8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • lo9in
    #2908
    kezd elegem lenni minek itt húzni egymás, le kéne sz@rni mindnekinek a hulladékokat amik a neten terjednek és várni 15-ét most ez mire jó ilyen agyon buhera szutykokkal szenvedni és hamis reményeket ébreszteni, más is nagyon várja már, könnyű a majmot a vízbe ugrasztani....
  • Desiderata #2907
    a Windows 8 Pro változatának OEM kiadása digitális vásárlás esetén (mikor a telepítőkészletet az ügyfélnek kell letöltenie és kiírnia egy optikai korongra) csupán 60 euróba, avagy megközelítőleg 17 ezer forintba fog kerülni.
  • lo9in
    #2906
    de ennek mi értelme ? ha bejelentik hogy kész és 6.2.9200.16384 a verzió szám és ez az rtm akkor hogy kerülne már fel újabb , akkor lényegében nincs rtm verzió még
  • Solt
    #2905
    Az msdn-n lesz már magyar is 15.-én?
  • bon
    #2904
    Sőt állítólag már a verzió szám is többszőr változott jelnleg ez: 9200.16389.120801-2009

    Nem kizárt, hogy msdn-re már a legújabb változat kerül fel, de ez 15.-én majd kiderül.
  • aate
    #2903
    Első frissítések : WINDOWS 8 Hotfix Repository
  • aate
    #2902
    Akinek kell aero a TrueTransparency program ezen segít.
  • Blum
    #2901
    Egyaltalan mi a francnak ez az atlatszo hulyeseg? Win7 alatt is kikapcsoltam,mert zavart.
  • bon
    #2900
    Szerintem nem fog menni, ez már Windows 8.
  • janihunk
    #2899
    Idézet:
    aero van csak a glass nincs benne amit lehet fokozni full glassa szoval tiszta nem homályos űvegé mert eltávolitoták a regisztriből és a wdm fájlt kicserélték ezért kell RPből kilopnom majd

    anno sikerült w7nél megcsinálni csak itt is őssze kell válógatni majd ami kell és menni fog meg max a personal ablaknak a dll fájlát megmahinálom hogy kibe lehesen kapcsolni az átlátszó hatást

    Megtudja ezt valaki csinálni?
  • bon
    #2898
    Területi beállításaid magyarok? A Micrsoft account-al vagy bejelentkezve a gépre annak a régiója magyar?
  • bon
    #2897
    Silverlight, sőt egyéb bővítmény sincs a metro-s ie10-ben, korlátozott flash támogatás van csak.
  • aate
    #2896
    Az lemaradt, egy ideig ma is működött.
  • aate
    #2895
    A KMS szerver ismét offline
  • SirAlo
    #2894
    Es a hireket metroba hogy lehet magyarra allitani, hogy magyar hireket adjon ki (magyarul) az oldalso savba magyarra allitottam de csak angol hireket hoz be
  • [HUN]FaTaL
    #2893
    Nincs Silveright a metron (nem is lesz), flash van.
  • SirAlo
    #2892
    feltelepitettem es tenyleg mukodik, amugy a metros IE-be miert nem megy a silverlight? nem kompatibilis a windows IE a silverlightal mig a flashel igen?:D Youtub videok mennek
  • dashed_
    #2891
    rtm pro
  • SirAlo
    #2890
    az RTM verzioval vagy previewel ?
  • dashed_
    #2889
    en hasznalom, siman megy
  • SirAlo
    #2888
    Akkor http://classicshell.sourceforge.net/ ezzel se lehet mar a regi start menut hasznalni ?
  • aate
    #2887
    Remélhetőleg 180 napig aktivált marad. :)
  • Jim Morrison
    #2886
    Még lenne pár kérdésem:
    -Hány napig fogom tudni használni ? (pro x64)
    -xampp + chrome páros még fagyogat e vagy csak a chrome magában
    -Flashtool pár perc után még mindig lefagyasztja e a gépet
    -Fastboot módba lévő telefonhoz drivert még mindig nem lehet e feltenni? egyáltalán valami változott e nem netes driverek telepítésével kapcsolatban
    (utolsó kettőben talán Fatal tud segíteni)
  • aate
    #2885
    Megfogod és lehúzod.
  • Newfronter
    #2884
    Nem, egérrel bal felső sarok, majd oldalra lehúzod, és ott látod a nyitott programokat, azokat középső egér gombbal be tudod zárni.
  • SirAlo
    #2883
    Metroba csak Alt+F4el lehet a programokbol kilepni ?
  • janihunk
    #2882
    Köszi szépen, sikerült.
  • bon
    #2881
    Jobb gomb a ball alsó sarokban run beírod, hogy msconfig boot füll kipipálod a safe mode-ot és a neked szükséges opciót.

    De létezik Advanced startup is: jobb oldai menü setting\change pc settings\general advanced startup rész.
  • janihunk
    #2880
    Az RP ben hogyan tudom engedélyezni a csökkentet módot:
  • Tomy Lee
    #2879
    Tetszik a picture password.Kicsit lehet tévedni de sokat nem enged már:-)
  • zooleeh
    #2878
  • Jim Morrison
    #2877
    akkor jó, köszi.
  • bon
    #2876
    Igen, Metro alkalmazást csak a Store-ból lehet, kivétel az Enterpirse, mert ott az adott cég belső hálózatán használatos is elérhető egy belső store-ból.
    Tehát neked elég a Windows 8 vagy a Pro változat.
  • [HUN]FaTaL
    #2875
    Persze, hogy lehet. Hülye a Microsoft, de ennyire azért nem :D
  • [HUN]FaTaL
    #2874
    Nem, aki leaktiválta annak úgy marad 180 napig.

    #2871: Mindegy, mindkettőhöz volt szerver, mindkettőt kilőtték.
  • Blum
    #2873
    Hogyne lehetne..
  • zooleeh
    #2872
    De a desktop-ra lehet valtani majd ?
  • Jim Morrison
    #2871
    ez most melyik változat?
    ahogy néztem a különbséget pro és enterprise között, igazából ami számomra kicsit hatással van az a Metro-style app deployment (of internal applications). Nem egészen értem ez pontosan mit takar, de metro alkalmazásokat gondolom pro n is lehet fejleszteni nem?
  • lo9in
    #2870
    most akkor mindenkinek aktiválatlan lett ?
    itthon nem lehet házilag csinálni szervert mondjuk ha van 2 gép meg router , hogy lehet ezt megoldani ? vagy marhaság ? :S
  • [HUN]FaTaL
    #2869
    Lelőtték.