8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Tomy Lee
    #2949
    Ötlet erre?Nem tudok képet előhozni videókon semilyen lejátszóval semilyen kodek pack-al:
  • Blekk Síp
    #2948
    Megtaláltam a 64bit-es verziót... Amikor telepítem framework-ért sír. Amikor a framework-ot tölteném le ez fogad:


    AGYFASZT FOGOK KAPNI :D:D:
  • aate
    #2947
    A Fix It lehet 32 bites oldalt töltötte be neked mert arról linkeltem:
    A Windows Update szolgáltatás összetevőinek alaphelyzetbe állítása - erre keres rá. (FixIt )
  • Blekk Síp
    #2946
    Egyébként a nyomtatómat ez a szöveg illeti, és mint én is tapasztaltam, win7-en csak bedugtam és működött: The drivers for your HP product are already included in the new Windows 7 operating system! You do not need to download drivers to use the product.

    Vhogy nem lehet kibányászni egy win7 telepítő dvd-ről a szükséges drivert?
  • Blekk Síp
    #2945
    "This troubleshooter does not apply to your system"
  • aate
    #2944
    Próbáld ki ezt hátha bejön...
  • Blekk Síp
    #2943
    Igen volt, manuálisan feltelepítettem a már említett 4 frissítést, de az update úgy tűnik nem működik nekem. A nyomtató miatt lenne rá égető szükségem, így nem tud drivert sem találni hozzá. A CD-je pedig az idők folyamán fogalmam sincs hova lett. :S
  • aate
    #2942
    Újra indítás volt, utána próbáltad a frissítést ?
  • Blekk Síp
    #2941
    Na mind1, jobb klikk rá, sry, pls töröljétek az egyiket (=
  • Blekk Síp
    #2939
    Igazából azért kérdeztem, mert a nyomtatóhoz is win updateről próbálnám leszedni a drivert és az Istenért sem sikerül. Ott meg ez a hiba:
  • aate
    #2938
  • [HUN]FaTaL
    #2937
    Nálam rendben működik, bár microsoft update van a visual studio és az office 2010 miatt.
  • aate
    #2936
    Nekem működik de hivatalosan még csak Office és defender frissítés jön. Lentebb belinkeltem 4 frissítést manuálisan telepíthető. > HSZ #2903
    Első frissítések : WINDOWS 8 Hotfix Repository
  • Tomy Lee
    #2935
    Nekem ma 4× frissített.Mindig ugyanazt a defenderhez 300kb-os valamit.Szerintem nem jó
  • Blekk Síp
    #2934


    Konkrétan ez a problémám.
  • Blekk Síp
    #2933
    Aktiváltam a windowst, de amikor rányomok a check for updates-ra, akkor azt írja, hogy There was a porblem checking for updates. Másnál működik a win update?
  • lo9in
    #2932
    a frissítések közt az application isolation az mi ?
    jó tudom nagy baj nem lehet mert van enable disable de mégis mi az ? :)
  • aate
    #2931
    Canon mp 220 ugyanezt produkálta, felraktam a gyári telepítő csomagot és máris jó lett !
  • bon
    #2930
    Még nem mondanék le róla, október végéig sőt még utánna is változhat a helyzett.
  • Tomy Lee
    #2929
    Most kap codec pack-ot a kis OP.rendszer meglátjuk,hogy tetszik neki:)
  • Blekk Síp
    #2928
    Egyszerűen lehetetlen működésre bírni HP Officejet 5510 All In One készülékemet, win 7-él csak bedugtam és már működött is. Még csak drivert sem találok... Mehet vissza a win 7. :\
  • Tomy Lee
    #2927
    Nekem is volt az előző verziókkal mindig.Most nincs,tök sötét a kép.Lövésem sincs mit csináljak,kodek pack nincs fennt.
  • bon
    #2926
    Igen lesznek, de pontos infóim még nincsenek. Alkalmazás korlátozásra és kilépdesésre gondolnék.
  • bon
    #2925
    Nekem eddig még mindig volt kép KMplayer programmal. codec pack meg nicns a gépemen, mert az csak hiba lehetőség.
  • lo9in
    #2924
    értem akkor 3 óra, hát nagy ügy, de ennek gondolomidővelvannak következményei nem ? pl. totál használhatatlanná válik a rendszer, letilt mindent el sem indul mint win7nél , ilyenekre gondolok
  • bon
    #2923
    Nincs, mert bizonyos mértékig megvan türve itt is, warez linkek, kódok, aktiválás spoiler tagot használva vagy privát üzentbe intézhető. Beszélgetni meg szabad.
  • bon
    #2922
    3 óránként üzenget teljes képernyős üzenet formájában, a vízjel eltüntetésével (Windows 8 vagy pro esetén) sokra nem mész, az csak látvány elem.
  • Tomy Lee
    #2921
    Ilyenektől tudok falra mászni.Mi az,hogy nincs kép,bazze mindjárt hívnak megnéztem e mit fogok mondani.
    Nektek van kép??
  • Solt
    #2920
    Kár... :S Köszi...
  • SirAlo
    #2919
    Warez topic nincs meg a Win8-nak ? Amugy hol lehet megnezni ha futnak a kms szerverek ?
  • lck
    #2918
    - GTA IV.
    - F1 2010
    - F1 2011
    Fut nálatok Win 8 Pro. 32 bit RTM alatt ?
  • lo9in
    #2917
    tedd fel a kiszivárgott rtmet, amúgy én döntésképtelen vagyok XD addig meg eljön a 15e úgy járok
    na de tisztázni kéne ha nem sikerülne beaktiválni mert a szerver offline vagy ha végleg megszűnik akkor milyen gyakran üzenget a rendszer , hogy lehet azt eltüntetni , a metro korlátozásokról tudok vízjelet is kitudom szedni
  • bon
    #2916
    Az ellenőrzés utalhat hardver hibára, de az usb billentyűzet probléma is. Általam üzemeltett gépek 90%-nak (kb 60db) usb billentyűzete van és nincs gond vele.
  • Tomy Lee
    #2915
    Ezzel sincs kép
  • dragon11
    #2914
    Jöhetne már végre, mert a rohadék W7 csak konzeszt. vizsgálat után hajlandó elindulni, nem is beszélve arról, hogy USB-s bill.t csak a névről ismeri ez a hányadék rendszer..
  • Tomy Lee
    #2913
    köszi
  • bon
    #2912
    Mert nem ismeri a videó kodekját a rendszer, használj pl. kmplayer-t.
  • Tomy Lee
    #2911
    Nincs kép avi. lejátszásnál csak hang meg látom,hogy megy a videó.Miért ilyen?
  • bon
    #2910
    Ennyi erővel sohase érné el, viszont amit írtam az találgatás kategória, de nem én találgatok.
  • bon
    #2909
    Én nem tartom valószínűnek, inkább október 26. sőt még inkább utánna.