8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • janihunk
    #2627
    Windows 8 RTM x64 Eng Build 9200.16384.12075-1247-4 Canouna-Leak
  • janihunk
    #2626
  • pxxl
    #2625
    van eredeti xp, csak eszembe jutott, hogy volt régen ilyen lehetőség is :DD
  • [HUN]FaTaL
    #2624
    Elhajt az MS a Campus kulcsoddal a francba :D
  • MerlinW
    #2623
    Ez fájt:)
  • pxxl
    #2622
    a loadert nem hiszem, hogy árulni fogják :P
  • MerlinW
    #2621
    Meg kell venni a boltban:)
  • bon
    #2620
    Simán kizárható a frissítési lehetőségből.
  • bon
    #2619
    Kezdődik a kamú áradatt.
  • pxxl
    #2618
    tényleg, és mi van akkor, ha az xp-t a campus kulcsal (vagy mi a neve) telepít valaki, és azzal akarja megvenni a win8-at? én is telepítettem otthon ezzel xp-t, és nem volt semmi baja az aktiválással. lehetséges ez egyáltalán? mert így sokan eredeti xp nélkül is vehetnek nagyon olcsón egy win8-at :)
  • janihunk
    #2617
    Kiderült:
  • janihunk
    #2616
    Még azt sem tudom fake vagy nem:D Am hiába jön ki ma jövőhétig nem tudom telepíteni:S
  • [HUN]FaTaL
    #2615
    Hajrá, aztán szólj ha megtaláltál mindent a kínaiban :D
  • janihunk
    #2614
    Windows 8 China 6.2 9200.16384.120725 hát ez?
  • janihunk
    #2613
    :D ki nem?
  • bon
    #2612
    Egy 64bit-es ISO-nak jobban ürülnék.
  • janihunk
    #2611


    RTM telepítés

    Forrás PH "pzstm"
  • janihunk
    #2610
    Meg kell várni a loader-t. Nem kell első nap feltenni amit leszed innen onnan.
  • MerlinW
    #2609
    Ha más nem, talán lesz trial kulcs, amit aktiválsz online, ezzel megakadályozva a próbaidőszak kijátszását. Én így csinálnám.
    Mindenesetre kíváncsi leszek, milyen védelmet találtak ki megint a srácok:) Én a hardverazonosítókkal (alaplap/proci) játszanék.
  • [HUN]FaTaL
    #2608
    Csak avval az a baj, hogy nem a végleges állapotot mutatja.

    De szerintem az enterpriseból most is lesz trial, bár még semmit nem tudni róla.
  • MerlinW
    #2607
    Dehogynem, ott a Consumer Preview.
  • KaBuTo666
    #2606
    De ilyen 30 napos trial nem lesz?
  • bon
    #2605
    Engem speciel nem zavar a kód beírás, ott van a gépen matrica formájában, vagy a telepítő lemez tokján (pl oem-nél), esetleg emailben. Mennyiségi licensz kulcsokat meg már fejből tudom, vagy nem is kérnek.
  • [HUN]FaTaL
    #2604
    A Vista is települt. És sokkal egyszerűbb volt telepíteni (a nem egyforma) gépeket és a végén írni a kódot, mint avval szarakodni állandóan. Mintha nem törnék fel fél perc alatt az egészet a francba, nem tudom mit erőlködik az MS.
  • bon
    #2603
    Némileg off, de mégis ide is tartozik, mert köze van a metro-hoz, király lett a hotmail utódja az outlook.com, érdemes kipróbálni.
  • dragon11
    #2602
  • pxxl
    #2601
    Nekem inkább az volt a meglepő, hogy a win 7 települ serial nélkül :D
  • bon
    #2600
    igen
  • tmp
    #2599
    hallottátok hogy serial nélkül nem engedi telepíteni?
  • dragon11
    #2598
    Ideje már..
  • bon
    #2597
    Jó lenne.
  • Desiderata #2596
    A héten véglegessé válhat a Windows 8
  • dragon11
    #2595
    A héten valszeg már jön.:)
  • janihunk
    #2594
    build szám nincs, viszont létrehozták ma délben a nagybetűs RTM mappát, egy darab Windows 8 Professional Retail mappával, benne két ISO fájllal.

    Forrás PH "pzstm"
  • benőmenő
    #2593
    Szerintem ez megfelelő illusztráció
    Tényleg két lovat akar megülni a MS egy OS-el.
  • dragon11
    #2592
    azért ez picit..
  • skinnyman
    #2591
  • zola2000
    #2590
    Unreal Engine 3 van androidra ahol csak opengl van (az is linux csak armes), meg ps3mon sincs directX, ott is van ue3, ha most nincs is sima pc linuxra portolva az ue3, nem hinném hogy problémát okozna.
  • [HUN]FaTaL
    #2589
    #2578-ban ugyanezt írtam :)

    Még ha a Windows 8 bukás is lesz (bár pénzügyileg a Vista sem volt a sok új gép és a downgradek miatt), akkor sem történik semmi. Maximum kiveszik a Metrot a Win9-ből (vagy akármi lesz a neve).
  • MerlinW
    #2588
    Könnyebb portolni, de erre egy multi sem fog erőforrást pazarolni, mert egyszerűen nem éri meg. Valve részéről ez egy nagyszerű kezdeményezés, de mint írtam volt, ezt 90%-ban az indie és kickstarter fejlesztők fogják használni. A jelenlegi fejlődés üteme mellett sok sok (10+) évet kell még várni arra, hogy AAA címek jöjjenek Linuxra:)