8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • lo9in
    #2828
    és sima 8 kulcs az miért nincs, bár már kezdek letenni róla végül is win7ből se volt éhesebb az ultimate mind a home pro
  • lo9in
    #2827
    most inkább kérdéseim vannak egyébként van egy 1gb-s kingstonom már vagy 5 éves szegényke és nem is elég nagy :/ szóval nincs telepítésre alkalmas adathordozóm :)
  • bon
    #2826
    Semmitmondó képek a Windows 8 tartalmáról, én nem ajánlom a core-t. Biztos jelentősen butított funkcióval bír mint a Windows 8 vagy a Pro.
  • bon
    #2825
    Pendrive-od nincs?
  • lo9in
    #2824
    amúgy ha megszakad a net akkor elszáll az aktiválás ? minden indításnál újra elvégzi magától a dolgot ? vagy net nélkül is megy fél évig ha már beírtam a kódot ?
  • lo9in
    #2823
    slmgr /dli az mi amúgy mert a leírásban nem szerepelt de a képen ott van a cmd-ben
  • lo9in
    #2822
    ja és ugyanaz a kulcs jó x86 és x64hez is ? ja meg a szerver ami aktiválja a core kulcsot is szereti ? :S
  • lo9in
    #2821
    amúgy a core dologra visszatérve:ezen a linken van 3 kép egyiken egy sima vin8 van telepítve valszeg a core kulcsal ami a képek felett szerepel aztán van egy pro kulcs is alatta és egy wmc kulcs is na ezt mondom hogy ha a core kódot írom be elvileg kapok egy sima win8at nem ? :)
  • lo9in
    #2820
    én lemez hiányában várok holnapig :)
  • Tomy Lee
    #2819
    NA nekiállok és felteszem a PRO-t SSD-re egyszerüen nem bírok tovább várni:)
    Ami játék meg külön hdd-n van telepítve és nem fog elindulni utána azt letörlöm úgyse ér semmit egyik sem..
  • lo9in
    #2818
    12.6 whql vagy 12.7 beta ? és dxdiag-ban wddm1.2 ír ? mert amikor RP-hez tettem win7 drivert akkor wddm 1.2nek ismerte fel de az csak 1.1es úgy tudom , vagy számít ez valamit ? :S
  • [HUN]FaTaL
    #2817
    Van benne driver, de nincs OpenGL csak DX.

    Ha kell az OGL is, akkor a win7 drivert fel lehet tolni win7 compatibility módban, nálam rendben működik.
  • lo9in
    #2816
    amd videokártyások milyen driver van benne alapból ? mármint a proban ? mert mondtátok hogy nem lehet rá semmit telepíteni
  • bon
    #2815
    Windows 8 pro 59,99$-ért: link

    Ez nem frissítési lehetőség.
  • lo9in
    #2814
    akkor tévedésbe voltam, csak hát .nfo-ban olvastam hogy core és akkor az mégsem a sima win8at jelenti ha azt a kulcsot adom meg telepítésnél ami a core: mellett van ? :S
  • aate
    #2813
    Action center > Trust this PC Live Felhasználó profil beállítása állandóan jelezz, de mit állítsak még mikor minden adatot -kérdést, mailt megadtam ? A végén nincs OK.
  • [HUN]FaTaL
    #2812
    Az nem a sima Win8? Van Windows 8 Server Core Edition, az parancssoros (PowerShell) nincs benne se GUI, se semmi.

    A desktop változatból nincs Core, van sima Windows 8, meg Windows 8 Pro.
  • bon
    #2811
    De igen, parancssoros szokott lennie a core.
  • lo9in
    #2810
    a core az a sima win8 néhány hiányossággal pár felesleges marhaság home editionnak felel meg amúgy
  • [HUN]FaTaL
    #2809
  • [HUN]FaTaL
    #2808

    [IIMG]http://imagerz.com/QEAQC0tvAwMAUlpLEgVR[/IMG]

    #2807: A core az nem szerver változat? Abban csak parancssoros felület van.
  • lo9in
    #2807
    core az működik? valaki nem tudja ? és az mennyivel foglal kisebb helyet ? és mennyivel kisebb a gépigénye ?
  • aate
    #2806
  • [HUN]FaTaL
    #2805
    Proval is működik, csak először valami baja volt és kért egy rebootot, újra lefuttatva a parancsokat már jó is. :) A WMC-s verziót nem tudom, azt nem raktam fel, mert nem kell.
  • aate
    #2804
    Enterprise - alatt működik a megoldás. Proval lehetnek gondok a fórumok szerint is.
  • aate
    #2803
    Nem hivatalos a KMS szerver nem fogják kilőni(reméljük ) !
  • aate
    #2802
    Többi kérdést gondot itt folytassátok !link
  • aate
    #2801
    Nem kell az csak a telepitéskor kell ha fent van akkor szerintem már kell ,hogy működjön . Nekem Enterprise van fent nem tudom igazolni !
  • kjhun
    #2800
    LOL

    Ha van net, akkor arról az ip-ről beaktiválja a wint?! De, ha lelövik, akkor gáz. Ahogy elnézem, gyanítom azok-é ez az ip szerintem, akik a kms aktivátort írják, lassan offline verzió is lesz belőle szerintem. Microfos nem fog örülni neki, az biztos.
  • aate
    #2799
    Milyen verzió? Amikor beírod a CMD (admin ! )-be akkor 1-2 ms azt a felugró ablakokat le okézod egyenként.
  • lo9in
    #2798
    legyen már valami :D be vagyok sózva holnap telepítés lesz ha visszajelzitek hogy core - pro. változatoknál is működik :D meg ami kint van a legnagyobb magyar t.rent oldalon az megbízható akkor igaz ? :D
  • aate
    #2797
    Win ver : Kép
  • Blum
    #2796
    Nem..nem tudom. Pedig kiirta,hogy successful.
    Restart is volt.
  • aate
    #2795
    Most tudod változtatni a Metro színét stb.(újraindítás kell ! )
  • Tomy Lee
    #2794
    Ja ok,thx:)
  • aate
    #2793
    A Pro telepítéshez kell (demo kódok )
  • Blum
    #2792
    Nalam semmi nem valtozott leszamitva azt,hogy eltunt a vizjel.
  • aate
    #2791
    Kép
  • Tomy Lee
    #2790
    Hát ezzel így nem tudok mit kezdeni.Mik ezek a kódok
  • lo9in
    #2789
    a kép amit linkeltél nem jó :S