8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • [HUN]FaTaL
    #2708
    Kiszivárgott a végleges enterprise is:

    UILD: 6.2.9200.16384.WIN8_RTM.120725-1247
    FILE: 9200.16384.120725-1247_x64frev_Enterprise_VL_HRM_CENA_X64FREV_EN-US_DVD.iso
    SIZE: 3,490,912,256 byte
    SHA-1: 73DF20A98D8CDF52E70FBFFECBEBA63F2A242322
    MD5: 73CE7A432BA94AFC2C7A4F05B507D8F1
    CRC: C5BF29FF
    NOTE: this is original M$ image.
    by W.Z.T
    8|3|12
  • bon
    #2707
    Én csak a saját szememnek fogok hinni 15.-én az msdn oldalon.
  • [HUN]FaTaL
    #2706
    Szerintem leghamarabb az MSDN release előtt 2-3 nappal lesz végleges. :)
  • aate
    #2705
    Azért írtam mert most a Pro is kiszivárgott, de az sem az eredeti !
  • [HUN]FaTaL
    #2704
    Igen olvastuk már, várunk 15-ig :)
  • aate
    #2703
    Ne rakjatok fel nem hivatalos verziót ! Több oldalon is írják ami kiszivárgott az nem a végleges ,tele van hibákkal !
  • dragon11
    #2702
  • lo9in
    #2701
    nem ezt mondom ? XD majd ha a saját szememmel látom msdn-en akkor elhiszem addig nem.
  • dragon11
    #2700
    Nem akarok beleszólni, sem offenzív lenni.. de nem lenne egyszerűbb megvárni a 15-ét ? Már várunk egy jó ideje rá, ennyi már csak belefér, nem ?:)
  • bon
    #2699
    Nincs magyar még.
  • kjhun
    #2698
    Valószínűleg, még nem az RTM, ami torrenten kering, hiába van akként feltéve sok helyen.

    És egy másik hsz is ezt erősíti meg.

    fx01991 írta:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Van egy rossz hírem. Ez a kiszivárgott windows, koránt se biztos, hogy a végleges. Olyan hibákat találtak benne, amit lehetetlen nem észrevenni bizonyos alkalmazásokban.
    Valószínűleg direkt szivárogtatták ki, hogy szívassák a népet.

    Kb hétfőn lesz hash összehasonlítás megbízható helyről.


    A magyar feliratot előcsaltátok már benne??
  • lo9in
    #2697
    teljesen igazuk van mindenki védje ami az övé és annak a hírét is, így legalább nincsenek félreértések ennyi ;)
  • zola2000
    #2696
    Jah, ugyanannak akik miatt a metro újságot átnevezték metropolra.
  • dragon11
    #2695
    Köszi.
  • lo9in
    #2694
    aug. 15-e ennyi a válasz mindenre minden problémára kérdésre, nehéz felfogni hogy még nincs honnan kiszivárogtatni a microsoftos rtm iso-kat ?
  • kjhun
    #2693
    Egy hsz, egy torrentoldalról.

    sevenstyler írta:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    amugy ez 8508 RTM változat mert benne van a verzio szám a gyári amit a wzorék nem irtak át

    win7nél 7600volt benne
    w8nál 9200 de ebbe a telepitőbe elbaxták a hackerek nem irták át az egyik verzio számot bukta ez

    Magyar már 3 honapja és az rtm is az

    http://kephost.hu/image-0A09_501D1CFB.jpg

    nem is csoda nem aktiválható amikor ez nem az a változat aminek kéne lennie ez csak egy előzetes átnevet rtm verzio még juni elejéről

    amugy van hozzá magyarositás már RP előtt 3 napall megirtam hozzá és RTMen is van tegnap irtam ahoz is a 15.ikei valos msdnes változaton is menni fog mig nem jőn ki a gyártói nyelvi magyar csomag de csak zárt kőrüen elérhető



    Megjegyzem, hogy az oldalak zömén 2.8/2.95GB-os C***/***WZ relízek vannak, de láttam open-trackeren 3.24GB-os, ugyanúgy x64 ISO-t is. Lehet, hogy az frissebb????
  • bon
    #2692
    Nem valakinek, hanem az azonos nevű német cégnek.
  • kjhun
    #2691
    A Metro, az már nem Metro, hanem valami más lesz, egyelőre "Windows 8 stílusú interfésznek" hívják jelenleg. Mivel valakinek nem tetszett, hogy úgy hívták. Majd kiderül, mi lesz a végleges név.

    kenytelen-atnevezni-a-metro-feluletet-a-microsoft
  • bon
    #2690
    15.-én
  • dragon11
    #2689
    16-án lesz fenn Techneten ?
  • GregSB
    #2688
    Ez fazság, Win8-at ugyan még nem használtam, de OSS X-en már évek óta használva vannak a képernyő sarkok, és barmi egyszerű volt mindig is odarántani az egeret. Ha neked karmozdulatok kellenek hozzá, akkor túl lassúra van véve a pointer mozgása.
  • Evin
    #2687
    Hagyd rá, csak trollkodik.

    Jim Morrison
    Én nem fagyás, hanem az apró kis idegesítő hibák (és mert nem ment 1 játék, amin épp dolgozom) miatt váltottam vissza. De én is váltok, mert Win8-hoz képest a Win7, baromi lassan indul és áll le.
  • cody1994
    #2686
    Neked el mentek otthonról .. kérem szépen 2012 van b...... már most jobb a win7nél ..
  • Jim Morrison
    #2685
    Jelentem határozatlan időre visszaáltam win7re... Sajnos sok volt a fagyás ezért kellett ezt az óriási lépést megtennem :D Mondjuk ezen a héten már nem igen fogom használni a gépet, két hét múlva egyáltalán, utána meg már kijön a win8. Ennyit kibírok, majd telepítem a végleges win8at.
  • aate
    #2684
    ,,van magyar fejlesztoje a winnek? " - Van és nem is kevés ,egyet személyesem is ismerek !
  • zola2000
    #2683
    Attól függ melyik oprendszer telefonos felületénél :)

    lekoppinthatná a windows androidról a launchereket, az élő háttérképeket, azt hogyha egy asztali mappára rámutatok, akkor egyből buborék formájában látszódhatna a tartalma -> majd onnan alkalmazás indítása (ez teljesen jó lenne egérrel).
  • lo9in
    #2682
    ez van ha valaki idegbeteg és a saját baja miatt egy sok milliárdos céget hibáztat
  • [HUN]FaTaL
    #2681
    Én se értem. Az emberek össze-vissza nyomkodják a billentyűzetet? A win95 óta wines billentyűzetem van, de még egyszer sem ugrott véletlen a start menübe.
  • lo9in
    #2680
  • pxxl
    #2679
    sosem értettem, hogy hogy lehet VÉLETLENÜL megnyomni azt a gombot. én még életemben nem nyomtam meg véletlenül a win gombot, szándékosan annál többször. sosem zavart eddig játék közben vagy akármit is használtam a pc-n :\
  • bon
    #2678
    Miért kellene az egész karodat mozgatni? Én egeremet elég csuklóból kezelni és megis bejárja az egész monitort. Na meg vannak gördítő sávok és gombok is az egéren.
  • gosumofo
    #2677
    na megyek letorlom bye
  • bon
    #2676
    Már boccs, de ez már idióta felfogást sugal igen erősen, miből következtettél erre? Simán előfordulhat, hogy kitalálnak egy tejesen mást kezelési módot. Amúgy is a felhasználói visszajelzések számítanak a Microsoftnak, ja hogy a többég ezt letiltja alapból? Vessenek magukra.
  • gosumofo
    #2675
    kell
  • lo9in
    #2674
    mondod itt a hülyeségeidet :D
  • gosumofo
    #2673
    de erted ha en pct hasznalok, akkor mit szopatnak ezekkel a megoldasokkal?
    nem az ujjamat huzigalom az 5 centis telefon kijelzojenek 4 sarkaba, hanem az egesz karomat kell foloslegesen mozgatnom mindenhez ebben a rendszerben
  • gosumofo
    #2672
    mellesleg leszarnam hogy ez a win rossz lett, de ezek utan nincs remeny hogy 1x jobb lesz a kovetkezo
    es majd ra lesznek eroltetve az emberre dx12 exkluziv meg hasonlo faszsagokkal
  • bon
    #2671
    Képernyő négy sarka mind külön menüt hoz be, alkalmazások ablak kezelése (bezárás, osztott képernyőre helyezés) de a több menüpont is van mint a telefonon.
  • gosumofo
    #2670
    van magyar fejlesztoje a winnek? kikeresem telefonkonybol es elmegyek adni neki egy kibaszott nagy pofont ezert a hulladekert
  • gosumofo
    #2669
    szart se tud tobbet
    nincs 1 jobbklikkes menu se, csak behozza ra azt mintha a telefonomon a menu gombot nyomtam volna meg
    mibe telt volna kifejleszteni hogy rendesen kezelheto es testreszabhato legyen egy igazi ember szamara is? nem csak az amerikai fogyatekosoknak akik iphonet vettek