8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • lo9in
    #2788
    viszont van még valami, aki egy másik kulcsal a core verziót telepíti annak ehhez a parancshoz amit írtál be kell helyettesíteni a core kulcsot ?
  • lo9in
    #2787
    LOL
  • lo9in
    #2786
    szóval a kint levő enterprise és professional iso-k valódiak ?
    és várható hogy a prof.-hoz is lesz ilyen aktiválási módszer ? slmgr -rearm nem jó hozzá ?
  • aate
    #2785
    Megoldás Pro verziókhoz :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pro: slmgr /ipk NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4
    ProWMC: slmgr /ipk GNBB8-YVD74-QJHX6-27H4K-8QHDG
    Cmd be futtassátok le ezt a parancsot:
    slmgr /skms kms-c.no-ip.org
    slmgr /ato
  • Tomy Lee
    #2784
    Most töltöttem le PRO-t és Enterprise-t meg letöröltem.Kezdhetem elölről te OMG-.-
  • Blum
    #2783
    Mukodik,koszi! :)
  • aate
    #2782
    Igen működik !Kép
  • Tomy Lee
    #2781
    Képet róla tud linkelni valaki,hogy néz ki egy aktivált Enterprise?
  • Tomy Lee
    #2780
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki is próbáltátok,működik?
  • aate
    #2779
    Enterprise használóknak :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aktiválás . Cmd be futtassátok le ezt a parancsot:

    slmgr /skms kms-c.no-ip.org:1688
    slmgr /ato
    slmgr /skms kms-c.no-ip.org
    slmgr /ato

    180napig tart.

  • wollnerd #2778
    Be van kapcsolva a VT-x/AMD-V hardware acceleration? A Biosban kell bekacsolni ezt a funkciót.
  • [HUN]FaTaL
    #2777
    Támogatja a CPUd és alapból be is van kapcsolva. Viszont virtuális gépre VT nélkül szerintem nem fogod tudni telepíteni.
  • dragon11
    #2776
    ..őszintén remélem, hogy visa electronnal lehet fizetni, mert máshogy nem fog összejönni.. erre megy el a szülinapi lettám:D
  • [HUN]FaTaL
    #2775
    Nem kell restartolni, elég újraindítani az explorer.exe-t.
  • kifli
    #2774
    Meg kell venni, és akkor már telepítheted első perctől.
  • SirAlo
    #2773
    Igen de irtad hogy normalisan is kell a processzornak ilyen tamogatasa legyen, es mas oprendszerek siman futnak virtualboxal, biost mar frissitettem regebben es azota nem hinnem hogy jott volna ki uj bios
  • bon
    #2772
    Pontosan nem tudom de memória hozzáféréssel kapcsolatos dolog, amúgy bios frissítést is megpróbálnék. Az oprendszer telepítésről nem mondanék le, gondolom még csak virtuális gépen próbáltad.
  • SirAlo
    #2771
    hat sajnos nem igazan talaltam ilyet a BIOS-ba, akkor elfelejthetem a Windows 8-at? Mire jo ez a dolog egyaltalan hogy annyira fontos Windows 8 -hoz?
  • bon
    #2770
    Normál telepítéshet is, úgy látom tudja, csak más néven írják: Execute Disable Bit. Viszont virtualizációs dolgokat nem tud a procid arra meg a virtuális gépnél lehet szükség. Minden esetre nézd meg a bios-t.
  • SirAlo
    #2769
    Haat szerintem nem tud ilyet a procim, E5200-as E5200 , es ezt csak a virtualis gephez kell tudja vagy normalis telepitesnel is?
  • dragon11
    #2768
    Huhh, ezt jó 'hallani'.:) ismét kösz.:)
  • bon
    #2767
    1 gépre, de többszőr is újratelepíthető, bővebb info: link
  • dragon11
    #2766
    Köszi.:) Jó, hát ennyi módon tudok csak fizetni, ha nem jön össze, akkor így jártam.

    Btw, ha kifizettem a $40-t, ez csak egyszeri frissítésre vonatkozik ?:SS
  • bon
    #2765
    A géped biosában nézd meg, hogy engedélyezve van e a PAE vagy NX funkció (márha támogatja a CPU-d) Mert az kötelező a RP-től kezdve.
  • bon
    #2764
    Nem tudok XP verzió megkötésről, Az tény, hogy XP-ről lehet frissíteni majd Windows 8 Pro-ra, 39,99$-ért. Fizetési módról nem tudok nyilatkozni. De jelenleg American Express és Mastercard és Visa az elfogadott fizető eszköz külföldi live id-vel meg paypal is szóba jöhet.
  • SirAlo
    #2763
    Hello, ki szeretnem probalni Virtualboxal a Win8-at de nem akarja telepiteni :( ezt a hibauzenetet adja, nem ertem mi lehet a gond, ez a hivatalos preview verzio, vagy az mar nem hasznalhato ?
  • KranaZoli #2762
    3 óránként?! Jéééézusom. (ez elég agresszív)
    :(
    Hát akkor ezzel egyelőre várok még. Köszi!
  • dragon11
    #2761
    bon: Nekem XP Home 2003 van. A PRO verzióra is frissíthetek 10,000, HUF ellenében, vagy csak a Homenak megfelelőre ?:SS Illetve csak paypass/visa electron van, más nincs...nem tudod megoldható lesz-e ?


    Kösz szépen!
  • janihunk
    #2760
    Hát akkor lehet megvárom én az aktivátort. Jó lesz még az RP addig. Nincs kedvem 3 óránként restartolni-
  • [HUN]FaTaL
    #2759
    Nem, nincs 30 napos türelmi időszak.

    3 óránként felugrik egy vízjel, hogy aktiváld (minden appban ott van desktopon is). Rearmolsz és reboot vagy újraindítod a windows explorert és 3 óráig megint csend van :D
  • KranaZoli #2758
    1000?!
    És ez is 3 hónapra tolja ki, mint a Seven-nél?!
  • bon
    #2757
    Akitválás és annak kitólására szolgáló parancs.
  • janihunk
    #2756
    Az mi?
  • [HUN]FaTaL
    #2755
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Proban is van 1000 rearm
  • janihunk
    #2754
    Köszönöm.
  • bon
    #2753
    Egyenlőre semelyiket, de amúgy Pro-t, mert az enterpirse céges használatra van kitalálva ennek megfelelően a benne lévő szolgáltatások is és az aktiválás is véges (kms server kell hozzá)
  • janihunk
    #2752
    Na akkor melyiket érdemes feltenni? Enterpsise vagy Pro?
  • [HUN]FaTaL
    #2751
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kiszivárgott a Pro is:

    MICROSOFT.WINDOWS.8.PROFESSIONAL.RTM.X86.ENGLISH.DVD-WZT
    MICROSOFT.WINDOWS.8.PROFESSIONAL.RTM.X64.ENGLISH.DVD-WZT
  • [HUN]FaTaL
    #2750
    Tudom, ki van takarítva, ettől még zavaró, hogy mindent kipakol. :) Még az a szerencse, hogy jobb klikkel végigkattintva gyorsan pucolható.

    Driver sweeperrel pucolva a radeon drivert és win7 kompatibilis módban telepítve a 12.6-os catalystot tökéletesen működik, opengl is van.
  • tmp
    #2749
    dazék már dolgoznak az okosságon