8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Blum
    #2307
    google-->ironia
  • kazsmer
    #2306
    Te milyen Windows9-ről beszélsz, hogy 1 hét múlva jelenik meg?
    Az a win8, ami most fog megjelenni.
    A win7-hez SP2 van még csak.
  • Blum
    #2305
    Lesz
  • lo9in
    #2304
    mit gondoltok lesz win8 driver asus P5KPL-AM alaplaphoz ?
  • KranaZoli #2303
    MEA CULPA!
  • Pupuci
    #2302


    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1259085565&no=2282]#2282[/URL]
  • KranaZoli #2301
    Nem tudom mennyire hiteles, mert annyira nem mozgat meg a Win8 - de most találtam rá: link...

    "A Microsoft megerősítette, hogy októberben érkezik a Windows 8 – és a Windows RT is.

    A redmondi vállalat már korábban is közölte, hogy a Windows 8 várhatóan ősszel, októberben jelenik meg, így ezt az információt csak megerősítette Brandon LeBlanc a Windows hivatalos blogján..."
  • janihunk
    #2300
    Akkor már nincs is messze.
  • bon
    #2299
    Augusztus első hetében elkészül. Október végétől megvásárolhatod.
  • Blum
    #2298
    Le vagy maradva,jovo heten jon a Windows 9.
    Windows 8-hoz tegnap adtak ki a legultolso Service Packot (SP4).
  • kifli
    #2297
    Még nem!


    Holnap majd összeülnek a srácok ötletelni, mi is legyen benne. Ez ma lett volna, de valaki kinyitott egy tűzcsapot az utcán, az iroda előtt, így mindenki lement pancsolni.
    Talán, egy hét múlva, ha megvannak az ötletek, neki állnak a kernelnek, majd augusztus végéig RTM állapotba hozzák. Azért talán, mert kitudja mi zavarja meg őket a munkában.
  • olivaoil
    #2296
    Haló! Létezik már a Windows 8?!? Ha igen azt kicsit furcsálanám, hogy ilyen gyorsan megjelent.
  • bon
    #2295
    Na meg cégnek.
  • bon
    #2294
    A szoftverben semmi, a bolti változatoknál van telepítő lemez sőt doboz is, az msdn, technet csak letölthető, ha van előfizetése a személynek.
  • dragon11
    #2293
    Elnézést..


    Akkor mégis mi a különbség az RTM, MSDN, technet, bolti változatok között ?
  • bon
    #2292
    Semmivel, végleges bolti változat.
  • Blum
    #2291
    NEM!
    Ez a lenyeg ember...
  • Pupuci
    #2290
    Nem. Azért RTM.
  • dragon11
    #2289
    Értem.. de gondolom azon még fognak változtatni valamit..:)
  • LeonSilver
    #2288
    Már miért lenne messze? A release to manufacturing azt jelenti, hogy gyártása kész, ezt szánkák forgalmazásra.
  • dragon11
    #2287
    MSDN mivel rosszabb az októberi boltos verziótól ?:D
  • bon
    #2286
    RTM = gyártásra kész, boltba októberre várható, MSDN, technet hamarabb, még augusztusra tippelnék (nekem az msdn megjelenés már bőven jó lesz).
  • dragon11
    #2285
    :((

    akkor még elég messze vannak a normális verzsönök :/
  • LeonSilver
    #2284
    release to manufacturing
  • dragon11
    #2283
    Az RTM = Home Premium ?:D
  • bon
    #2282
    Részletes hivatalos info (angol nyelven): link
  • bon
    #2281
    Igaz:) Biztos negártott a nagy beleg.

    Tehát újra: Augusztus első hetében RTM fázisba kerül a Windows 8! link
  • Pupuci
    #2280
    Augusztus ;) Július első hete már idén nem lesz több ;)
  • dragon11
    #2278
    Én azért bízok a dologban.:)
  • bon
    #2277
    Közel se biztos, hivatalos bejelentés még nincs, csak pletyka. Napokban zajlik Windows Partner Conference Torontoban ott már közölhetnek hivatalos információkat többek közt a Windows 8-ról is.
  • dragon11
    #2276
    25-26.-a körül már jön, nem ?
  • bon
    #2275
    XP, Vista, Windows 7 esetén valóban lesz frissítési lehetőség (bizonyos megkötésekkel) Windows 8 végleges kiadásra, és elég jó áron kb. 40usd. De már megvárnám a végleges megjelensét.
  • Blum
    #2274
    En megvarnam a veglegest.

    En nem fogom feltelepiteni,mert a gepem baromi gyenge hozza,de ha megis telepitenem,akkor -mostmar- csakis a veglegest.
  • TARTYOM
    #2273
    Azt olvastam lehet majd frissíteni a Windows 8 Final-ra.
    Akkor érdemes lenne már most elkezdenem átállni win8-ra vagy inkább várjam meg amíg kijön a végleges és csak akkor ? (frissítési gondok stb)
  • Blum
    #2272
    Na kellett emlegetni :)

    Megjelent a 12.6-os legacy Catalyst
  • bon
    #2271
    Teszt rendszer így lehetnek problémák, de én váltottam több gépnél is és a hibákkal én együtt tudok élni.
  • rastachris22
    #2270
    Hali srácok! Úgy tudom, már van kipróbálható változat a windows 8-ból. Kérdésem az lenne, hogy mennyire éri meg váltani, már vagy 2 éve nem volt újra telepítve a win7-em, most állnék neki egy reinstallnak, de gondolkozok, hogy inkább win8-at rakjak fel. Érdemes lenne?
  • Solt
    #2269
    Ugyan! :) Valahol az AMD hülyesége, hogy rosszul kommunikálták a sztorit... nagyon sokaknak az égett be, hogy megszűnik a támogatás, de szerencsére ez nem így van! :)
  • janihunk
    #2268
    Hmm én kérek elnézést.
  • dragon11
    #2267
    Megnyugtattál, kösz!:)