elképzelhetőnek tartanám, hogy Windows 9-ből nem lesz x86-os verzió, csak x64 sőt talán 128bit-es változat is.
  • janihunk
    #2261
    Ha 3gb több ramod van akkor X64.
  • dragon11
    #2260
    Már nem sokára jön.. remélem nem lesz egy vagyon a 2licences változat..

    Ha mégis lenne X86 és X64.. tuti az X64-et érdemes megvenni ?
    //merthogy a W8-ra állítólag csak x64-es alkalmazások fognak jönni//

  • janihunk
    #2259
    Maga a telepítő exe nem indul. A vicc hogy CP-n simán jó volt. Max 3 mat én megoldottam win8 on.
  • bon
    #2258
    Úgy tudom a social club ami nem kompatibilis a gta-ból, ilyen volt a max payne 3-is, de az kapot frissítést és utánna már ment a Windows 8-on.
  • MerlinW
    #2257
    Piacon levő OS-t kell használni:)
  • janihunk
    #2256
    Sziasztok, valaki feltudta telepíteni a GTA IV-et a Win8 RP-n? Nekem azt írja nem kompatibilis. Áttettem már win7, Vistába is de semmi. Van megoldás?
  • Blum
    #2255
    Nem tudom hogy irtad be,de nekem kb. 3mp volt megtalalni.

    [Banner folott levo legordulo lista...]
  • kamionosjoe
    #2253
    Tegnap indításnál mikor beírtam a jelszót egy szürke képernyő fogadott, csak a Ctrl+alt+del segített rajt. Másnak is volt ilyen?
  • dragon11
    #2252
    Csak végre jöhetne már..
  • [HUN]FaTaL
    #2251
    Köszi az infot. Na majd ha megjelenik a win8 kiderül mit csinálok :D
  • bon
    #2250
    X-fi-ről tudok nyiltakozni, azok mennek, de bugosak, pl. indítás után nincs hang, beakadó vagy hirtelen elmenő hang jellemi, bár nem túl gyakori jelenségek.
  • [HUN]FaTaL
    #2249
    Adnék egy esélyt majd a végleges verziónak, nem tudod a win7-re írt creative driverek egyáltalán nem kompatibilisek? Mert nem sok esélyt látok rá, hogy az Audigy LS-re lesz win8 driver :D
  • dragon11
    #2248
    Aha. Érzésem szerint jobb 1-2 hónap haladékot adni Nekik, hogy minden biztos legyen.. nem olyan jó dolog BETA driverekkel bíbelődni.
  • bon
    #2247
    Már biztos csinálják (nvida, amd, creative amit tudok), vagy elérhető alternatívaként a microsoft update-ről driver ami jobb a semminél.
  • dragon11
    #2246
    S mennyi időt saccolsz az új driverek megírásának ?
  • bon
    #2245
    Biztosra meremm állítani, hogy Windows 7-es dirverrel nem fog tökéletesen műkődni. Én már több hardverral találkoztam ahol gond volt a Windows 7-es driverekkel.
  • dragon11
    #2244
    W7 driverrel fog működni tökéletesen, nem?

    90%-ban ugyanaz lesz, elvileg!
  • dragon11
    #2243
    Jöhetne már!!
  • bon
    #2242
    Nem csak hotmail címet fogad el. Csúnya is lenne ha csak azt támogatná.
  • janihunk
    #2241
    Annyi van hogy local profil. Oda csak felhasználó név kell. Nem lesz beregizve mailon hogy te a Win8 at teszteled.
    Kép Ahol nekem MS account van ott neked local-nak kell lenni ha már mailal léptél be.
  • simonl #2240
    Tehát van egy ilyen lehetőség? Hol kell figyelnem? És ott megadhatok akár gmail -os címet is?
  • janihunk
    #2239
    Hát most ment el 50K az új gépre vagyis alkatrészekre. Író már nem fért bele:D
  • MerlinW
    #2238
    USB-ről is telepíthetsz. Mondjuk 4500Ft egy SATA-s író. Persze, ha nincs akkor nincs:)
  • janihunk
    #2237
    Local profilt is létre lehet hozni. Én mindig azt cinálok.
  • simonl #2236
    Sziasztok,

    Telepítéskor csak hotmail -es email címet lehet megadni?

    Köszönöm a válaszokat...
  • janihunk
    #2235
    Hát igen az lenne a legjobb. Csak sajna pendrive mos nincs.
  • bon
    #2234
    Én tiszta telepítést javasonék azért, pl. pendrive segítségével.
  • janihunk
    #2233
    Hát nagyon remélem hogy jó lesz. Ugyan úgy inteles maradok csak az új lapon nem lesz IDE csati és nem lesz egy ideig DVD-íróm. Így rendszert sem tudok majd telepíteni.
  • MerlinW
    #2232
    Miután a W8 90%-ban Win7, illetve nem szokás visszafele fejlődni, ezért valószínű.
  • janihunk
    #2231
    Sziasztok valaki cserélt már alkatrészt a gépében win8 újratelepítése nélkül? Azért kérdezem mert a win7-et ha átviszem egy inteles géből egy AMD-s be akkor kb 1 perc és le is tölti magának a szükséges fájlokat és lehet is használni. Win8 RP is ilyen?
  • Evin
    #2230
    Hát ez az én gondom.
  • bon
    #2229
    Csak a Microsoft tudja (vagy még ő se), én július végét olvastam.
  • pxxl
    #2228
    no, szülinapomra adnak egy ùj win8-at? de kedvesek :D
  • berczely
    #2227
    Mikorra várható az RTM kiadás?
    Olvastam már mindent, hogy a build.8500 lesz a végleges, de nem mert fejlesztik tovább, jön Július 12-én stb.
  • bon
    #2226
    Ha olyan bukás lenne (nem lesz az) mint a Vista akkor én kérném a hatalmas nyerség utalását a számlámra.

    Olyat meg nem mondj, hogy soha könnyen előfordulhat, hogy szükséged lesz rá pl. valami program futtatása miatt.