8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • lo9in
    #2868
    üdv. lelőtték az aktivációs szervert úgy tudom :/
    vagy csak fejlesztik ? tudja valaki ?
  • [HUN]FaTaL
    #2867
    +1
  • Tomy Lee
    #2866
    Én úgy oldottam meg a vga tuningot+drivert,hogy win7 ati catalyst-et letöltöttem és a controll center nélkül telepítettem win7 kompatibilis módban(minden mást igen csak ccc-t nem) és Afterburnert feltettem.
    Azért kellett ezt így csinálnom mert afterburner a win8 sima driver-el nem működik,kell neki az új.
  • Tomy Lee
    #2865
    Teljesen jó így minden.Nem hoztam én vissza semmit nem is gondoltam rá,hogy kell nekem az a start gomb.Minek?Ott van minden egy helyen szinte,sarkokból bal és jobb klikkel minden elérhető.Tegnap is véletlenül jobb klikkeltem bal alsó sarokra és kiadott minden fontos opciót amit win7-nél még keresgetni kellett lol
  • Blum
    #2864
    Azt kell hogy mondjam...mostmar nem erdekel. Jo ez igy.
    Akik elozoleg fikaztak ezt az uj feluletet -koztuk en is- javaslom,hogy probaljak ki a rendszert es hasznaljak egy ideig,probaljak szokni. Teljesen jo ez es faszan hasznalhato.
  • Newfronter
    #2863
    Szíííváááás.
  • Desiderata #2862
    [URL=http://www.bitport.hu/megoldasok/senki-sem-piszkalhat-bele-a-windows-8-ba]rossz hírt kell megemészteniük azoknak, akik kihasználták a Start gombot felélesztő, régi felületre bootoló alkalmazások előnyeit. A módosítások alapjául szolgáló úgynevezett ".scf hack" ugyanis a végleges Windows 8-ban már nem működik: Rivera szerint ezáltal az összes kiskapu bezárult a modderek előtt, a Windows 8 csakazértis az új felületet indítja el bootoláskor, a Start gomb pedig örökké a múltba vész.[/URL]



  • Tomy Lee
    #2861
    6.2.9200.16384
  • Newfronter
    #2860
    Mert még nem lőtték fel a teljes weboldalt. Ez teljesen normális.
  • lo9in
    #2859
    valaki bemászhatna a windows mappába és a system32-n belül valamilyen tetszőleges fájlra rávihetné az egeret és megnézhetné a buborékban milyen verziót ír ki mert ugye nálam most win7en 6.1.7600.16385öt vagy 6.1.7601.17514et ír ki szóval valaki átnézhetné a rendszert biztosan 6.2.9200.16384el van e dolgunk :)
  • lo9in
    #2858
    ha windows alól nekállok csak úgy dacból telepíteni kiírja hogy 16gb hely kell neki és nekem nincs annyim, na ez most nem lényeg hanem hogy az üzenet alatt van egy olyan hogy tudj meg többet, ha rámegyek akkor egy istenverte windows 8 release preview microsoftos oldalt hoz be nekem, ez mit jelentsen ? onnan van az iso ahonnét bárki szívesen megszerezné és meg is tette ;)
  • Tomy Lee
    #2857
    Metro alapszineket hol lehet állítani másra?

    szerk:megvan:)
  • [HUN]FaTaL
    #2856
    Vajon milyen retardáltnak jutott eszébe hogy nem lehet használni a mailt az üzenetek nélkül?

    Szerettem volna e-mailhez a metrot használni, de a csevegő szar, ott maradnék az asztali változatnál. Persze, ha kilépek az üzenetekből akkor kiléptet a mailből is. Grat.
  • Tomy Lee
    #2855
    Outlook hozzárendelt másik mail-ek viszont nem jönnek meg gyorsabban így se,hogy microsoft fiókként kezeli a windows.Igaz béta fázisban van de valamilyen módon felgyorsíthatnák a folyamatot.
  • aate
    #2854
    No para, fejlesztőknek kiadott verzió szivárgott ki,és mi csak tesztelünk!
  • Tomy Lee
    #2853
    Hát nagyon szuperül működik minden játékoknál is.Végre nem kapok dx11 exe hibát sem mint win7-nél.Egyedül hangkártya driver-t telepítettem és semmi más driver-t.Nincs szükség semmire.Vga driver is az alap van ahoz se nyúltam az is ha jól láttam júniusi.
    IE10 teljesen jó másik böngésző se kell nekem.
    Annyi,hogy Magyar nyelv azért majd kell.Mondjuk ez most be van regisztrálva 2013 tavaszig de a frissítések jönnek,szerintem megkapom majd így update formában a Magyart.
  • benőmenő
    #2852
    Kicsit átment warez topicba, mivel oda már kiszivárgott az rtm.
  • cody1994
    #2851
    Én is ezen gondolkoztam
  • dragon11
    #2850
    Srácok!

    Még nincs kinn sehol a W8, de Ti már azzal szórakoztok.. 15-én jön Technetre, csak Nekem fura ez ?
  • Tomy Lee
    #2849
    Igen úgy látom kell.Nincs árnyék pl.ami legelőször feltünt.Köszi
  • lo9in
    #2848
    betettem a pro. isot a poweriso programba és cimkének azt írja hogy udfvolume ez gyanús a módosított isok írnak ilyesmit
  • [HUN]FaTaL
    #2847
    Ha valaki akar csempét kirakni a leállításnak meg az újraindításnak mint én, akkor csináljatok két parancsikont az asztalra, válasszatok ikont neki (a restart zöld ikonját googleval találtam, nincs benne a shell32.dll-ben) és rögzítsétek a start screenre, az eredeti parancsikon utána eltávolítható:

    Leállításhoz:
    shutdown.exe /s /t 0

    Újraindításhoz:
    shutdown.exe /r /t 0
  • [HUN]FaTaL
    #2846
    Pár játék igényli, illetve nekem fejlesztéshez kell (android emulátorok, a gyári sdkban lévőhöz is kell és a bluestackshez is)
  • [HUN]FaTaL
    #2845
    Mekkora idióta vagyok, a legegyszerűbb módszer nem jutott eszembe. Köszi :D
  • Tomy Lee
    #2844
    Miért jó ha fennt van az openGL?Játékhoz kell ez?

    #2838 Gyorsabb nálam,mondjuk annó még sima hdd-n teszteltem W8 bétát.
    Most valami brutál gyors így ssd-n meg még AHCPI vagy mi módba fut szal csillagos 5-ös:)
  • bon
    #2843
    control panelt behozva a desktop-on jobb gomb és pin to start
  • lo9in
    #2842
    leesett :)
  • [HUN]FaTaL
    #2841
    Meg lehet valahogy oldani, hogy a control panelben lévő elemeket rögzítsek a start screenre? Pl. system settingst?

    Ugye nem külön app, ezért nem látja a kereső, de hátha van hozzá valami praktika, pl. parancsikon, ami alapból azt nyitja.
  • [HUN]FaTaL
    #2840
    Ha kell az OpenGL, akkor igen. Amúgy semmi gond avval szerintem.
  • lo9in
    #2839
    a részletes script host adatokhoz milyen parancsot kell beírni ? aztán ígérem nem kérdezek többet :D köszi :)
  • lo9in
    #2838
    RP-hez képest lomhább lett amúgy ? mert mintha win7nél úgy lett volna hogy rc után az rtm lassult volna
  • lo9in
    #2837
    win7 meg 40 sec
  • lo9in
    #2836
    catalyst release preview driver meg felejtős igaz ?
  • lo9in
    #2835
    nekem a RP 20 másodperc alatt használható volt egy udma5ös üzemmódú sata II samsung winyón hagyományos biossal nem tudom quick boot amúgy be van e kapcsolva ,de nem számolja a ramot szal lehet XD
  • [HUN]FaTaL
    #2834
    12.6, WDDM 1.1, win7 driverben nincs WDDM 1.2, csak a win8 driverben, de az meg nekem nem jó, mert nincs OpenGL. Jó lenne ha kiadna az AMD win8 drivert, de arra még várni kell.

    SSD-n amúgy gyorsabb, mint a win7, UEFIs a lapom és villámgyorsan bootol a cucc.
  • lo9in
    #2833
    egyébként nem vettem észre hogy több process lett volna ultimateban most is azt használom minden drivert felrakva van alapon 38 folyamat meg olyan 450 mb memó használat :)
  • lo9in
    #2832
    ha nincs sima win8 kulcs sehol, úgy tudom nincs, akkor tényleg az való :)
  • bon
    #2831
    Egyébként Ha már Ultiamte szintet akarsz akkor a Pro való neked.
  • lo9in
    #2830
    premium
  • bon
    #2829
    Pedig az volt, már a processek száma miatt is.