8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • lo9in
    #2668
    nyomógomb ?
  • gosumofo
    #2667
    es ha kell akkor elerem a jobb also sarokban, de az hogy itt villog a full screen telefonos nyomogombos fosadeksagaval, arra nincs szo hogy mennyire botranyosan pc felhasznalo ellenes a rendszer
  • bon
    #2666
    Jujj "telefonos felület", inkább hívjuk metro-nak. Amúgy a telefonos felületnél azért többet tudd.
  • Newfronter
    #2665
    Az a start menü is, te szerencsétlen!
  • gosumofo
    #2664
    ki kell kaparni a billentyuzetbol a windows gombot hogy ne valtson at a telefonos feluletre ha veletlenul megnyomom ..
  • bon
    #2663
    Amúgy se férhettél hozzá a végső változathoz, de ha mégis akkor se tesztelhetted csak pár órát, mert 1-én jelent meg, így meg ilyen mértékű következtetést levonni nem lehet.
  • lo9in
    #2662
    és ha valaki eddig xp-t használt akkor van értelme ezt tenni igaz ??? vagy inkább tegyen fel 7est és akkor rá is érvényes amit mondasz ugye ?
    ülj le 1-es
  • bon
    #2661
    Szerinted.
  • gosumofo
    #2660
    vegso valtozat vegso ertekelese: teljesen ertelmetlen PCre telepiteni ha win7et hasznal az ember.
  • [HUN]FaTaL
    #2659
    Hiába vártok, nincs 30 napos türelmi időszak, és amíg nincs aktiválva addig 3 óránként felugrik egy teljesképernyős ablak.
  • tmp
    #2658
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    magon fennvan, de szerintem érdemesebb megvárni az érintetlen msdn-es isokat 16-án

  • bon
    #2657
    A warez-t lehetőség szerint kerülni kérem, de privátban töllem mehet, esetleg rejtett spoiler ként. Nem szeretnék warez topic-ot.
  • janihunk
    #2656
  • bon
    #2655
    Ne legyél benne biztos, fejléc színen kívül másra nem számítanék.
  • Blum
    #2654
    Majd idovel biztos,hogy lesz hatter allitasi funkcio is.
    Amikor a g-mail megkapta az uj feluletet,ahhoz se volt rogton ilyen opcio.

    [Bar engem hideges hagy,jo ez a default]
  • Tomy Lee
    #2653
    Outlook-ot konfiguráltam,hozzáadtam mindent egész jó így viszont hátteret nem lehet hozzárendelni?Ez a fehér alap van csak?
  • [HUN]FaTaL
    #2652
    Elképzelhető, hogy amíg nem aktiválod kint van, de az is lehet, hogy csak Enterprise esetében.
  • bon
    #2651
    Én elképzelhetőnek tartom, hogy az Enterprise végleges mutatja csak. De ha a többi is engem az e zavar, nem a hátteret lesem, hanem használom a gépet.
  • tmp
    #2650
    Viszont érdekes, hogy az eddig megjelent "rtm" verziókon mind ott van a vízjel (vagy azért hogy elhiggyük, (bár nem nagy feladat manipulálni), vagy ilyen lenne a végeleges? (jójó regedittel 2 kattintás, de akkoris..))
  • tmp
    #2649
    "tegnap késő este óta Win8 enterprise fent van corpneten"
    KÉP
    forrás:prohardver/pzstm
  • bon
    #2648
    Fellehet és mindkét programra megérkeznek az üzenetek.
  • R3TR0
    #2647
    RP re fel lehet rakni a WLM 2011et?

    Nem zavarja be a fentlévő Messengert?

    Vagy mind2 re megjon amit irnak?
  • dragon11
    #2646
    Köszi.
  • bon
    #2645
    Csak egy kicsit olvass vissza és ott lesz a hivatalos bejelentés.
  • Blum
    #2644
  • lo9in
    #2643
    tessék
  • lo9in
    #2642
    szerintem komolyan kérdi
  • tmp
    #2641
    mondd h viccelsz :D
  • dragon11
    #2640
    Szóval semmi hivatalos eddig ?:(
  • bon
    #2639
    De, töb cég és Microsoft alkalmazott is hozzá fér, így előfordulhat szivárgás, de mint korábban írták, kulcs nélkül nem lesz telepíthető.
  • lo9in
    #2638
    jól sejtem hogy 15-e előtt az ég világon senki nem férhet hozzá és hogy esélytelen hogy kiszivárogtassák mondjuk már holnap ?
  • bon
    #2637
    Valóban nagyon király lett, én már tegnap átálltam rá.
  • tmp
    #2636
    Aki még nem látta/nem tudná a napokban megújult a "hotmail" is:

    https://outlook.com/

    Metrósodott, de nagyon letisztult és sallangmentes lett.
    Próbáljátok ki ;)
  • bon
    #2635
    tmp hozzászolása az örömhírrel, javítva: Elkészült a Windows 8
  • bon
    #2634
    Augusztus 15-től letölthető lesz az MSDN-Technet előfizetéssel rendelkezőknek.
  • bon
    #2633
    Végre egy hivatalos info.
  • Tomy Lee
    #2631
    :C
  • [HUN]FaTaL
    #2630
    fake
  • bon
    #2629
    Nem valós.
  • bon
    #2628
    Már csak az a kérdés, hogy valós e